Dlouhá Lhota -11.4.

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ze nas tam ale bylo , ale jinak celkem parada, dostal jsem najist , napit , tricko sem "vyhral" , opalil se, az na ceskou tuzingovou scenu to slo :lol: at zije "Z"tko

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

jj Petr ho má krásné ( jako vsechn Zetka co u nej najdeš :D ) a na další akci máme opet v plánu něco co v ČR ješte nebylo :) ale uvidíme až do "dovymyslíme" zatím je nástin a věřím žo to doposud nikdo nidky neudělal :)

na této akci jsem měli Zetko a Corollu ( at vypadá jak chce zájem budila a to byl učel ) na Blatnou by mělo být opet neco "extra" :)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

neco extra ? nechcete mi namontovat na srazu do auta to 1UZFE :lol: to by se mi libilo :D kurna ted si nejsem jistej jestli mi ti tvoji hosi nesbalili karimatku, musim cihnout do kufru , kdybys nejakou modrou nasel tak je moje,
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Nataniell
Navigátor
Příspěvky: 78
Registrován: stř 14.05.2008, 06:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nataniell »

Akce pěkná, bohužel jsem nestíhal se stavit k tomu vašemu kempu, bylo to vše hrrr a už jsem musel jet. Když jsem se vrátil domů zjistil jsem hnsuné pravidelné skřípání od zadního pravého kola, takže mám zase radost. Jestli ohlé kotouče, nebo vadné pístky na brzdach a brzdy se nevrací, nebo cokoliv jiného.. achjo. Nevíte náhodou co by to mohlo být?
Obrázek


Celica Meeting 2010 14.5. - 16.5.
Klikni a podívej
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pavo.B. píše:neco extra ? nechcete mi namontovat na srazu do auta to 1UZFE :lol: to by se mi libilo :D kurna ted si nejsem jistej jestli mi ti tvoji hosi nesbalili karimatku, musim cihnout do kufru , kdybys nejakou modrou nasel tak je moje,
jj jednu sem mel v Bobkovi ..a v Bobovi druhou a ani jedna není moje :D

....s tím 1UZFE si sakra blízko :D
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

sraz dle očekávání tak nějak dobrej, ikdyž na muj vkus tam bylo moc "gelu", ale to je asi vždycky :)
BTW až sem se divil jak je Dicomp rozrostlej, ale krom Pava a Idaha nemám ani ánunk s kym sem se bavil, někdo z červenotrikejch mi i radil jaxe líp rozjet aby to tak nezdechalo, taky nevim kdo ? :) Jinak to Zetko bylo fakt krásný, starý auta mám prostě rád, dnešní už mi moc neřikaj, elektronika v nich kazí co může.
PS: tu Corollu sem ani nějak neokukoval, co na ní bylo pěknýho?:)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

korolka byla vystavni tunning , a vsichni si ji fotili a to byl ucel , jinak nic , ani nechtela chvilku nastartovat :D

Idaho karimatku mi prosim schovej na dilne ( ne! jako podlozku kdyz lezis pod autem ) ja si ji vyzvednu az budou ty brzdy jo :D

jinak sezen mi vkusnou tu mensi nalepku DICR , celkem se mi libi , hodim si ho na auto pokud to schvalis na takovou sunku :lol:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

garfielld píše:sraz dle očekávání tak nějak dobrej, ikdyž na muj vkus tam bylo moc "gelu", ale to je asi vždycky :)
BTW až sem se divil jak je Dicomp rozrostlej, ale krom Pava a Idaha nemám ani ánunk s kym sem se bavil, někdo z červenotrikejch mi i radil jaxe líp rozjet aby to tak nezdechalo, taky nevim kdo ? :) Jinak to Zetko bylo fakt krásný, starý auta mám prostě rád, dnešní už mi moc neřikaj, elektronika v nich kazí co může.
PS: tu Corollu sem ani nějak neokukoval, co na ní bylo pěknýho?:)
no to byl asi Petr ( rudé oči, krátké dobarvené vlasy a z nás "nejmohutnější" :D ) má dost zkušeností ze sprintení s 4x4 Eclipsem na 24-26psi :D

no rozrostlej - v podstate sem tam byl já, Petr ( krosmen - TF ), Milan ( nejnovější přírustek - super klempíř :) ), a Roman - ten nám do dnešního dne delal polepy a trička a další reklamní věci, přičemž se mu to líbilo takže si s naším svolením udelal i jendo tílko pro sebe. jinak ten zbytek byla moje žena, její ( naše ) kamarádka a její nastávající se synem ( kokaly mooc smutně na ty Majdy..ehm tílko tak sme jim taky každýmu jedno dali :D ).

Samolepka, no nevím nevím - ty budeš asi práve ten kdo dostane lepku "oběť" DICR Teamu :D - btw ten páteční skalp se mi sakra vyplatil pak poreferuji kdo to nakonec byl jak mi pomohl :D


Gar : jj na te rollce nebylo nic co by z mého pohledu "pozitivně" budilo pozornost, každopádne pozornost budila a o to šlo - aby si nás všimli.. ono pokud bude čas a vyjde to k čemu byla pořízena tak to bude zajímavé :D ( pavo asi tuší.. :D )
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

přidám jedno výtězný video ze sprintu(to proherní se nějak ztratilo :) ) s CRX (cca 150k a 1070kg i s posádkou) proti GT4 (přez 200k a cca 1650kg s posádkou), kromě startu sem měl pocit že mě nakonec dojede...
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

garfielld píše:přidám jedno výtězný video ze sprintu(to proherní se nějak ztratilo :) ) s CRX (cca 150k a 1070kg i s posádkou) proti GT4 (přez 200k a cca 1650kg s posádkou), kromě startu sem měl pocit že mě nakonec dojede...
jj Petr mi o tom dnes referoval, stačilo upravit rozjezd a je to - turbo ti trosku ztrácí sílu "nahoře" skus s epodívat po NA sací vačce z 3SGE ( u super to funguje )...
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

to mi chces rict ze te nepredjel? tak to je teda divny... za kolik jsi to zajel?
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Poprvy garfield spatne zaradil tak ho dal, podruhy uz ne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Idaho píše: Samolepka, no nevím nevím - ty budeš asi práve ten kdo dostane lepku "oběť" DICR Teamu :D - btw ten páteční skalp se mi sakra vyplatil pak poreferuji kdo to nakonec byl jak mi pomohl :D
oběť jsem, to je pravdy, když jste mi sbalili karimatku :D neni oběť jako oběť , s váma nezávodím , jedině když mi vyrobíte jadernou turbínu do ponorky :lol:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Idaho píše: skus se podívat po NA sací vačce z 3SGE ( u super to funguje )...
jednu mám doma, ale je poškozená.. :(

2ja_ma: taky sem se docela divil když mi řekl tu váhu, hold to 4x4 na startu dělá hrozně moc, poprvé mi tam ale nešla dvojka a okamžitě mi ujel, časy nevim, sem jezdil jen volný jízdy, neměl sem z toho zrovna dobrej pocit takhle to tam trápit na sprintech.
BTW Jinak ten s CRX by měl bejt asi za nedlouho budoucí návštěvník taky našeho fóra, řikal že chce 7.gen TS, však Nataniell ho zná
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Nataniell
Navigátor
Příspěvky: 78
Registrován: stř 14.05.2008, 06:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nataniell »

garfielld píše: BTW Jinak ten s CRX by měl bejt asi za nedlouho budoucí návštěvník taky našeho fóra, řikal že chce 7.gen TS, však Nataniell ho zná
Ano ano, je to muj kolega z práce, s čelikou jsem ho nadchnul, snaží se tu CRX prodat, ale zatím nema nikdo moc zajem. Jeste to ale nejni jiste jeslli pujde do Celicky.
Obrázek


Celica Meeting 2010 14.5. - 16.5.
Klikni a podívej
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“