Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

Příspěvek od TommyD »

A je to tady! První díl mého pořadu Drift & Grip právě vyšel, byla akorát menší změna, ůvodní díl měl být se Sandym a jeho nissan 200sx S13, ale vzhledem k poruše kamery, bude díl odložen na příště, proto zahájíme naši sérii MČR závodu do vrchu amatérů a povídáním s Viktorem o jeho EVO 6, rozešlete odkazy dál at se to lidem dostane do podvědomí, a stále platí moje nabídka, jestliže máte zajímavé auto,nebo radu jak upravit vaše auto rád vás navštívím a dáme něco dohromady info na driftagrip@tyvi.cz nebo tommyd@tyvi.cz

čím více bude sledovanosti, tím více bude prostředků na lepší techniku a postupného zdokonalování pořadu a celkového požitku pro vás, jde jen o to abyjste se dobře bavili :)

koukejte odedneška každou středu na www.tyvi.cz pořad Drift & Grip
Naposledy upravil(a) TommyD dne čtv 29.04.2010, 10:50, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
paskiller
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 10.12.2007, 14:01
Bydliště: Loštice - Mohelnice

Příspěvek od paskiller »

Vypada to jako zajimavy napad, jsem zvedav na vecer .)
Celica 1.8 Turbo Karcoolka
Corolla 1.4 VVTi
Celica 2.0 GT (129kW) rv95 Mazlik - prodana
CARINA II 2.0 16V - prodana
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

víš jak, u nás je hodně magazínů o autech ale všude se testujou nové dacie logan a Peguot 1 000 006, když se koukáš na automotorevue tak čekáš až tam bude pořádná reportáž kde se prohání nějakej sporťák nebo vidíš záběry z nějakých závodů kterých jsi se možná zůčastnil, já jsem se přesně na tohle zaměřil, budu mít týdeník, každou středu přinesu novou reportáž kde se něco dozvíte o daném typu auta, uvidíte nějaké záběry z akce (pokud na nějaké budem) popřípadě jízdu s autem, chci se zaměřit i na takovou online dílničku kde bych dával rady na servisy kde př.:repasujou turba, nebo vám něco udělají na zakázku s tím že bych natočil postup jak to dělají a tak, prostě receptář prima nápadů:)
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

Taky se těším a jsem zvědavý:) tomuto nápadu držím hodně palce :wink:
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Tak v prvních dílech neočekávejte tak skvělé herecké výkony, když jsem se slyšel v prvním rozhovoru ani se mi ho tam nechtělo dávat:) jak člověk mluví před kamerou mele uplně něco jinýho:D, ale to se všechno doladí, čím větší bude sledovanost tím víc věcí budu moct dokoupit abych zlepšil techniku i zvuk, ted mám pouze jeden mikroport, chtělo by to dva pro každýho jeden, no uvidíte sami ale do budoucna slibuju ještě lepší podívanou, tak dneska ve 21:00 začátek televize
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

TommyD:jojo začátky sou vždycky těžší, s tím zvukem máš celkem pravdu, to znam taky, pak i hodně záleží co se bude používat za "mikrofony" některé hodně zkreslují, a taky sou různé druhy, takže pak tam může docházet k různým šumům atd..... ach, ta elektronika (škola) mi přece jen k něčemu je :lol:
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj tak tak, ale já mám ted obědnaný "kabátek" na mojí kameru, budu mít externí přídavnej velkej mikrofon s "ponožkou" na kterým budu mít ještě přídavný světlo, takže bych mohl natáčet rozhovory bez mikroportů, stejně většinou dělám rozhovory v autě, stativový, natočený na řidiče tam není potřeba mikroportů, v téhle první reportáži měl mirkoport jen vik_ svůj hlas jsem zesílil a není to špatný, ale víš co za každou blbost na kameru dáš od 10 000 výš takže si zase tak vymýšlet nemůžu už tak mám techniku za několik desítek tisíc, takže nejdřív se musí pořad rozeběhnout a pak si můžu teprve vymýšlet, navíc ta televize je ůplně v začátcích, když si vzpomenu jak začínala třeba televize nova,když měli dvě místnosti a na reportáže jezdily taxíkama:) tak se nedivím dohromady jsou v tom celym znovuzrození miliony, takže když budu mít podporu diváků není problém aby do budoucna byl perfektní pořad s perfektníma vlastníma akcema a zábavnýma reportážema
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

jojo :wink:
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

už to běžíííí
Uživatelský avatar
paskiller
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 10.12.2007, 14:01
Bydliště: Loštice - Mohelnice

Příspěvek od paskiller »

Ale jo, muze bejt .) Nic takoveho tu neni a moc radi se s pritelkyní mrknem na dalsí díl !!!! Jen tak dal a drzim palce !!!!
Celica 1.8 Turbo Karcoolka
Corolla 1.4 VVTi
Celica 2.0 GT (129kW) rv95 Mazlik - prodana
CARINA II 2.0 16V - prodana
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Díky budu se snažit aby vás i další díly bavily
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Jojo, povedený, rád se podívám příště na další díl. Držím palce, jen tak dál!
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

ještě pro ty co se na to budou chtít podívat dneska,vedle přehrávače se musíte přepnout na středu a kkdyž dole kliknete na Drift & Grip tak se vám spustí pořad až se vám to načte celé, v přehrávači beží dole jak na tom jste,udělali to tak aby se vám ten pořad nekousal
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Jen technicka...
je nejaka moznost se na to podivat zpetne? O prvni dil sem prisel a vypada to ze ten dnesni budu jeste nekde na silnicich :-(
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

každý díl si můžeš pustit kdy chceš, stačí si na levé straně přehrávače naklikat středu a pak už tam máš výběr pořadů, jen se ted musí dořešit loading,protože to pustíš a nejdřív musíš čekat až se ti celej program načte a pak to teprve pustíš,takže někdo s pomalejším připojením si třeba 5 minut počká,ale to se časem dořeší všechno
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“