Sraz

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Sraz

Příspěvek od Carsh »

Ahoj Všem, koukám tady na srazy Toyota Club a jsem z nich tak trochu zmaten. Nevím zdali mám jen ten pocit, ale je tu asi 10 návrhů a připadá mi, že žádný není realizovatelný.
Já osobně bych se rád na takový sraz podíval, byly tam i pěkné návrhy jako sraz u Prahy či v Pardubicích. Ale asi někde pokulhává organizace, jak říkám je mnohu návrhů.... .
Proto by stálo za to dle mého uspořádat např. dva až tři srazy do roka, pokaždé na jiném místě naši repudliky ( to asi nikoho nepoloží, nezrujnuje...) , dát včas vědět , aby si každý kdo je zde registrován udělal čas. A kdo říká, že je to daleko někam dojet, tak ať alespoň jednou za rok přestane jezdit kolem vlastního komína. :D
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

On hlavně žádný z těch návrhů není nic oficiálního, za čím by stál Toyota klub ČR. Jedinný sraz na této úrovni s puncem oficiálního srazu se koná každý rok, ale pouze na slovensku (viz. Toyota team slovakia meeting). Doporučuje 9 z 10 toyoťáků :D.

Další srazy jsou dílem nadšení jednotlivých členů, viz. sraz na Horní Bečvě a třeba první ročník Celica meetingu v Plzni. Ten se vydařil a snad bude brzy jeho pokračování. Nerad bych na nějaký další sraz zapoměl, ale zdá se mi, že nic dalšího se za poslední dva roky neuskutečnilo. Možná jsem zapoměl ještě pár srazů na Strahově, ale účast nebyla nijak velká (i díky mě, protože to bylo vždy v termínu, kdy jsem nemohl).
Ostatní témata o srazech jsou jen takové tlachání, protože se nikdy žádný neuskutečnil a asi ani neuskuteční. Je to škoda, ale asi každý Toyoťák je natolik silná individualita, že se zde nejsme schopni dohodnout ani na logu klubu...natož na celorepublikovém srazu kromě výše zmíněných.
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

tak tak, hlavne oraganizace je tezka, vybrat termin taky , misto taktez , naposledy byl ofiko sraz v Dlouhý Lhote a po celkem male ucasti , po tom co se nepovedlo domluvit par veci, a zavreli nam letiste, se na to tady nas organizator BRunner "vykaslal" a ani se mu nedivim , takze tu jsou navrhy ale stejne zase bude jen to slovensko a mozna Celica v Plzni pokud se zadari mozna neco vic

jinak me to ani nijak nevadi, koho chci tak tu znam skoro osobne a muze se neco domluvit v malem poctu a zazit ty prave zazitky :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Občas se podaří uspořádat něco menšího v praze na strahově, loni jsme se tam potkali dvakrát nebo třikrát.
Ale jak bylo řečeno, na organizaci ofic. srazu TKČR nikdo nemá koule :)
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Probehne 5tej sraz na Horni Becve v Beskydech:)) pravidelne 2x do roka. A organizace si myslim nepokulhava vnicem:)
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

dr.knedlo píše:Probehne 5tej sraz na Horni Becve v Beskydech:)) pravidelne 2x do roka. A organizace si myslim nepokulhava vnicem:)
nooo :lol: :?:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Baskydy

Příspěvek od Carsh »

Tohle není špatný: Sraz - Beskydy Horní Bečva 22-24.5.2009. Koukněte na to.
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Baskydy

Příspěvek od Tequilla »

Carsh píše:Tohle není špatný: Sraz - Beskydy Horní Bečva 22-24.5.2009. Koukněte na to.
??? Nejdřív se ptáš na srazy a pak doporučuješ nějaký, který jsi našel a který jsme tady i vypíchli ??? Zvláštní přístup :D.
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Příspěvek od Carsh »

Jen jsem upozorňoval na organizaci a upřímně bych nechtěl jet na sraz, kde budou "jenom 4 auta". :?
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
Desidee
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 18.10.2007, 20:37
Bydliště: Jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Desidee »

pokud se nějaký sraz uskuteční tak přijedu, je mi jedno v jaké části ČR to bude :D
http://xchat.cz/PrincessDevils
Ďábelská CELICA 2.0 GTI :D
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Carsh píše:a upřímně bych nechtěl jet na sraz, kde budou "jenom 4 auta". :?
to si rekne kazdy druhy takze misto 8 aut jsou 4, misto 60 nakonec 30 jak to tak byva , ja radsi pojedu na sraz 4 aut kde budou dobri lide se kteryma si budu moci neco rici nebo poznam zajimavi projekt auta , obcas to byva stokrat lepsi

a dodavam ze neni sraz jako sraz , kazdymu sedi neco jineho
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

Desidee píše:pokud se nějaký sraz uskuteční tak přijedu, je mi jedno v jaké části ČR to bude :D
pokud ti nevadí, že to je 20 km za hranicema ČR tak přijeď na slovenský sraz... :wink: (to platí samozřejmě pro všechny!)
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Nazdar zvířata!!! co se týče té organizace, mě osobně taktéž přijde, že se tu do toho moc nikomu nechce!!! ani já nejsem vyjímka, protože nemám až takový organizační schopnosti, které by byli třeba k zařízení takového srazu od samotného počátku!!! no a vlastně hlavně proto jsem založil hlasování o srazu na Relaxmeetingu v Pardubicích 10.7.-12.7., protože organizaci už má na starosti někdo jiný, zkušený a podle všeho spolehlivý!!! Navíc je to tam celkem dost pohodový sraz a není vůbec zádný problém zarezervovat místa pro Toyota club!!! zkuste zapřemýšlet a popř. hlasovat na "Ukážeme... zač je toho TOYOTA!!!"
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

ja_ma píše:
dr.knedlo píše:Probehne 5tej sraz na Horni Becve v Beskydech:)) pravidelne 2x do roka. A organizace si myslim nepokulhava vnicem:)
nooo :lol: :?:
Týýýýý , necháš toho :D:D:D:D (oficialne se musi chvalit , a až u piva mužeš vytýkat:D:D:D:D
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
boobess
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 23.04.2009, 00:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boobess »

ahojky ja bych taky byla pro rada bych neco udelala bylo by to fajn :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“