AKTUALIZACE A DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ STRÁNEK TOYOTA KLUBU ČR

zviditelnění, propagace klubu...

Měli by se stránky klubu poupravit a aktualizovat?

Ano
44
81%
Ne
4
7%
Je mi to jedno
6
11%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Jestli to bude organizovane tak i ti přispěvky budou maličkosti ve srovnani s vyhodami, ktere členstvi bude obnašet
Napřiklad ted se jenom tak piše že ten a ten servis da 10 procent slevu na opravu a technickou prohlidku klubovych aut, ale je to jejich vlastni vule
Ja vim že je to na dlouhe lokte, ale kdyby ten celek, co je tu zaregistrovany vybral vedeni (klidně i za odměnu s přispěvku), admina, udělal nějake členske karty, a co je nejduležitejši, seznam dobrych servisu kam členove mužou jezdit za deppingove ceny (většina z nas má starši auta a platit 850kč na hodinu je docela dost, ale kdyby to bylo 400 nebo 300?), to se tyka i tich menšich.... je to stejne s internetobchodami a t.d., ted objednavate filtr nebo pneu kde kdo najde, možna že kdyby stovka aut to objednavalo u jednoho, dvou dodavatelu a jezdila to mněnit take na jedno misto ta cena a kvalita byla nikde jinde
Věd tich aut je tu spousta, asi jedna s nejvetšich skupin v ČR, a tich skušennosti co jsou tu popsana...
Nevim, asi jsem přiliš velky optimista a na ti naši plechovky, prodejci novych leksulu zhluboka kašlou,...dokud nepřijde člověk a neobjedna auto za 2000000, nebo za 500000 pravě u nich, kvuli tomu že jejich autosalon byl doporučen klubem, a jinou značku, kvuli tomu servisu co muže dostat, prostě nebude chtít :wink:
Neni to tak složite jak se zda, udělat karty a začit objednavat u doporučenych, prověřenych moderatorami obchodech a servisech...
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Navrhu a myslenek uz tu nejake mnozstvi padlo, ja se samozrejme chci pridat a co se me tyka, 100vka za rok pri dnesni trzni ekonomice pro me neni zadnej peniz a s radosti ji venuji tomuto klubu na jakekoliv bohulibe ucely :wink:. jak a na co se pouziji pripadne vybrane kesene, to uz je zalezitosti sirsi diskuze...
kazdopadne jak uz tu nekdo zminoval Opel club, pridam priklad z Peugeot clubu (ktereho je kamarad clenem). Davaji rocne 300,-, za ktere maji clenske karty, dale onen zminovany pristup do technickych sekci (ja bych to nelimitoval, nebot sam z nich doposud cerpam spoustu uzitecnych informaci), dale maji slevove karty at uz do cluboveho shopu s trickami, nalepkami atd. + do ruznych shopu s nahradnimi dily (napr. i Autokelly), a take si z techto penez hradi obcerstveni na mensich klubovych srazech...

Kolega z prace je fanosek z Polska, a jejich zakladna je ve zkratce takova, ze maji vlastni velkou klubovou dilnu s vlastnim vybavenim zamerenou treba jen na Celicu a provadeji ruzne opravy a upravy motoru vcetne swapu vseho mozneho... (jim ovsem nahrava fakt, ze dovazet motory z Japonska je pro ne daleko vyhodnejsi), krom dilny vyuzivaji pro testovani upravenych aut pronajatou drahu, na ktere jednou do mesice take poradaji volne jizdy... ale to jen tak na okraj zajimavost 8)

Samozrejme taky je mi proti srsti davat v TOY za servis 800,-/hod a bylo by skvele mit slevy v osvedcenych servisech... timto muzem byt vdecni za skvelou podporu Idaha, Libora, Lenulky a spousty dalsich kteri nam vychazeji vstric jak mohou... proto za sebe rikam, ze pro klubovou spolupraci v kazdem smeru, jsem s klidnym svedomim ochoten obetovat i 200,- :)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Necetl jsem vsechno.. jen cast, ale nejaky prispevek probehl tady http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... sc&start=0 myslim ze se i neco malo vybralo
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

dr.knedlo píše:Necetl jsem vsechno.. jen cast, ale nejaky prispevek probehl tady http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... sc&start=0 myslim ze se i neco malo vybralo
ano , o tom vim, a pak se nasledne vybralo neco i na poslednim srazu
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

pavoB>škoda že jsi tam nebyl nasrazu....pak by byla debata o rozvoji celica clubu (myslim že jsme se skoro většina po pár pivech a něčem tvrdším shodli, že je zbytečný a škoda se odpojovat od ostatích kolegů a kolegyň toyot... že můžeme bejt stále ve stejným klubu.... tedy na stejný doméňě... jedinej rozdíl co by všichni uvítali bybyla změna hlavní strany a tam dát logo "celica club.cz" ne z důvodu toho, že by jsme se chtěli oddělit, ale protože ta hlavní stránka je MRTVÁ!!!! kdokoliv cizí se tam dostane a uvidí odkaz na nějakou sk show 2007 tak odejde... a ani ho nenapadne kliknout jinam... protože neni kam!!!!!! tak udělejte pěkný klikací bannery... a až to bude okej tak se vyberou peníze... furt se jenom kecá už na srazu se furt jen kecalo a hovno se stalo ! a už mě to pomalu fakt sere... move your ASS! admins we will pay if you gonna make it just "FINE"
prostě to tu funguje.... okej narozdíl od sk. stránek... ale chcem víc... to co tu dělá problem je ta hlavní stánka.... která potřebuje mí hezký fotky... bejt aktualizovaná... živá!!!!!!!!! ne MRTVÁ jak je už 3 roky kurva... každej na srazu když by uviděl že je to hezký tak by dal 200 za to že to může poslat dál.... a ne se stydět...

zároveň ale chápu že pavoB má hodně práce ve škole... a vůbec mu to nezazlívám.... jen si myslim že by se povedlo na srazu vybrat víc peněz, jak by řek rákosníček.... než před realizací... protože když budem spokojený tak se vybere víc...že :lol: dám 300,- když to bude vypadat opravdu skvěle... a to myslim vážně! ale zase nepotřebujem aby byl z pavaB milionář že :-) tak ale stejně dáme ne? když uvidíme konečně změnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

A dělá na těch hlavních stránkách vůbec někdo něco? Já bych pomohl ale bohužel netuším jak.
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

no ted jsem nemel ani trochu casu, o vikendech uz mesic v garazi , pres tyden me nici skola, jinak jako moderator muzu lecos menit ale nemuzu menit zdrojak stranky samozrejme , to bych musel mit pristup jako clovek co to programuje , ja to bohuzel moc neumim , jedine co jsem udelal ze jsem si procetl zdrojovy kod , abych se trochu porozkoukal , zjistil napr. jak je zapsanej ten banner na slovensky sraz ( aby se tam mohl dat kdyztak na letosni rok )

takze to chce nekoho kdo tomu rozumi , dostane pristup a duveru a ostatni mu budou podsouvat veci ktere tam ma umistit - tak bych si to predstavoval
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Pavo.B. píše:..................takze to chce nekoho kdo tomu rozumi , dostane pristup a duveru a ostatni mu budou podsouvat veci ktere tam ma umistit - tak bych si to predstavoval

no jo ale kde ho (ji) vzít? :roll: :? :cry:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Tonda píše:
Pavo.B. píše:..................takze to chce nekoho kdo tomu rozumi , dostane pristup a duveru a ostatni mu budou podsouvat veci ktere tam ma umistit - tak bych si to predstavoval

no jo ale kde ho (ji) vzít? :roll: :? :cry:
bud se musi najit nekdo kdo to bude delat z lasky k toyotam , a nebo se musi zaplatit , a to se jen tak nevyresi
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

micron píše:pavoB>škoda že jsi tam nebyl nasrazu....pak by byla debata o rozvoji celica clubu (myslim že jsme se skoro většina po pár pivech a něčem tvrdším shodli, že je zbytečný a škoda se odpojovat od ostatích kolegů a kolegyň toyot... že můžeme bejt stále ve stejným klubu.... tedy na stejný doméňě... jedinej rozdíl co by všichni uvítali bybyla změna hlavní strany a tam dát logo "celica club.cz"
Celica club na hlavní stránce bude opravdu terno :evil: proč ne Avensis club nebo Carina club či Corolla club atd,tady někdo těžce lobuje fuj :mad: To opravdu přitáhne ostatní toyoťáky.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

micron nelobuje - on jen miluje tolik Celicu :lol: Se vsadím že ji má i na nočním stolku,v telefonu,na zdi v garáži...... :mrgreen: :mrgreen:

co Microne?
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

A učo na čele vytetovaný nápis CELICA :lol:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Pavo, dal by se ten zdroják nějak zkouknout? Já k tomu přístup nemám.

P.S. Celica klub opravdu nejseme, a i když uznávám, že toho čelikáři nejvíce nakecají, přeci jen bych se zastal zůstat u stávajícího status quo 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Presne tak, zadnej separator, zbytecnyyy... klasika Toyota klub a hotovka :-)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Jimmi píše:Pavo, dal by se ten zdroják nějak zkouknout? Já k tomu přístup nemám.

P.S. Celica klub opravdu nejseme, a i když uznávám, že toho čelikáři nejvíce nakecají, přeci jen bych se zastal zůstat u stávajícího status quo 8)
Citim tady...vspouru... :twisted:
7g, ZZ231
černa
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“