špatný ramena u celicy 6.g 2.0

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Když chceš kontaktuj mně budu mít zájem asi o celek - předek a pak jako repasovanou nápravu asi prodám když SS bude nahozena a i kompletní zadek to budu nechávat sobě a když by začalo to někde klepat tak to rovnou prohodím mám 2 zadní nápravy a jednu tím pádem dám zrepasovat a připravit dobudoucna.Kontaktuju Libora nebo Idaha a on rozhodne co na zadek bych potřeboval nevím co tam mám a auto je v Dobríši dáme ti vědět v úterý.Děkuju Doky
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: caute

Příspěvek od Idaho »

Kotass píše:
Idaho píše: komplet repase u matejicka vyjde na 5-5,5tis celá SS náprava. sice to nastříka na ho*no ( loupe se, neodmašteno ) ale silentbloky OK..
Čudné, když jsem mu volal, tvrdil, že silentbloky neumí a jediný co dělá jsou čepy řízení. Nejspíš jsme se bavili jeden o voze a druhej o koze.

Takže souhrn :

- McPerson náprava - silenblotky přes FEBEST - přelisovat každej sám

- SS náprava - k Matějíčkovi do Prahy http://www.automatejcek.cz

Tel: 603 584 895 , 603 457 000
musíš mu proste říct že chceš udelat repas nápravy, ne se ho ptát zda má silentbloky. Doky není první tu na foru komu to matejcek delal takže stačí pročíst předchozí temata
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Kotass píše:
DOKY : Dohromady silentbloky + vnitřní dutinka na přední ramena a 4x silentblok na zadní nápravu (T-263) sakumprásk € 26 .. leč to je cena bez CLA a dopravy .. clo asi 6% no a doprava dejme tomu dalších 10% páč to není nic zásadně těžkýho ani objemnýho.
Muhehe:
Do predu jedna strana: 2x silentblok a 1x dutinku
Do zadu jedna strana: 6x silentblok :!: :?:

+ jsou tam jeste gumy na tu tyc co vede z jedne strany napravy na druhou.

V nabidce jsou i nejakty tyce, musim to o vikendu poradne prolezt i pod autem a podivat se jak je presne ten zadek udelanej.

Jeste jsem si vsiml, ze nektere dily nejsou pod Celicou 6g, ale jsou i jinde.

Kazdopadne asi vemu vsechno co tam je, stejne jsem planoval delat komplet spodek. A nez pak nekde neco az se to poto :D

Dam taky vedet v utery. :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

klasikcý McPhersion vám udelají na www.silentbloky.cz za cca 500/silentblok do vašich starých ramen.
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

No hosi kdybych byval ted neplanoval upravy s Vipecem, tak bych asi byval do toho sel s vami, ale spis poprosim Idaha, at mi to nejdriv zkoukne svym odbornym pohledem, az bude auto v Dobrisi na upravach... :wink: (bo na predku mam pocit, ze to tam neni uplne koser) :?
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Kotass
Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pon 03.09.2007, 20:50
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotass »

Soudruzi, krapet to tady umřelo a já bych rád aspoň ty ramena dořešil.
Pokud se někdo rozhodl pro Matějíčka nebo silentbloky.cz OK, možná to bude rychlejší řešení než čekat na díly někde z Číny nebo odkud ..

.. ALE myslím si, že minimálně za zkoušku to stojí, vzít aspoň jednu objednávku od FEBESTU abychom zjistili, jak jsou na tom s kvalitou a službama.

1.) Kotass (2x TAB-259 + 2x TAB-258 + 2x TT003 + 4x TAB-263 + 2X TAB-300)
2.) Kubrt (2x TAB-259 + 2x TAB-258 + 2x TT003)
3.) X-Mave (2x TAB-259 + 2x TAB-258 + 2x TT003)

Pokud se tohle dá považovat za závaznou objednávku tak jsme zatím na hodnotě € 81,36 ,- a potřebujeme se dostat na € 250. :(
Jedná se jen čistě o hodnotu v nákupních cenách, k finální se bude připočítávat CLO a doprava ..
Obrázek
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

V nejbliřší době nechám u Kuhnela z Volfartic vyměnit spodní rameno na PL straně, jestli to nepomůže tak budu trochu naštvanej :-D
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

Napiště jak jste zatím dopadli? Toyka jde na operaci 3.8. tak pak napíšu jak to dopadlo :- :bomb:
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

Zdravím, prvek nápravy zrepasován, tvaří se jako nový díl a vůle je pryč! 3300,- (300,- poštovné) montáž u perfektního mechanika pana Kuhnela z Volfartic a repase u pana Matějíčka z Prahy. Takže majitelé SS uložení nápravy s vůlí v čepu vůbec ničeho se nebojte - 3300,- (+ještě nějaká práce cca 300 Kč za hodinu) je lepší nežli 12000,- že ? :-D já si chrochtám :-) http://hndk.clnet.cz/
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

tak to jsi měl štěstí jen že jsi měl vůle v čepech,pokud by byly v háji silentbloky,bylo by to hodně blbý. musel bys koupit nový
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

celicaGT2 píše:tak to jsi měl štěstí jen že jsi měl vůle v čepech,pokud by byly v háji silentbloky,bylo by to hodně blbý. musel bys koupit nový
No repasovali i silentbloky na tej kosti
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

jediný co mi u Matejícka na jejich repasi vadí ( krome toho že je pokaždé jiná cena :D ) je že jak to stříkají tak si top špatne připraví. Ramena sice vypadají hezky jak jsou stříklá ale do týdne se začaly zatím všechna loupat a jsou pak uplne bez nástřiku. Už sem mu i říkal at to nestříká, protože je to jen prácxe a nčas navíc, stejne to pak musím celé obrousit a stříknout znovu :(
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

No s tim olupováním máš trochu pravdu, koukal jsem na to a zdá se mi, že se tam objeví místa, která se odloupnou,jestli to bude korodovat tak to stříknu nějakým konžervačním olejem, pro jistotu...
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
Uživatelský avatar
Kotass
Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pon 03.09.2007, 20:50
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotass »

Dnes slavnostně předal Kubrt (tímto mu milionkrát děkuji za přepravu !!) ramena firmě silentbloky.cz v Praze s tím, že do konce týdne by teoreticky mohly být všechny 4 silenbloky vylisovány, přeměřeny, vyrobeny nové a opět nalisovány zpět. Jsem sám zvědav na výsledek ..
Obrázek
Uživatelský avatar
Weyraak
Navigátor
Příspěvky: 132
Registrován: pon 15.10.2007, 19:14
Bydliště: Bezděz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weyraak »

Jak si dopadl?
7g - 2002 - 105kW - je to mazlice
6g - 1994 - 129kW - sold
Odpovědět

Zpět na „Celica“