Garáž, dílna, klubovna atd..

zviditelnění, propagace klubu...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Badger píše:jake vsechny upravy jste ci budete schopni delat??? :shock:
ta prace s nerezem a svody zni velice zajimave! :wink:
pokud se koukneš na stránky http://jdm-club.tuned-cars.cz/phpBB3 do projektu tak uvidíš současnou práci, jinak z minulých prací - delal jsem hlaven Toyoty supry ( GO a upravy z 223 až k 500PS ), kolega se zase specilaizuje na Fiaty turbo, Mitsu eclipse atd..
Swapy motoru, přidání turba, kompresoru ( zrovna jeden nám přebývá takže jak skončíme s "turborollkou" hodím sem nabídku na zástavbu kompresoru :) )
atd..

deláme i programovatelné ECU + výmeny podvozku atd..
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Přesuň to do Chrudimi a zabezpečím plné vytížení objektu.Dokelu tohle je jak naschvál.Tohelk by se mně líbilo.Sicě něco podobného v menším nyní mám ale alepsoň by byla dobrá parta kolem mně a nemusel bych dojíždět:-):-):-)
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Doky píše:Přesuň to do Chrudimi a zabezpečím plné vytížení objektu.Dokelu tohle je jak naschvál.Tohelk by se mně líbilo.Sicě něco podobného v menším nyní mám ale alepsoň by byla dobrá parta kolem mně a nemusel bych dojíždět:-):-):-)
doky, myslel jsem že makáš v práglu ( potom by to nebyl problém přesunout k nám - buse z andela cca 20 minut ) - vzala by se ta druhá hala, sehnali by se dva lidi na pronájem s tebou (co by přizpívali cca 2tis mesíčne ) a potom bys mel v podstate velikou garáž ( kde by v rohu stáli dve auta ) s prostorem pro skaldování atd.. navíc přímo v areálu se ted buduje komaxitová linka, která bude pro nás pracovat za extremne výhodné ceny :D ( ted dojednáváme ).
pokud bys sehnal dva lidi co by se tam "přifařili" ( tři už by asi bylo moc, ty budeš potřebovat více místa než an jedno auto ) tak by te to vyslo mesíčne cca 8tis ( my bychom přispívali v případe využití myčky atd..)
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

bohuzel zadne projekty nevidim...uvidim je az pri registraci???

zajimalo by me zda jste schopni udelat nejake upravy na mem motoru v Corolle 1,3 16V 65kW??? mam na mysli treba vylesteni kanalku, snizeni hlavy atd...proste mechanicke upravy??? a ona by se treba i na moje dala dat programovatelna jednotka atd...dotazu by bylo spousta :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Badger píše:bohuzel zadne projekty nevidim...uvidim je az pri registraci???

zajimalo by me zda jste schopni udelat nejake upravy na mem motoru v Corolle 1,3 16V 65kW??? mam na mysli treba vylesteni kanalku, snizeni hlavy atd...proste mechanicke upravy??? a ona by se treba i na moje dala dat programovatelna jednotka atd...dotazu by bylo spousta :wink:
da se toho spousta na 1,3 udelat jen je si potřeba uvedomit že ta učinnost tech uprav bude mnohem nižší než ne "větších" motorech.
Osobne nejsem zastáncem snižování hlavy, považuji to za prasárnu vhodnou tak na šáde ale pokud budeš mít zájem tak se ozvi, programovatelná jednotka třeba kompresor by z toho slušných 150-180PS dokázali vytáhnout bez ntnosti kovaných vnitřostí a výrazného omezení životnosti.
Ideální by bylo pokud by sis udelal čas, a přijel s autem na pokec, kouknem , probereme možnosti a uvidí se. Je si třeba uvedomit že nákup + implementace standalone ecu je otázkou cca 35-80tis ( podle typu a náročnosti ) takže to není zrovna levná záležitost.
Na druhou stranu ochlazení paliva + "malá"ecu na řízení předstihu by z toho nejakých 10kW vymáčkla v cene kolem 10-15tis vč montáže ( stále NA cestou )
Kdyžtak volej ( 602 474765 ) kterýkoliv den od 19-21hod a mužem pokecat ( to mývám tak nejvolněji a budu se ti moct naplno věnovat ).

problém by nebyl ani zástavba 4AGE... případne kompresor atd..

Edit ad ECU a jeji cena :
píšu že za ecu je cena s montáží 35tis+ - vysvětlím :
Používáme osvedčené systémy rozšířené mezi profi jezdci ( Vi PEC, Haltech) nepoužíváme MSQ kvuli problémum a nevypočitatlenosti ( a tech zastaralosti ). montáž předpokládá i odladení , tvorbu map na míru vozu pomocí širokopásmové profi lambda sondy, vč měření výkonu před a po upravě ( gtech ).
Samozřejmě daí se dodat samostatné Fuel nebo předstihové piggy back které také hdne pomohou ale nelze od nich očekávat "plnou vládu nad systémem" - cena je potom nižší ale i výsledky jsou jinde..
Naposledy upravil(a) Idaho dne stř 18.02.2009, 21:02, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Badger píše:bohuzel zadne projekty nevidim...uvidim je az pri registraci???

anoje nutno se registrovat - až se přihlásíš pochopíš porč - otevře se ti krome projektu i technická část fora která mylsím za to stojí , kor jestli se bude dále takhle rozrustat :)
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

OK, dekuji za obe odpovedi! :wink: pokud auto neprodam, tak o nejake dalsi uprave budu uvazovat a urcite bych se Ti ozval! :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Malá ochutnávka...

ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Idaho píše:Malá ochutnávka...

ObrázekObrázekObrázek
Budu brečet :cry: že já v.l nešel do Prahy :cry:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Hlasim se dobrovolne na vymenu ulozeni tlumicu ( uz jsem sehnal ) , tech brzdovych hadic , cepu a rizeni :D uz se tesim 8)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pavo.B. píše:Hlasim se dobrovolne na vymenu ulozeni tlumicu ( uz jsem sehnal ) , tech brzdovych hadic , cepu a rizeni :D uz se tesim 8)
Ok nebud problém. zvedák sice přivezou zítra ale namontují ho až ve středu přístí týden . takže pak nebude problém, zatím objendávky neberem at neslibujem kdyby s eneco vysra*o ale jakmile bude zvedák nainsalovanej tak se cche ozvat co nejdřív, jelikož již na nás zakládá jeden známej pořadník mezi svými kámoši :D - ale lidi z Toyfora, 323F fora, obou JDM. FIat coupe a 200sx fora budemem brát přednostně:)
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Idaho píše:ale lidi z Toyfora, 323F fora, obou JDM. FIat coupe a 200sx fora budemem brát přednostně:)
Jak tak koukam, tak na ostatni uz asi nezbyde :-D
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

PerryCZ píše:
Idaho píše:ale lidi z Toyfora, 323F fora, obou JDM. FIat coupe a 200sx fora budemem brát přednostně:)
Jak tak koukam, tak na ostatni uz asi nezbyde :-D
no na rovinu, byl bych rád pokud by nás perf upravy a výfujky uživili bez dalšího servisu ale asi to zatím nebude ( i když máme rozpracované tři projekty a 4 čekatele na GO+ upravu supry ), protože každý projekt je dlouhodbejší a bude zaplacen třeba i az 3 mesíce ( nekdy i déle ) a na nájem atd je třeba vydelat takže zpočátku budeme brát co přijde pod ruku ale do budoucna si budeme vybírat, a potom třeba, pokud bude nekdo chtít mužeme domluvit výhodnejší pronájem druhé dílny vedle nás a s někým spolupracovat - on servis, my upravy a výfuky..
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Idaho píše: my upravy a výfuky..
Ja budu potrebovat urcite udelat cely vyfuk novy takze bych s vami mohl pocitat? ja totis uz pred mesicem jsem zavaroval malou dirku tak ted otazka jak dlouho to este vydrzi...
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

určite. s nákupem ořádné svářečky zatím čekám až přijde vyučtování za dosavadní práce/ nákupy, nechci kupovat "obyč" COčko ale rovnou trošku lepší TIG at ty sváry nejak vypadaj a hlavně at se dá vařit cokoliv ( vč hliníku a žáruvzdorné oceli )
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“