Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

TommyD - :thumbsup: A rovnou malej návrh... Co takhle k číslum dílů připsat i datum? Jinak to vypadá zajímavě :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

máš recht,dobrej nápad díky:)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

je středa d další díl Drift a Grip, tentorkát trošku toho Motorsportu a pořádná podívaná tak se koukněte na www.tyvi.cz lepší kvalita na vimeu bude už dnes večer, nejvíc co mě dostalo z japan aut byla 4x4 corola z Divize 1 a mazda Rx-8 na rallycross to mě dostalo, jinak dobrá zpráva obědnal jsem si pořádnej mikrofon takže kvalita rozhovorů bude lepší a tenhle víkend točím na Subaru srazu tak kdo má subaru doražte do Písku
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Tady jsem si dovolil splácat jeden rychlý Wallpaper
Obrázek
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tady máte další mojí prácičku, dneska jsme měnily s Maxthorem a našim fotografem Rockym na ATR kola na zimní, a jelikož se na Brembo třmeny nevešly 16" zimní disky museli se vrátit zpátky originální třmeny Type-R, takhle vypadá zrychlených 35 minut které trvalo vyměnit třmeny a disky na jedné straně auta
odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=HYHevAkc3AY
_________________
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

je tu další středa a my se podíváme na subaru sraz na motokárové dráze v Písku, zpovídáme Vrťase a podíváme se jak to jemu a ostatním šlo v mizerném počasí a dešti. www.tyvi.cz
archiv odpoledne nebo večer: http://www.test.tyvi.cz/?page_id=60
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

dobryyyy Tommy ... zraje to jak vino :-) Hezkej dil .. diky za nej :-)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Děkuju, tenhle díl už jsem si dal pozor na hlasitost a vyvážení zvuku,abych jednou nemluvil potichu a jednou zase nahlas, tenhle víkend točím v mostě tak doražte
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

!!!!Jinak velké upozornění!!!!
www.tyvi.cz přechízí ze zkušebního provozu do normálního, bude se spouštět nový web, tenhle Blogový končí,bude ted trvat nějaký čas než se vše nahraje zpátky. Co můžete očekávat od finálního webu, Drift & Grip se oběví hned v lepší kvalitě a doprovodně pod přehrávačem už konečně ve Full HD pro lidi s rychlejším připojením, u pořadu budu mít i svůj Blog kde budou vypsané zajímavosti z dané akce + Foto od mého fotografa Rockyho(něco ve stylu jako máme na našich stránkách www.rumburaci.eu ), rozšířil jsem své vybavení o další Full HD kameru a konečně mám lepší Mikrofon, jelikož materiálu je vždy hodně, budu dělat k zajímavějším dílům speciální bonusy, které budou ke zkouknutí právě na blogu,kde se i dozvíte kam pojedu točit.

jestli příští středu nestihneme nasadit nový web další díl D&G nahraju na vimeo a bude volně přístupné, snad se vám budou změny líbit a zůstanete u sledování mého pořadu který se bude stále vylepšovat, jestliže zůstane sledovanost minimálně taková jaká je, na příští rok bude nová technika a budu pořádat vlastní akce které budou právě pro vás, děkuji za sledovanost a vaší kritiku hodně to pomáhá TommyD
Uživatelský avatar
pupik.ml
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: úte 27.01.2009, 11:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupik.ml »

zdar tommy, toho 24.10. se tam neobjevim, za ten závod chtěj 2600 na hlavu..ale ve středu je tam den otevřených dveří, tam nejspíš pojedu 10min za 100,-
http://www.autodrom-most.cz/cz/aktualit ... -navsteve/
Toyota Mr2 SW20, 156 PS - heart affair
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj to jsem zrovna v práci ale chtěl bych tam jet
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Máme tu středu a na novém webu spouštím nový díl DaG tenhle díl se vám bude líbit ikdyž natáčení na okruhu s menšim optickým zoomem bylo peklo myslím že see záběry povedli a máte se na co koukat, novinky jsou HQ kvalita a už můžete zdílet i odkaz klidně na vašich soukromích stránkách, jediné co mi ještě slále blblo když jsem použil následující odkaz fullscreen jsem měl špatně roztáhlej prej to ale funguje kdyžtak ho pusťte přez hlavní stránku tam můžete nastavit i právě HQ kvalitu.
:: v sekci pořady mám svůj archiv všech dílů dnešní tam bude večer,krásnou podívanou
odkaz: www.tyvi.cz
link na díl: http://www.tyvi.cz/index.php?stranka=li ... grip_8.mp4
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Dost dobryyyyy .. uz se tesim na dalsi dil :-)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

další díl bude ze Slovakiaringu 7.11. jede někdo?
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Good. Akorát bys mohl vždycky nějak prozradit jak to dopadlo, třeba alespoň první tři nebo vítěze kategorie. Nebo třeba odkázat kam na vísledky :wink:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“