AHC LC 100 2005

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Odpovědět
Tomáš M
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14.09.2009, 13:38

AHC LC 100 2005

Příspěvek od Tomáš M »

dobrý den, ahoj..

chtěl jsem vás požádat o zkušenosti, resp. možná řešení problám s AHC - active height control u LC100 z 2005..popsal bych problém následovně: systém kontroly nivelace-světlé výšky vozidla si "dělá co chce" a není regulovatelný ovladači low high normal, většinou se auto sníží na přední nápravě a zvedne na zadní do polohy max...někdy se ustálí na normal, někdy ne...měl-li jste někdo podobný problém, můžete mi prosím poslat kontakt na servis nebo jaké bylo hledání řešení, resp. jak jste problém vyřešili...díky moc
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

zkusím ti pdoporučit offroadforum.cz ... tam je pár majitelů 100 a několikro majitelů servisů s toykama ... nemůže bejt v pytli nějak snímač polohy výšky podvozku ????
Obrázek
Nothing007
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 10.07.2009, 11:25

Re: AHC LC 100 2005

Příspěvek od Nothing007 »

Jsou pryc cidla AHC vepredu jsou 2 vzadu jedno. Pokud budes potrebovat dej vedet meilem.

Tomáš M píše:dobrý den, ahoj..

chtěl jsem vás požádat o zkušenosti, resp. možná řešení problám s AHC - active height control u LC100 z 2005..popsal bych problém následovně: systém kontroly nivelace-světlé výšky vozidla si "dělá co chce" a není regulovatelný ovladači low high normal, většinou se auto sníží na přední nápravě a zvedne na zadní do polohy max...někdy se ustálí na normal, někdy ne...měl-li jste někdo podobný problém, můžete mi prosím poslat kontakt na servis nebo jaké bylo hledání řešení, resp. jak jste problém vyřešili...díky moc
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“