chip T23 vvt-i

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

mno ja slysel na bitpowers (otce majitele bitpower) kladne ohlasy naoplatku chipnuti u bitpower (resp u jejich zastupce) stalo kamose na bore tdi turboreps 2 obe se ustavaly... myslim ze i zalezi na urcitem dealrovy te dane spolecnosti protoze nekteri si za pomoci "slavneho" jmena delaji "cerne" ksefty , kterymi poskozuji "dobre" jmeno firmy... osobne zastavam nazor ze chipovani aut bez jake koliv jine upravy nema zadny vyznam... protoze ten efekt bez jinych vacek vyfuku apd ma zanedbatelny vyznam...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

kudl píše:
Ahold píše:Co je lepší koupit? Turbo a pak možná někdy auto, nebo auto a pak možná někdy turbo :?: Život studenta je krutý :mad:
Mno hele sem taky student a rad bych taky s tim svym skopkem, kterej sem si koupil za 18 klacku,udelal, ale zjistis ze jak si to koupis narves do toho hroznejch penez jemom za takovy ty ptakovinky a to este nic neupravujes- Navic zvyseni vykonu sebou nutne tahne i zvyseni ucinosti brzd pokud nejsou predimenzovane podvozek to chce mit taky v cajku, pokud das tvrdej musis mit zase kastli v cajku, nebo radne vyvarenou a zpevnenou a pak muzes jit s vykonem hore. Nebo muzes upravit jen motor a skoncit jako mastnej flek :lol:
Už to taky zjištuji, nová vačka, brzdy, ted mi výfuk špatně těsní. S tím zvyšováním to nebude tak žhavé, kéž bych dokázal založit 36 firem a jen hrnout do kapsy :(

BTW: Je zbytečné rvát TRW desky a kotouče na zadní nápravu? Už je na čase výměna a místní mechanik je může sehnat za 4 300 s prací.
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

trw kotouče s deskama bezeslevy stojej 3400.- práce za litr je dost drahá..........Osobně bych dal na zadek NK kde sem cenově 2740.- bez slevy.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

krosmen píše:trw kotouče s deskama bezeslevy stojej 3400.- práce za litr je dost drahá..........Osobně bych dal na zadek NK kde sem cenově 2740.- bez slevy.
Natahovák :evil: to si s ním pomluvím :) Spíš mě zajímalo jestli na tom zadku poznám jestli tam dám nějaké šidítka, nebo něco lepšího. Samozřejmě bych tam rád dal něco co vydrží déle.
Když jste mi v Dobříši měnili brzdy, zdáli se Vám v zadu taky na výměnu? Auto bylo v Brně v Toyotě a tam chtěli nutně i vyměnit zadní brzdy. Kotouče jsou zkroucené a destičky nikde (s autem tam byla máti tak mi hned volala že to tam chce nechat udělat). Záráží mě proč mi to neukazuje kontrolka :(
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

zadky nebyly opravdu nic moc už tady ale dal bych ty nk nejsou s nima problémy......
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
majana29
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15.12.2013, 23:17
Bydliště: nasavrky

Příspěvek od majana29 »

Kupujte auta s výkonem jaký chcete a nepředělávejte ''starý krámy'' na pseudo super sporťáky. Mám to všechno zasebou. uvidíte budete litovat. Převodovky dou do prd..e. Jedna po druhy a druhá po třetí a třetí po čtvrté a pak motor udělá pápá.
celica t23
Odpovědět

Zpět na „Celica“