intercar 24, taktik 24 a podobne nemecke firmy

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

intercar 24, taktik 24 a podobne nemecke firmy

Příspěvek od hanz »

poculi ste u o nich nieco?

abo lepsie. ma niekto s nimi skusenosti
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

TAKTIK 24... podvody... POZOR NA TO!!!
intercar... nevim, nesoudim.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

dakujem, tiez sa mi nezdali tie ich ponuky a pod. taktik 24: firma vraj funguje v nemecku len od januara a zda sa mi dst nerealne aby za taky kratky cas bola schopna vytvorit take vztahy s handlermi popripade importermi, ze by boli schopni docielit take zlavy.

rozmyslal som len, ako to ze este funguju, v nemecku je predsa pravo trosku niekde inde ako tu na divokom vychode. pripadne mozno je to blba otazka, ale ako potom cloveka obtiahnu? zaplatis a nedaju ti peniaze? musi byt predsa podpisana nejaka zmluva, od ktorej mam ja predsa pravo odstupit.
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Presne, das zalohu, pak treba 10 tydnu cekas na auto, ktere od nich vazne mit nebudes. Smlouva je jenom kus papiru, co kdyz to podepises s neexistujici firmou?
Vis, s auty obchoduji a pred necelym rokem jsem taky naletel na "renomovanou firmu" - prisel jsem o 88 tis Kc.
Treba to funguje, ja nevim, ale uprimne.. nechci aby naletel nekdo jiny na podobne nesmysly jako ja, vim, jak mi tehdy bylo.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

jasne, to je logo! :-)

do takeho nejakeho kseftu bych ani nesiel, ale dnesny cloviecik je ajj napriek "ostrielanosti" hodne naivny. nemaj brouka v hlave ked ti niekto ponukne 42 percentnu zlavu na afto.

na nete som cital aj o taktik 24. kazdy hovoril ze to smrdi podvodom, ale nenasiel som ziadne konkretne skusenosti preto som sa pytal. predsalen nemecko je krajina kde si ludia dovolia trocha menej neserioznosti ako na slovensku.

s akymi autami obchodujes? nebodaj s toyo :-)
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

No adresu maji psanou v Amberg, buhvi co je to za parchanty, je tam dost Rusu, jinak samozrejme nic proti nim, jsou mezi nimi fajnoví lidé.
Co se obchodu týče, Japonce na kšeft jen na zakázku, protoze lide jsou tady blbí a Japonce nechteji, porad se toho boji. Jinak ale cokoliv.
Tak..a ted jen namet k zamysleni: Firma nabizi 40 procent dolu z auta. Dobre. I kdyby to bylo 40 pro Tebe a jen 10 pro ne, probuh... kde se berou auta za polovicni cenu? Nesmysl.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

jasne, o marzi sa bavit vobec nemusime, nieco realnejsie by bolo zlava tak 20 percent.. ale to ma dnes kde kto.

oan sergej schafer mal asi nejakeho nemeckeho ovciaka v rodine tak sa dostal do nemecka.

ani sa ich nechcem zastavat ani nic

na nemeckych forach bolo uz vela popisane o podnetoch na nemecku statnu obchodnu inspekciu ako aj na nejake lokalne statne instancie ale asi sa im to vzdy prepieklo..

asi bude najlepsie zacat predsalen setrit...
:roll:
s akymi autami obchodujes?
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

S jakymi auty? Ojetymi, to je tedy cokoliv co neni nove ze salonu:o)

U techto firem..hlavne NIC dopredu, NIC. Ani na základe smlouvy, protoze nevis..
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“