Toyota Tsusho Hradec Králové

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
yenda
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13.09.2007, 10:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

jojo Modřany jsou super ! a jestli se nepletu tak ojeté vozy už budou jen v Modřanech, v Průhonicích jen servis a prodej nových vozů.
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW) r.v. 2000
konipas
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06.12.2007, 20:14

Tsusho Průhonice

Příspěvek od konipas »

Zdravim všechny.
Chtěl bych se tu zastat Tsusha Průhonice. Kolega, který čekal na náhradních dílech 10 min. si zřejmě neuvědomuje následky rekonstrukce a tím malinko zhoršené podmínky pro práci a tím pádem bohužel horší podmínky pro zákazníky. Jen bych rád podotkl, že zaměstnanec z náhradních dílů musí neustále se pohybovat z provizorního stanu do hlavní budovy kde je sklad a tam musí čekat až se zboží vyskladní. Proto nemůže být pořád u svého pultu. A srovnávat Průhonice a Modřany prostě nejde. Množství zákazníků, kteří se objeví v Průhonicích je několikanásobně vyšší než v Modřanech a to je třeba si uvědomit.
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: Tsusho Průhonice

Příspěvek od T.Y.N.G. »

konipas píše:Zdravim všechny.
Množství zákazníků, kteří se objeví v Průhonicích je několikanásobně vyšší než v Modřanech a to je třeba si uvědomit.
To je Pravda, kdykoli zajedu do Průhonic, točej se tam desítky zákazníků. V Modřanech jsem se stavil zatím jen jednou a byl jsem tam jedinej. Tak je jasný, že mě obletovali.
Když jedu do Průhonic, tak jsem tam objednanej a vždycky se mi okamžitě věnujou.

P.S. Proč jsem objednanej? Protože si nelajznu tam jet 140 km bez objednání :twisted:
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Uživatelský avatar
olstrane
Řidič
Příspěvky: 262
Registrován: pát 23.11.2007, 22:01
Bydliště: Oleška Village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olstrane »

Chtěl by ještě doplnit, že v době kdy jsem čekal na náhradní díly, bylo kolem milión lidí z firmy Tsusho a bylo jim lhostejné, že tam někdo stojí a čeká, nikdo se mě nezeptal jestli něco nepotřebuju a jestli už mě někdo obsluhuje!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: Nedej bože že bych tam stál v nějaký frontě.(no aspoň bych věděl že stojim dobře)
To: KONIPAS , že si neuvědomuju jaké to je když se něco rekonstruuje můžu jen vzkázat, že pracuji také u aut a jsou nějaké normy třeba ISO
podle kterých se servisy řídí a tak třeba u nás když zákazník postává dvě minuty, hned se ho musí někdo kdokoliv ujmout a předat ho tomu koho potřebuje. Navíc když někdo staví znova od podlahy tak to buď zavřu a nebo se o to víc snažim. Výmluvy typu že je tam jen jeden skladník jsou směšné a může za to firma,že tam nikoho nemá! Ještě jsem se nesetkal že by se fungovalo ve stanu(možná snad na vojně), ale budiž jestli chtěj zkoušet co kdo vydrží, ať se tam stavěj třeba na hlavu.
Ojetá auta jsou už jen v Modřanech, ale já potřeboval díly a byl jsem v obou pobočkách. To mě přichází na mysl, že to mohli klidně po dobu rekonstrukce posílat do Modřan všechno, těch pár kilometrů nikoho nezabije. A jak píšete nikdo tam neni(ale to se mě teda nestalo vždy tam nějaký zákazníci byli).
Závěrem ještě, do Průhonic zajedu po skončení rekonstrukce a pak si udělám čerstvý názor.
konipas
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06.12.2007, 20:14

Příspěvek od konipas »

Olstrane podle toho co píšeš, tak ani trochu nechápeš zhoršené podmínky pro práci v Průhonicích. Tsusho Průhonice jsou natolik vyhlášené, že než aby zavřeli nebo, aby museli všichni jezdit do Modřan, tak se snažili najít alespon nějaké řešení pro zachování alespon částečného provozu. Nedokážeš si ani představit, kolik zákazníků díky provizornímu stanu bylo obslouženo a spokojeno. To, že jsi zrovna ty narazil na moment, který popisuješ je samozřejmě nemilé, ale neměl bys to popisovat jako kdyby si byl zrovna ten největší chudák pod sluncem. Pochop prosim, že v tom stanu o kterém tak píšeš se bohužel nedají poskytovat stoprocentní služby vždy a všem. Nic víc. Nechci se Průhonic jen zastávat, ale ty prostě píšeš, že chápeš rekonstrukci, ale podle mě chápeš kulový, když píšeš tak jak píšeš.
Carina 1.6 Liftback
Uživatelský avatar
olstrane
Řidič
Příspěvky: 262
Registrován: pát 23.11.2007, 22:01
Bydliště: Oleška Village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olstrane »

TO:konipas Tak aby bylo jasno rekonstrukci autosalonu jsem zažil dvakrát ve firmě ve které jsem pracoval před mým nynějším zaměstnáním a rozhodně o tom asi vím víc než TY! A to ještě se na salonu točila nějaká reklama a všechno do třetice muselo pryč a po celou dobu muselo být zavřeno a věškeré práce ze strany zaměsnancu musely probíhat v noci a přes den byt milý na všechny. A je to jen o přístupu lidí, kdybych byl free jako ty lidi v tom stanu asi by mě majitel firmy vyhodil bez milosti na hodinu. Takového zaměstnavatele bych ti přál poznat aby jsi věděl co je správně odvedená práce!!!
Nepopisuju to jako že jsem chudák, umím si spoustu dílů sehnat jinde a tak to pro mě neni žádná tragedie. Pohybuju se v autech dost dlouho a mám spoustu kamarádu mechaniku a rozhodně to tak ružově v Průhonicích nevidí jako ty a radši odešli právě do Modřan. A to mě dáš za pravdu že funční firma je spokojený zaměstnanec a hlavně zákazník.
Napsal jsem to jako zkušenost se kterou jsem se tam setkal a názor si každý udělá sám.
Nepíšu nikde slovem, že tam neni nikdo spokojený a všichni odjížděj nas.... a tak se mi zdá že tam musíš dělat jinak neni možné brát vážně to co píšeš pro změnu TY!
Uživatelský avatar
toyotak
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: pát 04.08.2006, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toyotak »

ahoj
Naposledy upravil(a) toyotak dne úte 15.04.2008, 11:26, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
toyotak
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: pát 04.08.2006, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toyotak »

ahoj
Naposledy upravil(a) toyotak dne úte 15.04.2008, 11:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
olstrane
Řidič
Příspěvky: 262
Registrován: pát 23.11.2007, 22:01
Bydliště: Oleška Village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olstrane »

toyotak píše:TO:olstrane to by me zajimalo kdo jsi a co delas a nazor zakazniku na tebe nabo aspon nazor vedouciho(neco tady smrdi) kdovi jestli jses tak svatej nebo bez chyb,kdyz se prestavuje tak clovek musi pocitat se vsim,,človek" a ne ty jo kdyz mes tolik znamych a moznosti jinde tak proc ti na tom zalezi(komu tim prospejes)byt apon trochu tolerantni je pro tebe asi spanelska vesnice(bejt trochu objektivni je pro tebe taky problem)nic ve zlym at se ti dari(ono kdyz nekam prijdes a oni ti lezou do pr taky nic moc)
Trochu si s tím zaspal a už to neni na pořadu dne, ani nevíš o co jde.
Už něco pamatuju, tak si to můžu dovolit hodnotit jiný. A jak jsem již psal je to jenom můj názor, tak ho respektuj. Pokud máš nějakou jinou zkušenost, tak se neboj a klidně jí sem napiš, ovšem drž se témata. :oha:
Toyota Avensis Terra 2.0 VVT-i ´01
Land Cruiser FJ 40 na mě čeká v USA

ex-Toyota Corolla E10 4E-FE ´95
Obrázek
pablo.gs
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21.01.2008, 11:43

TSUSHO

Příspěvek od pablo.gs »

V červenci mě na parkovišti nabořili 14měs starý Avensis combi. LZ dveře, práh, blatník. Odvezl jsem ho do Hradce, technik převzal s tím, že ho převezou do Průhonic, neb tyto opravy se dělají tam. Termín opravy 4 týdny. Potud vše O.K.
Za 4 týdny se v H.K. pídím po vozidle, je mi řečeno že lakýrníci netrefili odstín ať týden vydržím. Dobrá, mám na pojišťovnu náhradní Mondeo z půjčovny tak jo. Za týden volá p. Sedláček, že by bylo auto z půjčovny potřeba vrátit (kvůli pojišťovně), ale moje auto ještě není, že se oprava odstínu zase nepovedla, nicméně mi na další týden půjčí Aurise. OK, jedu do H.K. prohazuju auta a týden jezdím Aurisem.
Po 6ti týdnech si mám konečně přijet do H.K. pro auto. Převozník z Prahy má sice 2 hodiny zpoždění, ale nakonec přijede. Auto je poněkud špinavý a zaprášený z dílny ale je tu. Přijedu domů, druhý den se dám do mytí a málem infarkt z následujících závad:
- nedolakovaná karoserie u rámečku levého zadního okna
- barvou zastříkané levé zpětné zrcátko (při slunečním osvitu zezadu se na ploše zrcátka nastříkaná metalíza leskne a oslňuje)
- utrhané úchyty zadního nárazníku vlevo i vpravo
- barvou zastříkaná ochranná lišta levých předních dveří
- barvou zastříkané gumové těsnění levého zadního okna

Letím do H.K. s reklamací, p.Sedláček ji přijímá jako oprávněnou, dohadujeme termím předání a tím, že chci náhr. auto. Při předání fasuju oprýskanýho Yarise verso před smrtí. Budiž...
Za týden převzetí opravy. Avensis opět opršelý, zaprášený.
Doma myju a zuřím. Zadní okénko, několik škrábanců, měněný LZ blatník, 2 hluboké vrypy cca 1cm, těsnění u opravovaných LZ dveří nedoléhá (při mytí zateklo na sedačku) dveře se už nezavírají lehce jako ostatní, okýnka zevnitř opatlaný od vazeliny.
Pomsta za reklamaci? Asi. Těsnění jsem si seřídil a se škrábanci jsem se smířil. Další akci v Toyotě Tsusho riskovat nebudu.
Toyota H.K. se snažila ze všech sil průsery Průhonických vyžehlit, nicméně oni měli vůz převzít a zkontrolovat před tím než ho předali zákazníkovi. A omýt (před tím jsem měl 2x Mazdu a na Spořilově mě předali auto vždy vypíglovaný)
Navíc jsem se už několikrát snažil H.K. přesvědčit aby mi odstranili drnčení v palubce a LP dveřích a skutek utek. Takže to zase zkusím při garančce v květnu. Ale už v jiným servise. :(
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: TSUSHO

Příspěvek od T.Y.N.G. »

pablo.gs píše:V červenci mě na parkovišti nabořili 14měs starý ....
:shock: :shock: :shock: :shock:
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

Ještě doplnění. moje ségra už tam (Průhonice) měla 2x krát spravovaného Yarise včetně lakování. Práce byla odvedená naprosto perfektně. Tak nevím.
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Priznam se ze do znackove servisu jsem zatim se svoji Corollou nepotreboval, ale predchozi majitel ji kupoval a servisoval v Hradci Kralove a nikdy si nestezoval co jsme se bavili :wink: takze pokud budu potrebovat neco zavaznejsiho, tak se na ne jiste obratim! :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
pablo.gs
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21.01.2008, 11:43

Příspěvek od pablo.gs »

Asi jsem měl peška, ale prostě se to semlelo přesně tak, jak jsem napsal. Tak nebudu psát že je vše ok když neni. Taky bych měl mnohem radši jenom pozitivní zkušenosti.
Mj. odstranit drnčení v palubce a v LP dveřích chtěl u Avensise neúspěšně odstranit i kolega. Máme ve firmě 2 stejný, kupovaný v H.K. ve stejný den. Pak si drnčení ve dveřích opravil sám, potom co se mu vypadly šroubky držící združený ovladač na okýnka a ten se propadl do madla. Najeto cca 10tis.
Ale v servise před tím na nic nepřišli.
Uživatelský avatar
ladnarek
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 15.07.2010, 21:43
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

autorizovaný servis vs. soukromník

Příspěvek od ladnarek »

Tak já jsem kousek od Náchoda a přemýšlím jestli má smysl jezdit do autorizovanýho setvisu nebo radši zajet k nějakému soukromníkovy kterýho mám trošku po ruce . Nevite o někom v okolí Náchoda ? Konkrétně mě zlobí brzdy , Dik
Toyota Avensis combi 2.0 D4D 2002 81Kw
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“