ID Auto - Brno

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
mlost
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 01.03.2009, 07:28
Bydliště: Brno

ID Auto - Brno

Příspěvek od mlost »

Má někdo zkušenost s ID Auto servisem (www.idauto.cz)? Od 19.1.2009 jsou dalším autorizovaným servisem Toyoty v Brně.

Michal
Toyota Avensis 1.8VVTi kombi (2001)
Uživatelský avatar
saab
Věčnej rejpal
Příspěvky: 807
Registrován: úte 30.11.2004, 13:24
Bydliště: Brno

Příspěvek od saab »

Taky by mě zajímalo jak je na tom tento nový servis, obzvláště poté co se C+K stal bezkonkurenčně nejdražším servisem Toyot v ČR !!!
Alespoň co se pravidelných prohlídek na můj Avensis týče, za prvních 90.000 km chtějí za prohlídky brutálních 55.817,- Kč :shock: Druhý nejdražší servis chce za totéž 45.156,- Kč (Area93) :shock: No a v ID Brno totéž stojí 29.432,- Kč (4. nejlevnější servis) :eh:
Avensis Combi 2.0 D-4D 85kW (11/2004)
Obrázek
User22x
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13.01.2009, 17:52

Příspěvek od User22x »

Byl sem si je vyzkouset, pac v CK me nasrali, do Hukr se blbe najizdi a navic maji zavirovany stranky. Garancka Toyota Corolla 1,6 vvti po 120.000 Km. Cena 9.700 - to sem platil v CK po 105.000. Sou komunikativni, prijemni a naprosto v pohode. Zrejme si vazi uspechu, kteryho se jim v lednu letosniho roku dostalo a to, ze se stali znackovym servisem a taky k tomu tak pristupujou (coz sem ocekaval, tak sem je zkusil). Byl sem tam naprosto spokojenej a rad tam auti soupnu zase (za tyden na vymenu brzd a za 3 mesice zase nagarancku). Shrnuto: Muzu doporucit, hodnoceni 5/5.
juba
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: úte 09.09.2008, 17:00

Příspěvek od juba »

Dnes jsem měl v ID Ravku na servis ve 120 000 km. Výborný přístup, dobrá cena, naprostá spokojenost.
Uživatelský avatar
Pepa
Manager Týmu
Příspěvky: 369
Registrován: pon 07.03.2005, 20:19
Bydliště: Brněnsko

Toyo

Příspěvek od Pepa »

ID má sídlo v Modřicích a dnes jsem zhlídl, že jsou i v Holasicích. :wink:
ToyotaCarina E 2,0 GLi
Toyota Corolla 2E 1,3 GL
Toyota Corolla Verso D4D 2,2
Uživatelský avatar
highwayman
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: pát 04.11.2005, 08:11
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od highwayman »

Kdysi jsem k nim jezdil s Carinou, kdyz jsem jeste zil v Brne ( tenkrat se jeste jmenovali LWG plus ) vlastne jsem od nich tu Carinu i kupoval. (Maji i malej bazarek). Pristup tehdy OK, prace OK, spokojenost byla. Myslim, ze patri k tem solidnejsim servisum.
highwayman
#Avensis 1.8 VVT-I Combi - r.02 ( Toyota Motor M.E. Belgie )# http://toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=3325 :-)
#Carina E 2.0 GLi 16V Combi - r.96 ( Toyota Motor U.K.)# http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=3308 :-(
juba
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: úte 09.09.2008, 17:00

Příspěvek od juba »

Tak dnes mi dělali v ID výměnu gum na předním stabilizátoru. Konečně mi nikde na podvozku nic neklepe :)
Než jsem zaplatil, tak jsem si jel Ravku sám projet, jestli je to OK, opět příjemný jednání, spokojenost.
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Ja byl v ID tento tyden hned dvakrat ve Ctvrtek i v Patek...poprve na letni akci s klimatizaci, podruhe kvuli objednavce nahr. dilu. Pokazde velmi prijemne privitani (byla mi nabidnuta na vyber i kava nebo caj :-) ), se vsim vysli vstric a dobra pracicka :wink:

No a jedna perlicka: pani co tam ma na starost doplnkove zbozi se me zeptala, odkud jsem se o nich dozvedel...rikam ze z tohoto fora na kterem maji oproti CKcku dobre reference a ona na to doslova: ''no to mi povidejte, ja tam delala sest let a vim sve...!'' 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Clash
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14.03.2010, 14:28

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Clash »

mlost píše:Má někdo zkušenost s ID Auto servisem (www.idauto.cz)? Od 19.1.2009 jsou dalším autorizovaným servisem Toyoty v Brně.

Michal
Zdarec.Mam dobru skusenost s ID Autom,co sa tyka pristupu su lepsi ako Hukr.Mam na mysli prijimacich technikov a spol.Cenovo to tiez mozem potvrdit.Chcel som od nich neake diely na auto a zatial kazdy mi predrazil v priemere cca 300-400 Czk.
Tak som potom siel do ID Auta ,kde som si te diely kupil.U Hukra som mal servisovane auto a velmi nedoporucujem...v USA by im okamzite odobrali licenciu.
Radsej si urob diagnostiku v neautorizovanom servise a potom nech ti to neaky sikovny mechos opravy.Ja som to tak urobil a konecne s autom nemam problem.Zdar.
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

Myslim,že Hukr není autorizovaným servisem.Ani se nedivím,že jim to odebrali???
prochaaa
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: pát 26.03.2010, 14:41

nejdrazsiservis

Příspěvek od prochaaa »

No nechapu jak muze byt nejdrazsi servis tam ci ONDE. Napr. u servisnich prohlidek maji servisy jasne danou cenu kolik ta dana prohlidka muze stat, mohou si tam maximalne prihodit hodinu prace za to ze technik hledal sroubovak, ale nemuze byt rozdil desitky tisic. Taktez u kazdeho servisniho vykonu je jeasne stanoveno jak dlouho to ma trvat, co u toho musim vsechno vymenit a kolik muze maximalne stat hodina prace. Maximalne muze byt rozptyl +-2 hodiny, kdyz napr nemuzou povolit okousany sroub. Chtejte dopredu detailni polozkovy cenik s dobou a hodinovou sazbou a kdyz ho nedostanete jedte do Nemecka tam vam tohle dopredu poskytnou mailem.
PavelN
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: stř 20.09.2006, 21:19

Příspěvek od PavelN »

Pravda, pravda, časový objem na každé servisní úkony je dán; podle mě je velký manévrovací prostor v ceně materiálu; např. motorový olej je v nabídce klidně kolem dvou tyček, za rohem v kamenném obchodě za 850,- (samozřejmě zcela identický; osobní zkušenost) to pak ty ceny letí panečku :shock:
Man
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 15.09.2008, 10:34
Bydliště: Babice u Rosic

Příspěvek od Man »

Chtěl jsem se informovat,jakou máte zkušenost s objednávkou náhradního dílu u ID .Já asi tak,tři týdny lambda sonda,druhý týden vodní pumpa a stále nic ?
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i
Man
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 15.09.2008, 10:34
Bydliště: Babice u Rosic

Příspěvek od Man »

Tak mám po výměně vodní pumpy+chladící kapaliny+řemen,již jsem se dočkal.Jednání v servisu OK,ČEKACÍ DOBA NA DÍLY-NO NEVÍM.
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Tak dnešní reference - příjemné prostředí i jednání a vcelku profesionální, ale...

Už po telefonu mi tvrdili, že RAV4 nemá v automatu filtr (tvrdili to i ženě když tam volala ona, což jsem si říkal že jim to možná blbě vysvětlila). Ujistil jsem je, že filtr tam je a že jim klidně řeknu jeho objednací číslo. Poté tvrdili, že to je "sítko" - je to velký jako kráva, průtokový, plechový, rozhodně ne malý sítko - a že se to nemění, že všechno pochytají magnety (nevím teda jak se na magnet chytá obrus z lamel a pásových brzd, jelikož není magnetický tak asi blbě). Takže jsem je ubezpečil, že i tak to chci vyměnit. Komedie pokračovala během dneška, kdy byli překvapení tím, že chci na výměnu počkat. Prý že auto bude hotový kolem páté, že musí zatvrdnout silikon. Otázal jsem se tedy, kde konkrétně by měl tvrdout, neb se tam žádný nikam nedává, načež mi řekli, že se tím přece těsní olejová vana převodovky. Nebylo než si zase "postavit hlavu" a trvat na tom, že olejová vana se dává na těsnění a ať si to ověří v EPC.

Výsledek - olej v motoru a diferáku vyměněn, převodovka hotová není, jelikož uznali, že se tam dává těsnění, ale skladem ho pochopitelně neměli. Nechal jsem tam tři tisíce, což mi přijde dost, protože si myslím, že nebyl problém to zvládnout za hodinku. Umyli okna na autě, poreferovali co chce na autě pořešit a dostal jsem kafe, po dobu čekání jsem si surfoval na mobilu po webu přes jejich WiFi hotspot, ale moc mně ID Auto zatím teda nepřesvědčilo. Nechám tam ještě dodělat ten automat a uvidíme...
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“