Rav 4 2019 stěrače

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
martinw
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 10.08.2017, 10:19

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od martinw »

DundyCZ píše:Continental super stira ale vcera prselo malo a dal jsem automaticky cyklovac na minimum a sterac pro zmenu skace po skle.

tak nech aplikovat tekute sterace - tim padem se sterac bude pohybovat plynule sklo bude vic klouzat :roll:
Rafael
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 06.06.2019, 09:16

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Rafael »

martinw píše:
DundyCZ píše:Continental super stira ale vcera prselo malo a dal jsem automaticky cyklovac na minimum a sterac pro zmenu skace po skle.

tak nech aplikovat tekute sterace - tim padem se sterac bude pohybovat plynule sklo bude vic klouzat :roll:
Já si na škodovce nechal aplikovat "tekuté stěrače" a normální stěrače mi začaly strašně vrzat... :angry:
Ten, kdo nečte manuály a ptá se radši na fóru.
RAV 4 2.5 AWD Hybrid 2019 Executive
Praha
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Kocúr »

S tými tekutými stieračmi hodne opatrne. Ak to nenanesieš správne tak sa môže stať, že sa voda na okne bude chovať ako na mastnom povrchu. Bude sa divne roztierať.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
tomko
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1500
Registrován: ned 27.05.2007, 20:00
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od tomko »

Rafael píše:[quote="martinw"

Já si na škodovce nechal aplikovat "tekuté stěrače" a normální stěrače mi začaly strašně vrzat :angry:
Ale to trebalo nanášať na sklo a nie na stierače :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od DundyCZ »

Zadny sterace. Normalne jsem dal auto jako vzdy do rucniho myti aut a asi tri dny pak skakali ty sterace po skle. Po nachytani dostecneho mnozstvi much a bordelu je zase OK :-)
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1471
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od MiBo »

NAMASTIT SKLO -kto maze ten jede!
Alebo umyt sklo-kladivom?
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

Ahoj Borci. Tak mám Update. 5 stěrač a 3 táhlo. A furt nic.
Nyní už to řeším přímo s importérem. Zástupce mi objednal další nový stěrač. 🤦🤷👊

https://youtu.be/5cXWdI1VOFA
Executive + JBL
AWD Hybrid
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od DundyCZ »

Steracum zdar,
Nechal jsem si pri servisu 45tkm vymenit oba predni sterace. Vcera cesta 150km destem a zatim OK. Jsem zvedav jak bude fungovat v mirnejsim poprchavani. Uvidime dam report :D
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

V pátek jsem dostal další stěrač. Nechci to zakřiknou, ale funguje. Jsem zvědavý jak dlouho.
Executive + JBL
AWD Hybrid
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

5 x setřel a vše zpět. Jak noční můra. :blush:
Executive + JBL
AWD Hybrid
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od DundyCZ »

Já zatím vše OK. Až se děsím, kdy se to po..
Třeba se to sklo za tech 45tkm nějak ošoupalo.
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2090
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od jarson »

páni, teda...to som netušil, že stále ešte riešite tento "fúzatý" prúser.
To je preboha čo, že automobilka najväčšia na svete pomaly, nevie vyriešiť takuto blbost.
Ja som práve nasadil na civica stierače "ho-či-min" z alliexpresu a len dakujem bohu, keď toto čítam, že nemám ani s takýmto riešením najmenší problém.
Proste super a pritom bezmenná čínska haraburda za pár drobných. Nechápem , kde môže byt u tých Rav4 pes zakopaný :?
Možno by ste mohli skusit aj vy...
Inak napadlo ma - nikde inde sa s tým nikto nestretol? Myslím zahraničné fóra napríklad. Ja som totiž tak zo solidarity hladal trochu, ale nič som nenašiel. Nechce sa mi veriť , že by si pán Boh na toto vytipoval len pár nešťastníkov zo stredu europy.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Jonky »

V lete mi to mazanie stieracov extremne nevadilo,cez vodu sa da vidiet,horsie to bolo ked som sa v novembri vracal z tatier do ba,po dialnici,a smeska soli,spiny,vody vytvarala na prednom okne nonstop biely film,na ktory som pocas cesty vystriekal asi komplet obsah nadrzky s vodou,aby som nieco videl na cestu. Budem tento problem urcite riesit,pravdepodobne vymenou za Continental
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

Ofigo od Importéra:
Vámi uváděný projev stírání levého stěrače byl potvrzen. V návaznosti na získané informace jsme požádali o součinnost a řešení výrobce vozidel, od kterého jsme obdrželi technologický postup, jak projev odstranit. V současné chvíli čekáme ještě na potřebné zařízení, které je k úkonu nezbytné. Očekáváme jeho dodání ve 2. čtvrtletí. Jakmile bude možná realizace odstranění projevu, budou Vás zástupci servisu kontaktovat.

Po roce! Tak jsem zvědav.
Executive + JBL
AWD Hybrid
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

Jonky píše: čtv 04.03.2021, 19:48 V lete mi to mazanie stieracov extremne nevadilo,cez vodu sa da vidiet,horsie to bolo ked som sa v novembri vracal z tatier do ba,po dialnici,a smeska soli,spiny,vody vytvarala na prednom okne nonstop biely film,na ktory som pocas cesty vystriekal asi komplet obsah nadrzky s vodou,aby som nieco videl na cestu. Budem tento problem urcite riesit,pravdepodobne vymenou za Continental
JoJo. O to mě jde taky. Jsou okamžiky, kdy je to fakt nebezpečné. Traktor z pole za deště je taky dobrej!
Executive + JBL
AWD Hybrid
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“