Čau lidičky co takhle Plzeň na mini srazík Celik 21.3.2009

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

MAM ZÁJEM O TUTO AKCI

Anketa končí za pon 23.03.2009, 15:30

ANO
37
90%
NE
4
10%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
pupik.ml
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: úte 27.01.2009, 11:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupik.ml »

Raimok píše:
pupik.ml píše:Ahoj, svezl bych se s klukama z Mostu, kdyby to nevadilo s mr2kou? jsem z Klášterce nad Ohří...
V čas si dáme vědět místo spicha :wink:

OK. ještě jsem tu v Klášterci viděl prohánět ňákou kočku v červený celice, tak když ji potkám zkusim jí říct zda by nejela taky.....
Toyota Mr2 SW20, 156 PS - heart affair
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Re: celica sraz

Příspěvek od Vladas »

riki celica GT píše:caute ja sa zucasnim tiez mam to kusok som tiez z Plzne Skvrnany s priatelkou mame celicu 6g 2,00 GT 175PS uz sa moc tesime :D
Zdravíčko, aspoň dvakrát deně jezdím kolem tý tvojí krasavice a nikdy sem u ní nikoho neviděl, jenom pozoruju jak pokaždý stojí na jiným místě :D . No už se těšim
Uživatelský avatar
lubohooper
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: úte 03.03.2009, 12:13
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od lubohooper »

Jsem z Hradce Králové a taky bych se přijel mrknout se svojí 5g. 1.6sti... tak dejte vědět, jestli nepojedete někdo tady z východu :wink:
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

pupik.ml píše:
Raimok píše:
pupik.ml píše:Ahoj, svezl bych se s klukama z Mostu, kdyby to nevadilo s mr2kou? jsem z Klášterce nad Ohří...
V čas si dáme vědět místo spicha :wink:

OK. ještě jsem tu v Klášterci viděl prohánět ňákou kočku v červený celice, tak když ji potkám zkusim jí říct zda by nejela taky.....
Rozhodně :wink:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

To jsem rád že se info o akci šíří :lol: . Jen tak dál :lol: . Už není moc času. V pátek s Vladasem zajedeme do Plzňe, aby jsme si to celé prošli. Tak že pokuď bude mít někdo s Plzeňáků čas a dotaz k akci tak jsem hodím čas kdy budeme k dispozici. :wink:
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

...no že bych se taky ukázal? to už vypadá že to nebude jen setkání tří lidí na parkovišti před obchoďákem ;) :D
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Společné cesty do Plzně
Prosba k členům (Raimok za oblast Most + okolí, Dacan za Prahu a okolí, Foost za západní Čechy )

Ahoj ohledně srazu Celica Plzeň. Nemohli by jste si vzít na starost společnou jízdu z těchto oblastí. Nejak toto už nestíhám a navíc nejsem z jednotlivých oblastí. Tak by se mi to těžko dávalo dohromady. Tak že místo a čas je na Vás jen ať jste v Plzni dle programu. Jo a kdy by Vás bylo málo, nebo jste byli dokonce sámi tak se nenechte odradit ostatní nejedou jen z Vašich míst. Je tu spousta Plzeňáku taky Západní, Jižní, Severní Čechy, Praha, pár kluků ze Slovenska a Východních Čech. Tak když by jste nakonec jeli jen dva tak to neznamená že v Plzni nikdo nebude. Většina totiž pojedou jen sami a nee ve skupině.Co jsem tak zjištoval. Vyhovuje jim to tak. Potvrďte jestli souhlasíte abych na Vás odkazoval lidi s jednotlivých oblastí. Také bych potřeboval na Vás kontakt email, popřípadě tel. ať Vás mohou kontaktovat. Místo schromáždění v dané oblasti a čas od kdy do kdy tam budete čekat než vyjedete tak aby jste stihli začátek akce.Díky Vám všem.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Malpaso píše:...no že bych se taky ukázal? to už vypadá že to nebude jen setkání tří lidí na parkovišti před obchoďákem ;) :D
To opravdu nevypadá :lol: Čím víc tím líp.
Uživatelský avatar
Bozsky.Paja
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: stř 05.07.2006, 11:25
Bydliště: Okolí Č.B.

Příspěvek od Bozsky.Paja »

Tak lidi, Cecilka bude, takže ra jižní čechy jedu 8)
Celica 6.gen, 1.8 120k....Soul of Japan...Kde většina aut končí, Celica začíná...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja jeste nevim, zkusim to nejak zvladnout
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Foost píše:Společné cesty do Plzně
Prosba k členům (Raimok za oblast Most + okolí, Dacan za Prahu a okolí, Foost za západní Čechy )

Ahoj ohledně srazu Celica Plzeň. Nemohli by jste si vzít na starost společnou jízdu z těchto oblastí. Nejak toto už nestíhám a navíc nejsem z jednotlivých oblastí. Tak by se mi to těžko dávalo dohromady. Tak že místo a čas je na Vás jen ať jste v Plzni dle programu. Jo a kdy by Vás bylo málo, nebo jste byli dokonce sámi tak se nenechte odradit ostatní nejedou jen z Vašich míst. Je tu spousta Plzeňáku taky Západní, Jižní, Severní Čechy, Praha, pár kluků ze Slovenska a Východních Čech. Tak když by jste nakonec jeli jen dva tak to neznamená že v Plzni nikdo nebude. Většina totiž pojedou jen sami a nee ve skupině.Co jsem tak zjištoval. Vyhovuje jim to tak. Potvrďte jestli souhlasíte abych na Vás odkazoval lidi s jednotlivých oblastí. Také bych potřeboval na Vás kontakt email, popřípadě tel. ať Vás mohou kontaktovat. Místo schromáždění v dané oblasti a čas od kdy do kdy tam budete čekat než vyjedete tak aby jste stihli začátek akce.Díky Vám všem.
OK Můj mail : RSnoopy@seznam.cz
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Burák
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04.03.2009, 13:47
Bydliště: Živanice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Burák »

Ahoj všici. Jsem od pardubic a reaguji na prosbu lubhoopera. Samozřejmě, že z východu jedeme. zatím jsme dva vozy 7.gen a tak budeme rádi za každého. Koukej to všude roztroubit, aby nás bylo co nejvíc. Byla by to fajn vyjížďka. Mám jednoho koně z Lázní Bohdaneč, který má 7.gen a ještě tam stává jeden s 6.gen, ale toho musím odchytit. Samozřejmě, že okamžitě zastavuji každého celicáře co potkám. Moc se těším lidi. Tak zdarec. Kdyby tady byl snad ještě někdo z východu, co by chtěl jet v jedné sestavě, tak se ozvěte na tel.605857082 a domluvíme sraz tak víkend před pro bližší domluvu. Zatím ahooooj :D
Uživatelský avatar
lubohooper
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: úte 03.03.2009, 12:13
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od lubohooper »

Burák píše:Ahoj všici. Jsem od pardubic a reaguji na prosbu lubhoopera. Samozřejmě, že z východu jedeme. zatím jsme dva vozy 7.gen a tak budeme rádi za každého. Koukej to všude roztroubit, aby nás bylo co nejvíc. Byla by to fajn vyjížďka. Mám jednoho koně z Lázní Bohdaneč, který má 7.gen a ještě tam stává jeden s 6.gen, ale toho musím odchytit. Samozřejmě, že okamžitě zastavuji každého celicáře co potkám. Moc se těším lidi. Tak zdarec. Kdyby tady byl snad ještě někdo z východu, co by chtěl jet v jedné sestavě, tak se ozvěte na tel.605857082 a domluvíme sraz tak víkend před pro bližší domluvu. Zatím ahooooj :D
Tak to je supr Buráku - samozřejmě budu troubit všude kde to jde a doufám, že nás odsud pojede co nejvíc :D Až budete mít nějaké bližší info odkud a v kolik vyrazíme, tak dej vědět - stačí SZ nebo SMS na 776155822 :wink:
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Bunny píše:
Idaho píše:...nemám mrkačku...
A co Supra? Neni to tak dávno, co u tebe na zahradě byla nejvyšší koncentrace Super na metr čtvereční v Evropě...
no mylsím že nejvetší koncentrace super na metr ctverecní bude od pátku/soboty u nasí dílny an dobříši, ale na vsech s epracuje, navíc jsou zákazníku a s te mi já na srazy nejezdím :)

ale nebojte na celdy mi bohate bude stačit Boban ( když si nejaká bude vyskakovat :D )
Uživatelský avatar
Kosak
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: stř 18.06.2008, 11:43
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosak »

ahoj , taky se prijedu podívat se svoji celdou 6g . Celdu mam chvili , tak prijedu nabrat informace a okouknout ty vaše krasavice.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“