Toyota Tsusho Hradec Králové

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Re: autorizovaný servis vs. soukromník

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

ladnarek píše:Tak já jsem kousek od Náchoda a přemýšlím jestli má smysl jezdit do autorizovanýho setvisu nebo radši zajet k nějakému soukromníkovy kterýho mám trošku po ruce . Nevite o někom v okolí Náchoda ? Konkrétně mě zlobí brzdy , Dik
Jestli to nemáš ještě spravené tak skus p.Taclíka ve Studnici moji Previi nespravili ani v Toyotě v Trutnově a on mě ji dal do kupy za solidní peníz :wink:
Uživatelský avatar
ladnarek
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 15.07.2010, 21:43
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: autorizovaný servis vs. soukromník

Příspěvek od ladnarek »

Miroslav Faltýnek píše:
ladnarek píše:Tak já jsem kousek od Náchoda a přemýšlím jestli má smysl jezdit do autorizovanýho setvisu nebo radši zajet k nějakému soukromníkovy kterýho mám trošku po ruce . Nevite o někom v okolí Náchoda ? Konkrétně mě zlobí brzdy , Dik
Jestli to nemáš ještě spravené tak skus p.Taclíka ve Studnici moji Previi nespravili ani v Toyotě v Trutnově a on mě ji dal do kupy za solidní peníz :wink:

Tak teť už je pozdě. V Trutnově mě vyměnili brzdovou kapalinu a zjistili závadu na čidle tlaku co je víčku od brzdový kapaliny a za to jsem dal 503 kč . A v pondělí tam jedu znova a mělo by to stát 395 kč + práce tak uvidíme . Jinak ochota a zatim spokojenost .
Toyota Avensis combi 2.0 D4D 2002 81Kw
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Re: autorizovaný servis vs. soukromník

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

ladnarek píše:
Miroslav Faltýnek píše:
ladnarek píše:Tak já jsem kousek od Náchoda a přemýšlím jestli má smysl jezdit do autorizovanýho setvisu nebo radši zajet k nějakému soukromníkovy kterýho mám trošku po ruce . Nevite o někom v okolí Náchoda ? Konkrétně mě zlobí brzdy , Dik
Jestli to nemáš ještě spravené tak skus p.Taclíka ve Studnici moji Previi nespravili ani v Toyotě v Trutnově a on mě ji dal do kupy za solidní peníz :wink:

Tak teť už je pozdě. V Trutnově mě vyměnili brzdovou kapalinu a zjistili závadu na čidle tlaku co je víčku od brzdový kapaliny a za to jsem dal 503 kč . A v pondělí tam jedu znova a mělo by to stát 395 kč + práce tak uvidíme . Jinak ochota a zatim spokojenost .
Jo u mě taky ochota samej úsměv druhej den jsem si pro auto jel (výměna těsnění pod hlavou, už jsem to tu psal) cena dost dobrá 8000kč v HK by to stálo 25000 to mě tam řekli, druhej den hotovo závada furt ta samá, nakonec jsme se tam pohádali a u Taclíka zjištěná prasklá hlava což značkovej servis se ani neobtěžoval udělat tlakovou zkoušku hlavy a když jsem se ptal p.Taclíka zda to měli vůbec sundaný tak řek že to je těžké tak 50:50 vše bylo zarezlé. Jo a to mám v autostylu kámoše dokonce na vedoucím místě. Ale jinač je to těžké někdo spokojenej je a druhej má zrovna smůlu, ona Previe je ohledně servisu docela obtížná ale zas na druhou stranu mohli říct rovnou že to nezvládnou ale to né to machrovali v recepci jak to znaj, ještě jednu takovou perličku na Toyotu Trutnov měnili mě olej v motoru (ještě před tím) na počkání, nakonec mě půjčili náhradní vůz protože si nevěděli rady :?: olej měnili celej den ale nakonec to zvládli, to je značkovej servis Toyota Trutnov tak možná na nová auta to je OK :D
Uživatelský avatar
ladnarek
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 15.07.2010, 21:43
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladnarek »

re: Miroslav Faltýnek

Tak ti musím dát zapravdu . Opravdu ochota a jednání super ale opravovat auta neumí. I když jsem řek že brdovka byla měněná asi před týdnem stejně ji vyměnili prý byla špinavá a dali orig. budiž a že je problém v čidle co je na nádobce oprava 400 kč. říkám super bude to z krku . Díl objednali dal jsem 400 kč namontovali a jel jsem se projet a bezezměn. Vrátil jsem se a když to prý není čidlo bude to v kabelu což zase objednat a znova jet . Ale nevěřím tomu . Když jsem si probral závadu tak věřím mechanikoj ke kterému jsem dával vždy auto a bude to asi ta vrtulka co dělá tlak v brzdách . Jsem laik ale nezdá se mi že by to byla elektronická závada ale spíš mechanická . Mohl bych tě poprosit o kontakt na toho p.Taclíka ze Studnic ? Hradec je daleko a tak skusím jeho . Dikes a toť má zkušenost s Trutnovem
Toyota Avensis combi 2.0 D4D 2002 81Kw
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

ladnarek píše:re: Miroslav Faltýnek

Tak ti musím dát zapravdu . Opravdu ochota a jednání super ale opravovat auta neumí. I když jsem řek že brdovka byla měněná asi před týdnem stejně ji vyměnili prý byla špinavá a dali orig. budiž a že je problém v čidle co je na nádobce oprava 400 kč. říkám super bude to z krku . Díl objednali dal jsem 400 kč namontovali a jel jsem se projet a bezezměn. Vrátil jsem se a když to prý není čidlo bude to v kabelu což zase objednat a znova jet . Ale nevěřím tomu . Když jsem si probral závadu tak věřím mechanikoj ke kterému jsem dával vždy auto a bude to asi ta vrtulka co dělá tlak v brzdách . Jsem laik ale nezdá se mi že by to byla elektronická závada ale spíš mechanická . Mohl bych tě poprosit o kontakt na toho p.Taclíka ze Studnic ? Hradec je daleko a tak skusím jeho . Dikes a toť má zkušenost s Trutnovem
Tak kontakt na p.Taclíka je www.sweb.cz/autodilnataclik, to jsou stránky tel. 603343924, 604551354, Studnice u Náchoda čp.120. Skus ho třeba ti poradí mě teda pomohl :P
zajda85
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 06.01.2011, 23:01
Kontaktovat uživatele:

Tragédie - Toyota Hradec Králové

Příspěvek od zajda85 »

Dnes jsem si byl jako obvykle před každou výměnou pro zacvakávací čudlíky , které drží plasty na podvozku.

Jako obvykle mi bylo řečeno, že žádné nemají a že mi je musí objednat. Řekl jsem, že jich chci 6 a bylo mi řečeno, že mi objednají pouze 4, protože mají strach, že bych si je nevyzvedl a nevěděli by co pak s tím. (korunové záležitosti, nechci 6x turbo)

Evidentně to jsou kokoti, protože tyhle mrchy mají na skladě, protože už vidím, jak si tam nechá někdo vyměnit olej a oni mu řeknou, že až za týden, že nemají díly.

Při výměně kol, mi je naházeli do kufru bez pytlů a zasrali celý interiér.
Opravdu tohle jsou služby za všechny prachy a to doslova !!!

V porovnání s Peugeotem ve Vrchlabí se nedá srovnávat. Toyotu mám rád, ale ten jejich servis v Hradci Králové je fakt ubohá parodie. Doporučuji všem zaměstnancům Toyoty výlet do Peugeot Vrchlabí ať ví, jak se chovat k zákazníkovi.
Toyota Rav4 2,2 D-4D (2008)
Peugeot 206 1.6 16V (2002)
Bugina
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.06.2012, 21:46
Bydliště: momentalne Praha

Příspěvek od Bugina »

Jo kdyby korunove zalezitosti....ja po nich chtel v Praze plastove prichytky spodniho krytu motoru tak mi je objednaly ale ja blbec jsem se ve zmatku zapomel zeptat na cenu. No a kdyz mi rekli ze za 8ks plastovejch spuntiku chteji 800kc tak jsem se malem vyvratil. Takze jsem se na ne nakonec vyprd to nezapiram ale rozhodne takovej ranec za 8 kousku plastu mi prijde docela hoodne premrsteny. Takze to spravily 4 kusy elektrikarskejch zdrhovacek a drzi to jak pribity.
RAV4 2.2 D4-D 100kW r.v.2007
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

Já dal za ty plastový příchytky 38,- Kč včetně daně.. A to v autorizovaným servisu prosím.. :-)
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Bugina
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.06.2012, 21:46
Bydliště: momentalne Praha

Příspěvek od Bugina »

tak mi mi bud chteli prodat nejaky pozlaceny nebo jsou uplne tupci a neumi objednat ani plastovy cvocky :)
RAV4 2.2 D4-D 100kW r.v.2007
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“