Není benzín jako benzín...asi

vše ohledně modelové řady Camry
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

Bůvol píše:Já osobně vyhledávám značky Agip nebo Shell, nic jiného moje Camry za pár posledních let nepapala.
Vždy dám dvě nádrže 95 a pak jednu Shell V-Power Racing (když už V-Power tak rovnou Racing)
Na chování motoru je to znát.
ja taky léta jezdil kShellce ale ted uz ne pac tady u nas kde jezdím se to zhorsilo...proto se Vas tady ptam,ted Benzina
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Slovan píše:
Bůvol píše:Já osobně vyhledávám značky Agip nebo Shell, nic jiného moje Camry za pár posledních let nepapala.
Vždy dám dvě nádrže 95 a pak jednu Shell V-Power Racing (když už V-Power tak rovnou Racing)
Na chování motoru je to znát.
ja taky léta jezdil kShellce ale ted uz ne pac tady u nas kde jezdím se to zhorsilo...proto se Vas tady ptam,ted Benzina
Unás jsou 2 pumpy Brenzina (červená) a obě stojej za prd... Horší benzín jsem ještě neviděl... Oproti nim jsou zlaté i ONO,Robin Oil, Luk atd... Možná to je tim že obojí jsou soukromníci a snažej se za každou cenu si nahrabat... Ceny srovnatelné s Shell :x
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
tekiler
Navigátor
Příspěvky: 127
Registrován: stř 12.11.2008, 11:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tekiler »

Sou jenom dva dovozci benzínu pro čr, takže sou jen dvě možnosti
pak je to o aditivech konkretních výrobců a o tom v jakem stavu sou nadrze u konkretnich pump
1 z 10 mechaniků opravdu autum rozumí, ale všichni si to o sobě myslí!!!! TOYOTA CARINA E WAGON 96 1.8i 79kw -
7a-Fe
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

tekiler píše:Sou jenom dva dovozci benzínu pro čr, takže sou jen dvě možnosti
pak je to o aditivech konkretních výrobců a o tom v jakem stavu sou nadrze u konkretnich pump
Jmenuj ....at víme na čem sme díky
Ted testuji OMW Carrera95...
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

BENZIN

Příspěvek od wrc50 »

pokud vím tak jsou v čr 2 výrobci a to chemopetrol v Zaluží a Spolana v Kralupech, já osobně tankuji tam kde to zrovna vyjde, jezdim dost pravidelně na západ a tak tankuji u ONO kde je v současné době cena 24,90 za 95 natural, což je proti ostatním rozdíl 4 koruny a při tankování 50ti litrů to není zanedbatelná částka, výkon a spotřeba je vcelku normální / spotřeba mě vychází 6,8-7,1 při dálničním provozu a jízdě mezi 140-160km/h / takže si já osobně myslím, že je to hlavně jak jsou staré nádrže u čerpacích stanic a jaká je tam či onde výtočnost, ale záleží na každém kolik chce platit za PHM, já se kloním hlavně k ceně protože o kvalitě se stejně nikde nepřesvědčím
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Re: BENZIN

Příspěvek od Slovan »

wrc50 píše:pokud vím tak jsou v čr 2 výrobci a to chemopetrol v Zaluží a Spolana v Kralupech, já osobně tankuji tam kde to zrovna vyjde, jezdim dost pravidelně na západ a tak tankuji u ONO kde je v současné době cena 24,90 za 95 natural, což je proti ostatním rozdíl 4 koruny a při tankování 50ti litrů to není zanedbatelná částka, výkon a spotřeba je vcelku normální / spotřeba mě vychází 6,8-7,1 při dálničním provozu a jízdě mezi 140-160km/h / takže si já osobně myslím, že je to hlavně jak jsou staré nádrže u čerpacích stanic a jaká je tam či onde výtočnost, ale záleží na každém kolik chce platit za PHM, já se kloním hlavně k ceně protože o kvalitě se stejně nikde nepřesvědčím
Takže jakákoliv značka u nás,bere pouze od těchto dvou výrobcu?Takže pak teda zaleží individualně, jak si to benzínky čurdí sami.Jestli přidavají nebo ne aditiva atd.A je to pak nejak rozdělený?přiklad-třeba OMW a SHELL bere z Kralup,nebo ONO treba ze Zaluží?
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Re: BENZIN

Příspěvek od Slovan »

Slovan píše:
wrc50 píše:pokud vím tak jsou v čr 2 výrobci a to chemopetrol v Zaluží a Spolana v Kralupech, já osobně tankuji tam kde to zrovna vyjde, jezdim dost pravidelně na západ a tak tankuji u ONO kde je v současné době cena 24,90 za 95 natural, což je proti ostatním rozdíl 4 koruny a při tankování 50ti litrů to není zanedbatelná částka, výkon a spotřeba je vcelku normální / spotřeba mě vychází 6,8-7,1 při dálničním provozu a jízdě mezi 140-160km/h / takže si já osobně myslím, že je to hlavně jak jsou staré nádrže u čerpacích stanic a jaká je tam či onde výtočnost, ale záleží na každém kolik chce platit za PHM, já se kloním hlavně k ceně protože o kvalitě se stejně nikde nepřesvědčím
Takže jakákoliv značka u nás,bere pouze od těchto dvou výrobcu?Takže pak teda zaleží individualně, jak si to benzínky čurdí sami.Jestli přidavají nebo ne aditiva atd.A je to pak nejak rozdělený?přiklad-třeba OMW a SHELL bere z Kralup,nebo ONO treba ze Zaluží?
Tak jsem celkem vyzkoušel všecky benzíny,co jsou v okolí k mání-LukOil,Shell,OMW,Benzina,Popcorn Oil, Tesco,Globus...a jiné.Jako nejvíce štavnatý benzín hodnotím Carreru95 od OMW.Opravdu jsem překvapen kolik najedu oproti ostaním a jak motor jede.Jako největší humáč hodnotím(tady vBrně)Shell.
Odpovědět

Zpět na „Camry“