Zlepšení jízdních vlastností - podvozek a vliv součástí

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
TOY OTA
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: stř 31.03.2010, 11:16

Rozpěrné tyče

Příspěvek od TOY OTA »

Zdravím vyfotím a zašlu odkaz...
http://www.cmexclusive.cz/produkt/85-ro ... 6-corolla/
Tady byla před rokem koupena na předek!
A z itálie byla dovezená na zadek z Yarise taky sparco jen s lehčím svařencem byl tam asi rozdíl 4cm... Nedělají origo... Zašlu fotky ale musel jsme vyndat sedačky. Musím tam vyfrézovat drážku jinak je tam nedám... Foto zašlu
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re:

Příspěvek od 1972 »

libor12 píše:Ano,foto předku. Ale i když to takhle kouká normálně ven tak když to zmáčknes vleze to pod. Vzadu byly origo toyota 15mm. Dávaly se na gt verze. Tam už jsem musel ale zaklepat lem při 25mm,práce na půl hodiny. :) tlumiče mám nové,ale asi zvětším stabilizátor z 16mm na 18mm vzadu.
Prosím tě kde by se dala sehnat silnější stabilizační tyč na T16?Včera jsem to měl zvedlé,nikde žádné vule nejsou,ale ten stabik se tváří jako taková hračka a při ostré jízdě,ta prdel dost lítá.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlepšení jízdních vlastností - podvozek a vliv součástí

Příspěvek od libor12 »

pokud ti prdel lítá tak věř tomu,že ty silentbloky v pořádku nejsou. Na kontrolu to zvedni,dej metrovou tubku mezi ramena a vem za ní. :lol: jinak stabilizátory mi děla http://www.invelplus.cz/
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re: Zlepšení jízdních vlastností - podvozek a vliv součástí

Příspěvek od 1972 »

libor12 píše:pokud ti prdel lítá tak věř tomu,že ty silentbloky v pořádku nejsou. Na kontrolu to zvedni,dej metrovou tubku mezi ramena a vem za ní. :lol: jinak stabilizátory mi děla http://www.invelplus.cz/
Nemyslím,že by to lítalo jako ze strany na stranu,ale prostě když to naženu do zatáčky víc než je zdrávo,tak to ustřelí a někdy to jde až do hodin,samozřejmě to muže být gumama a povrchem,to je jasný,ale ten 13 mm stabik,je fakt takovej směšnej,tak jsem myslel nechat udělat 16mm,na škodu by to snad nebylo.Co za to chtěj?
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlepšení jízdních vlastností - podvozek a vliv součástí

Příspěvek od libor12 »

udelej fotku ,zhruba okotuj a posli k naceneni. Muze to byt mezi 2-5000.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Voita
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: stř 17.04.2013, 09:26

Re: Zlepšení jízdních vlastností - podvozek a vliv součástí

Příspěvek od Voita »

užitečný téma :)

chtěl jsem se zeptat na snížení pružinami u Celici T20 1.8 (výkon motoru mi na víkendový okresky zatím stačí), chtěl bych aspoň tímto zlepšit jízdní vlastnosti. Můžete mi něco doporučit (výrobce, popř. o kolik mm jít max dolů) nebo si myslíte, že to je zbytečný uplně :D
Toyota Celica T20
Odpovědět

Zpět na „Tuning“