OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

vše ohledně modelové řady Avensis
Odpovědět
vandal
Manager Týmu
Příspěvky: 328
Registrován: sob 05.04.2014, 08:08
Bydliště: Košice

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od vandal »

p. Šiška, aj ja mám na aute svetlá repasované Vašou firmou (dal ich repasovať ešte predošlý majiteľ, nie ja osobne) a svetlá stále svietia rovnako dobre (t.j. žiadne slabnutie alebo ošúpanie vrstvy) aj po cca viac než 6 (?) rokoch ;) akurát som musel zasilikónovať jedno svetlo, lebo sa rosilo a škvrna po vode bohužiaľ ostala zvnútra, inak žiadne katastrofické scenáre ako "kšeftári" zvyknú opisovať
AVE 2l 1AZ-FSE AuTomat
Obrázek
ssiska
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24.04.2018, 09:51

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od ssiska »

vandal píše:p. Šiška, aj ja mám na aute svetlá repasované Vašou firmou (dal ich repasovať ešte predošlý majiteľ, nie ja osobne) a svetlá stále svietia rovnako dobre (t.j. žiadne slabnutie alebo ošúpanie vrstvy) aj po cca viac než 6 (?) rokoch ;) akurát som musel zasilikónovať jedno svetlo, lebo sa rosilo a škvrna po vode bohužiaľ ostala zvnútra, inak žiadne katastrofické scenáre ako "kšeftári" zvyknú opisovať
Ďakujem pán Vandal, sme radi :)
ssiska
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24.04.2018, 09:51

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od ssiska »

martyroznov píše:Pane Šiško, kašlete na ně, nestojí vám za ty nervy. my , co jsme u Vás byli a vaši práci známe, dobře víme, jak fungujete a stojíme při vás.
závist je hrozná vlastnost, to je jasné, ale kdo z nich se může pochlubit takovým množstvím skvěle opravených světel jako vy?
a další věc si dovolím napsat a to poprodejní servis. nevím, jestli jsem to psal už dříve, nechce se mi to hledat, ale co když ti ostatní udělají, nebo prodají něco, co nebude správně fungovat? to se bojím i představit :D :D :D to nikdo asi nechce riskovat, svítit pořebuji hned, né až za měsíc, dva, tři...
u vás jsem měl podporu i po opravě a to se cení a zaslouží velkou pochvalu!!! děkuji
už je to přes půl roku, co jsem u vás byl a když večer rozsvítím světla, vždy si na vás vzpomenu jen v tom nejlepším xenonovém světle :D :D :D
přeji hodně úspěchů a pevné nervy.
zdraví
Marty z Valašského Meziříčí (Avensis)
Vďaka Pán Marty :)
maroha
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 02.05.2013, 15:15
Bydliště: Ostrava

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od maroha »

Zdravím vespolek, před chvílí jsem se vrátil z jednodenního výletu na otočku Ostrava - Bánovce nad Bebravou od p. Šišky a upřímně smekám - výměna repasovaných parabol, startéru, jednoho plexiskla a rozleštění světlometů byl doslova koncert pro oči. Skvělá komunikace, kdy jsem ráno zavolal a po mírném naléhání z mé strany (zrovna se chystáme na dovolenou) jsem dorazil po obědě a za necelé dvě hodiny jel ke vší spokojenosti zpátky. To co mi v autorizovaném servisu Toyota borci tvrdili: "to nejde rozlepit nebo vyměnit jenom parabolu, jedině celé světlo bla bla bla a nový startér". A ono to lze. Cena s porovnáním se servisem Toyota více než příznivá, předem zaslaná přes email, nikomu názor neberu, každý má svou zkušenost, ale za mě jednoznačně palec hore: https://www.eshopbn.sk/ a děkuji! (Toyota Avensis T25 r.2007 po faceliftu)
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od elMuerte »

Nemáte někdo kontakt na pana Šišku, když to všichni chválíte, tak bych do toho asi taky preventivně šel. Děkuji.
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
martyroznov
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 30.04.2009, 20:26
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od martyroznov »

Ahoj, zde vše včetně kontaktu www.xenonybn.sk 😁👍👋👋👋
Corolla 1.8 hybrid sedan
ex Avensis T25 2004 2.4 Liftback
Yaris 1.0 , 2006 - for wife :-)
ex Corolla E11 1.3 99´ Liftback - člen rodiny :-)
ex Carina E 97' 1.6 16V sedan GLi 340 000 km - NO PROBLEM!
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

Příspěvek od elMuerte »

A je po prdeli:
obrázek_2023-01-17_125653450.png
obrázek_2023-01-17_125653450.png (6.8 KiB) Zobrazeno 408 x
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Odpovědět

Zpět na „Avensis“