Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tak co? nejake novinky?
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Ahoj všem konečně můžu zveřejnit novou zprávu jak všechno bude, některé možná poteším některé možná zklamu tou zprávou, Drift & Gip i nový připravovaný pořad Czech Drift series byly zrušeny přímo před vydáním, a tím důvodem je vykradení našeho studia v Tyvi S.r.o.

Odcizili většinu techniky a i já jsem přišel o notebooka kde jsem měl veškerou novou grafiku na oba dva pořady, lidi kteří byly na prvním závodě CDS mohly vidět že techniku kterou jsem sehnal na letošní natáčení včetně kamer Connon XL - 2 a XM - 2 jsme měli špičkovou zvukovou techniku od bezdrátových mikrofonů po microporty, z prvního natáčecího dne jsme s kamera s optickým zoomem od 25 - 50, pořídily jsme špičkové záběry z celého mosteckého okruhu, ale bohužel před vydáním pořadu jsme o vše přišli, ted záleží na Kriminálce Praha jak naloží s vyšetřováním, takže jsem to už předem vzdal, že by se technika našla nebo dokonce uchovali data, dobrá zpráva že z mé velké kamery se zachovali data takže rozhovory a moje záběy jsou na kazetce, ted jde jen o to dostat to do počítače, abych vám alespon sestříhal poslední video a nějaké rozhovory s jezdcema CDS, ale neslibuji kdy to bude

Je mi to velice líto protože jsem do toho obětoval hodně času i práce a výsledek se nedá srovnávat se starýma dílama D&G , kdy zlepšení bylo asi o 500% jak v záběrech tak v grafice.

Jelikož jsem ale člověk který se nevzdává a bude se své zábavě věnovat dále, zkusím to u jiné internetové televize nebo se pokusím dát dohromady nějakého sponzora a rozjet Drift & Grip jako samostatný projekt s vlastním webem, zkušenosti jsem za ten třičtvrtě rok nazbíral, jen škoda že jsem vám nemohl představit zlepšení, snad něco zachráníme

Omlouvám se všem účastníkům CDS kteří se těšily na první český pořad pouze o driftu se stopáží 30 minut která byla pojata formou podívané Formula Dift live snad se mi podaří uskutečnit to příští rok :(
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tak to je sranec uplne nejvetsi ... nevim co napsat .. snad jen ze drzim palce at se porari to rozjet nejak jinak ... Docela mi jako D&G chybi ...
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

to nejsi jedinej, hlavně po těch úpravách co jsem na tom pořadu udělal to ted teprve byla nářezová podívaná, jenomže jsem si nestačil udělat zálohy grafiky a pořadů takže jsem přišel úplně o všechno :(
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“