Toyota nebo Land Rover????

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: Přešel jsem LR DISCOVERY NA LC 150

Příspěvek od MGRR »

Alesak píše:Dovolím se podělit s prvními dojmy po přechodu z LR DISCO na LC 150. První pocit - je mi trochu smutno. Chybí výkon motoru, šestistupňová převodovka a měchy. LC je určitě dobré auto, uvnitř ve srovnání s D3 komfortní, polohovací zadní sedačky ocení hlavně ženy se spícími dětmi. LC má dostatek prostoru na zadních sedadlech. Avšak jízda je tak trochu jako na žebřiňáku. Design auta si musí každý zhodnotit sám, mně se moc nelíbí, ale stálě věřím, že je to spolehlivé auto, což jsem o DISCO 3 říci nemohl. Také snad proto jsem přeběhl. Byl jsem zvyklý na to, že se v DISCO vzájemně zdravíme, což, jak jsem zjistil, u Toyoty nefunguje. Možná směšné, ale bylo to příjemné. Motor u Toyoty LC 150 klepe, drnčí, cosi mi tam furt při nižších otáčkách cvaká (řetěz? ventily asi těžko), slyším turbo, jak píská. Přidal jsem sadu F1, aby to trochu jelo - nic moc. Chtělo by se mi říci, že nechápu, jak ta hovada mohla dát do novýho auta tak starý motor. POtom se ale uklidním a vysvětlím si, že je určitě nekonečně spolehlivej. Spotřeba 10,5, u Discovery to bylo o litr více. Jízda s karavanem 1600kg výrazně horší než DISCO 3, také to má menší hmotnost ("jen 3000kg"). Možná mě pošlete někam, ale říkám si, že jsem měl, pokud nějakou Toyotu, tak potom V8. Možná působím trochu rozežraně. Asi jsem. Ale jsem celkově smutnej a kdykoliv do nové LC 150 sedám, myslím na cvakající motor, pětistupňovou převodovku. A nevím, jak dlouho to vydržím.... uvidím v Rumunsku, v Disco jsem měl pod nárazníkem naviják, teď čekám na pevnostní rám pro 150ku a vlastně nevím, jestli to je dobrá investice. Tak to jsou mé pocity po 6000km v Land Cruiseru 150. Kamenujte mě :roll:
Přesně tak... LC V8.
LC150 je na 1/2 cesty, vypadá a jezdí podivně... pro ženu dobrá :)
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Mitsubishi :twisted: classic Pajero..... No more Cruiser... Prado 120 ends classic---- new? you must be joking???!!!!! not your choice but only toys choice :stupid: they piss on you.... and remember toyota.... 5.th wheel is always behind, not under you stupid idiots.... watch Pajero.... and RIP Land Cruiser Prado.... we will never change you... we love you... but no more business with toyota... END. We will manipulate with you, not You with US... remember this!!!!!!!! for the future... :twisted:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“