SMAZAT - Toyota Carina E DÍLY k prodeji a doklady za přepis

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

tak nidko si nechce ty zbylé věci za nějakou rozumnou cenovku odvézt??
Uživatelský avatar
MadCap
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 25.05.2007, 22:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadCap »

Tie zadné bubny či kľudne celé aj s tým železom okolo, tam máš oba? Tie by som bral, potrebujem ale vedieť či máš UK alebo JP + či je to sedan alebo liftback (ideálne daj VINko). Existujú totiž evidentne dve verzie a nerád by som sa sral zo zlou.
EDIT: špecificky kódy 42431‑05010 a 42431‑20190 - ja by som mal mať ten druhý + mám ABS, ale to snáď ani neexistuje bez.
Toyota Carina E 2.0 GLi liftback, klima, 93` 402k km ;)
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

MadCap píše:Tie zadné bubny či kľudne celé aj s tým železom okolo, tam máš oba? Tie by som bral, potrebujem ale vedieť či máš UK alebo JP + či je to sedan alebo liftback (ideálne daj VINko). Existujú totiž evidentne dve verzie a nerád by som sa sral zo zlou.
EDIT: špecificky kódy 42431‑05010 a 42431‑20190 - ja by som mal mať ten druhý + mám ABS, ale to snáď ani neexistuje bez.
tohle je verze bez ABS podle mě
je tu kompletní zadní náprava a vinko najdu
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

tak vinko dle TP je JT153ATK000133853/1995
klidně pošlu na mail
výroba Toyota M.C. Japonsko a byl to sedan
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

pořád je tu palubovka s budíkama, přední brzdy, oboje zadní dveře a sposta plastů, rozdělovač, starter a kdo ví co ještě :D
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

zadní brzdy a výfuk jsou již pryč
Uživatelský avatar
carinaE
Člen Týmu
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11.12.2009, 19:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

ND

Příspěvek od carinaE »

Sháním konzolu s páčkami na otevření kufru a nádrže bez lanek. Máš ji ještě?
Dík za odpověď.
Toyota Carina E 1,6 - 78 kW GLi 1997
Toyota Avensis 1,8 sedan 2005
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Re: ND

Příspěvek od Frog4x4 »

carinaE píše:Sháním konzolu s páčkami na otevření kufru a nádrže bez lanek. Máš ji ještě?
Dík za odpověď.
zítra se podívám, někde by to mělo být a lanka taky
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

kurňa já věděl že sem na něco zapoměl, tak zítra
jinak sou tu přední kotouče s brzdičema i destičkama, starter, rozdělovač, palubovka, zadní dveře oboje a kompletní, pravý blatník, nějaké plastové věci, kompletní sedačky, stropní tapec, ceny symbolické zbytek jde do šrotu tak do 14-ti dnů
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

TAK JSEM TO NENAŠEL
jinak zbylé díly za symbolické ceny, nebo piju i slivovici
jsou zde všechny sedačky, palubovka, starter, rozdělovač, spousta plastů, oboje zadní dveře kompletní, přední kotouče i s brzdičema, jedna poloosa, pravý blatník, atd, je to škoda vozit do šrotu
Uživatelský avatar
Kraegar
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: ned 03.07.2011, 15:35

ND

Příspěvek od Kraegar »

Zdravíčko. Před nedávnem jsem měl nehodu s mou Carinou E 1.6 liftback. Pokud jsou díly shodné, rozhodně by se možná našlo něco, co bych potřeboval. Nechtělo se mi číst celej post, ale asi by se mi šikly zrcátka, pár urvanejch plastovejch dílů z interiéru, čelní sklo, přední blátníky a kdoví, možná i ta poloosa. Auto ještě nebyl čas pořádně zkontrolovat a určitě bych toho našel spoustu, dokonce i brzdové trubky pod autem a ty kryty na ně... nejsou na tom nejlíp. Jo a taky přední logo toyotky mi ulítlo =)) Záleží na tom kolik toho ještě máš.
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Re: ND

Příspěvek od Frog4x4 »

Kraegar píše:Zdravíčko. Před nedávnem jsem měl nehodu s mou Carinou E 1.6 liftback. Pokud jsou díly shodné, rozhodně by se možná našlo něco, co bych potřeboval. Nechtělo se mi číst celej post, ale asi by se mi šikly zrcátka, pár urvanejch plastovejch dílů z interiéru, čelní sklo, přední blátníky a kdoví, možná i ta poloosa. Auto ještě nebyl čas pořádně zkontrolovat a určitě bych toho našel spoustu, dokonce i brzdové trubky pod autem a ty kryty na ně... nejsou na tom nejlíp. Jo a taky přední logo toyotky mi ulítlo =)) Záleží na tom kolik toho ještě máš.
jedna poloosa tu je, nějaký plasty taky, pravý blatník taky, brejle taky, projdi si fotky co tu jsou, zrcátka šly z dveřma, brzdový trubky sem potřeboval jinam, čelní sklo sem už vyhodil
Uživatelský avatar
Kraegar
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: ned 03.07.2011, 15:35

Příspěvek od Kraegar »

Okej. Zkontroluju vše, co je v autě rozbité, jestli není extrémně pokřivené a popřípadě si udělám seznam věcí, které bych od tebe vzal, pokud se toho dříve nezbavíš a bude to pro mě vůbec rentabilní. Kdyby to byl kousek neváhal bych, ale už jen kvůli toho že jsi na druhé straně republiky... Kdyby něco napíšu sem za pár dní a uvidíme :)
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

Kraegar píše:Okej. Zkontroluju vše, co je v autě rozbité, jestli není extrémně pokřivené a popřípadě si udělám seznam věcí, které bych od tebe vzal, pokud se toho dříve nezbavíš a bude to pro mě vůbec rentabilní. Kdyby to byl kousek neváhal bych, ale už jen kvůli toho že jsi na druhé straně republiky... Kdyby něco napíšu sem za pár dní a uvidíme :)
ok to chápu
Uživatelský avatar
Frog4x4
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: sob 16.05.2009, 12:26
Bydliště: kousek od Mladý Boleslavy

Příspěvek od Frog4x4 »

tak nikdo to nechce, fakt to mám odvézt do šrotu??
zadní dveře oboje kompletní, pravý blatník, palubovka, starter, rozdělovač, přední brzdy, poloosa, sedačky, stropní tapec, gumy do dveří a spousta plastů, nebo vše za likvidaci papírů když je nikdo nechce
Odpovědět

Zpět na „Carina“