Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Ještě na stránkách www.rumburaci.eu jsou fotky z akce k dílu Drift a Grip http://rumburaci.eu/?p=1474#more-1474
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Pro ty co sledují, dnešní díl bude o SQSRacing Track day opět na sosnové, tento díl bude více upovídaný, protože zjistíme co nám SQSRacing nabízí a co plánuje do nabídky do dalších let. takže dnes www.tyvi.cz nebo odkaz bez Fullscreenu: http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... rip_19.mp4

dodatek: HQ verze bude online odpoledne pro výpadek internetu jí nemohu odeslat momentálně na FTP

Foto : www.rubmuraci.eu
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

No potesilo ... Dobry Tommy ... jen vic a houst :-) ... hergot proc to musim mit do Sosnove skoro 300km :-(
Uživatelský avatar
pupik.ml
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: úte 27.01.2009, 11:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupik.ml »

TommyD- zdarec Tome, nakolik to príjde u nich ta sekvence, to bude asi pěkná darda co?
Toyota Mr2 SW20, 156 PS - heart affair
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

hele jak co, jelikož MR2 na výběr neměli byla by to samostatná zakázka, takže by to asi stálo, ale na Golfy to stojí od 30K vejš tak na MR2 počítej tak minimálně 60 ale zkusi jim napsat email, mě se to taky líbilo a rád bych to pak využil
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Další díl Drift a GRip je tady http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... _20_hq.mp4
Dneska exkluzivní záběry z muzea sporotovních vozů v lánech, podíváme se pod kapotu tam kam se normálně nepodíváte....
jinak už fungujou normálně linky a fullscreeny taky takže by to mělo jít z odkazu uplně všem
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

no konecne :-) nejak jsi minuly tyden vynechal :-)
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

A jinak opet super. Jen by se mohl fotograf a spol vzdycky uklidit nekam ze zaberu ... ty nohy tam byly obcas komicke :-) Ale jinak fakt fajn .... uzasna vec jako pozvanka do muzea. Myslim, ze bude stat za to se tam nekdy vypravit.
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

to jo ale jak jsem měl kameru na stativu u stropu tak jsem si jich ani nevšiml :D jinak fotky jsou jako vždy na www.rumburaci.eu, minulý týden nic nebylo protože mi na poslední chvíly odřekli natáčení, mám náhradní materiály ale nejsou na samostatnou reportáž
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Další středa je tu a další Drift a Grip v dnešním díle se seznámíme s Mitsubishi EVO X RS a ukážeme si že nepotřebujete sportovní a sedanové verze Subaru abyjste si zařádily v hlubším sněhu
Odkaz:
http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... _21_hq.mp4
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tak další týden je tu ale přišla další repríza, upřímě podařilo se mi přesvědčit vedení tyvi aby mě nenutily vydávat každý týden nový díl když přez zimu není moc co točil a hlavně financuju si to sám takže nejsou ani peníze jezdit za váma na moravu kvůli krátkému rozhovoru a pak zpátky proto jsem se rozhodl že do zahájení okruhové sezony budou nové díly každých 14 dní a v mezitýdnu budou reprízové díly, myslím že mě pochopítě mě samotného už nebavilo točit pořád to samé trávit každý týden na sosnové a většina lidí není tak ochcotná změnit program tak aby se udělal třeba zajímavý test nebo závod který by se pro vás natočil, hold se dostáváme opět k tomu že za málo peněz málo muziky, ale doufám že letošní sezona se povede a myslím že to jak mám naplánovanou speciální sérii dílů CDS 2010 která bude delší a zajímavější se vám bude líbit, ale to si bohužel ještě všichni počkáme na začátek sezony jinak teda dneska repríza Subaru day na motokárové dráze a rozhovor s Vrtasem : http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... p_7_hq.mp4
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Mám pro vás novinky, ted probíhají nová jednání s ostatními televizemi a probíhá velká změna celého pořadu, následujících pár týdnů nebudou nové díly a dobrá zpráva je ta že se pořad oběví v novém kabátku a jestli vše vyjde bude i delší a možná i na kabelové televizy, víc neprozradím jen to že se připravuje sezoní pořad Czech Drift Series který bude úplně jiný než koncept Drift a Grip vše se dozvíte až bude po jednáních vše je na dobré cestě udělat z toho vážně dobrou podívanou, na všem se usilovně pracuje vše bude stále pod Tyvi s.r.o. jen se to bude možná vysílat na i jiných internetových i satelitních televizích
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Tak to je moc dobrá zpráva.Jen tak dál,ať to vidí celý svět. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Drzim palec
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Děkuju o všem budu informovat, máme větší štáb, lešpí kamery, profesionální zvuk i se směrákem při rozhovorech, nová grafika a mnoho dalšího brzo se ozvu s novinkama
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“