Paseo r.v. 1992 rekonstrukce

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Andreazzz
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23.09.2007, 15:13

Paseo r.v. 1992 rekonstrukce

Příspěvek od Andreazzz »

Zdravím,
nezná někdo prosímvás ještě někoho kdo má Toyotu Paseo r.v. 1992. Našel jsem pouze recenzi modrozeleného pasea se vsetínskou poznávací značkou. Potřeboval bych se s tímto člověkem spojit, protože tyto pasea přivezené z ameriky jsou v čr asi jen dvě. Kdyby kdokoliv věděl něco o majiteli modrozeleného pasea, prosím ať se mi ozve, byl bych mu velmi vděčný. Rozhodl jsem se totiž zrestaurovat tento japonský svkost, avšak ve finále při první projížďce protekl nějakým těsněním olej a přidřela se kliková hřídel a sehnat na tohle auto motor je skoro nesplnitelný úkol :cry: , proto jestli třeba někdo ví, o kterémkoliv motoru, co by mohl původní motor nahradit, taxe prosím ozvěte. Děkuju moc... Ať žije Toyota... Kdyžtak můj tel. 728442535
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Motor 5E-FE, montovany do Toyoty Paseo a Toyoty Tercel. Pokud nesezenes motor, tak proste nech prebrousit kliku a kup odpovidajici sadu lozisek a motor oprav. Potrebne dily bez problemu doda mistni clen fora s nickem Idaho.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
losdelfinos
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24.07.2006, 18:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

paseo 92

Příspěvek od losdelfinos »

Ciao! sice to asi moc nepomuze, ale v Plzni jedno modry taky jezdi. kdo to je a tak netusim.
Celica 7 ;)
rdk84
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06.06.2011, 19:39

Motor na paseo

Příspěvek od rdk84 »

Nazdarek Andreazzz mam taky paseo,nabourany na pravy predni kolo,ale motor je v poho.Zkousel sem to dva dny po nehode a chytil na brnk.Takze i ted kdyz bych tam dal baterku by nemel byt problem.Je to americka verze,datum prvni reg. 92,aut.klima,tempomat,zapinani pasu nahoru :shock: atd. Muj tel v pripade zajmu: 775227681
cao Tomas
Odpovědět

Zpět na „Paseo“