Liberec

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

hudyss píše:ja jsem urcite pro! Snad se uz i pocasi umoudri. Co treba pristi sobotu 10.4.? :wink: :wink:
me by se to asi spis hodilo nejak v patek
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

V patek nemuzu jsem od zitrka do patku v Praze kvuli prezidentum! :?
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

hudyss píše:V patek nemuzu jsem od zitrka do patku v Praze kvuli prezidentum! :?
aha tak to je na prd ale stejne by sme tam asi dorazili jenom my dva koukam ze se nikdo jinej neozyva :(
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

KLUCI JA BYCH SE PŘIDAL POKUD NEJSEM PRO VAS STAREJ DEDOUŠEK TAK KDY A KDE??
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

wrc50 píše:KLUCI JA BYCH SE PŘIDAL POKUD NEJSEM PRO VAS STAREJ DEDOUŠEK TAK KDY A KDE??
zatim to nevypada moc nadejne chtelo by to sem dat nakej den kterej by vyhovoval vsem at nas je co nejvic
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Příspěvek od Carsh »

Ahoj, ted v patek asi ne to jdu kalit :) . Jo a jinak cely tyden makam do 18:00h , Tak ja muzu az nekdy po 19h.
Podle mě by se srazy mohli konat jednou za čas o víkendu, v sobotu nebo neděli, aby o tom všichni věděli a ten jeden den -"jednou za čas"- snad nikoho nezabije a nikomu nenaruší plány.
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

Carsh píše:Ahoj, ted v patek asi ne to jdu kalit :) . Jo a jinak cely tyden makam do 18:00h , Tak ja muzu az nekdy po 19h.
Podle mě by se srazy mohli konat jednou za čas o víkendu, v sobotu nebo neděli, aby o tom všichni věděli a ten jeden den -"jednou za čas"- snad nikoho nezabije a nikomu nenaruší plány.
naprosto s tebou souhlasim klidne bych taky daval jednou za cas takovy srazy kluci z vw clubu to taky tak delaj a uz se jich tam schazi docela hodne nezaskodi se obcas sejit a probrat novy poznatky a rady :P :)
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

Kluci já se rád pořídím, ale je třeba tedy pokud chcete říci jasně termín a komu se to nehodí prostě nepřijde není možné se neustále dohadovat kdo, kde může či nemůže jasně navrhněte termín a jdeme na to!!
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

wrc50 píše:Kluci já se rád pořídím, ale je třeba tedy pokud chcete říci jasně termín a komu se to nehodí prostě nepřijde není možné se neustále dohadovat kdo, kde může či nemůže jasně navrhněte termín a jdeme na to!!
souhlas ja bych navrhnul pristi tejden treba v patek 16.4. sraz u tipsport areny na hornim parkovisti muzem pak zajit treba na bowling do areny co vy na to ??? cas jeste dohodnem jak se to bude komu hodit maj tam do vecera takze neni problem to udelat treba na vecer
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Příspěvek od Carsh »

Tak jak , nebo jindy? Asi kvuli počasí, co?Zítra nejsem na Compu kdyžtak pošlete sms 732502515
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

No tak jak koukám tak o sraz toyot v Liberci není zájem , myslím, že to nemá cenu se zde dále neustále dohadovat, jednou se to nehodí tomu potom zase onomu, takže bych to viděl asi tak, že to ukončíme??Jaký na to máte názor ostatní??
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

wrc50 píše:No tak jak koukám tak o sraz toyot v Liberci není zájem , myslím, že to nemá cenu se zde dále neustále dohadovat, jednou se to nehodí tomu potom zase onomu, takže bych to viděl asi tak, že to ukončíme??Jaký na to máte názor ostatní??
spis by to chtelo vsechny pred nakym srazem obvolat nebo jim napsat aspon na ICQ nebo mail je to na prd s tou dohodou
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Příspěvek od Carsh »

Hele lidi, uděláme to úplně jednoduše.
25.května 2010 (neděle) sraz od 10:30h u TIPSport Arény, jak tu někdo navrhl už předtím. To si snad čas uděláte ne. Vždyť tam nemusíme být do večera, jen se sejdem pokecáme, jak to komu jezdí a jeto. A pití a něco k snědku třeba co Vám chutná.
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

Carsh píše:Hele lidi, uděláme to úplně jednoduše.
25.května 2010 (neděle) sraz od 10:30h u TIPSport Arény, jak tu někdo navrhl už předtím. To si snad čas uděláte ne. Vždyť tam nemusíme být do večera, jen se sejdem pokecáme, jak to komu jezdí a jeto. A pití a něco k snědku třeba co Vám chutná.
25.kvetna to je utery a ne nedele ale jak pises urcite bych s tim souhlasil ze se napise datum cas a misto a bud se tam nekdo ukaze nebo tam budem treba sami 2 :D
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

Jsem pro, prostě komu se to hodí přijede komu ne tak snad někdy příště určetě datum a čas a uvidíme, nemá cenu se tu neustále dohadovat o datu jasně řekněte jakoukoli so nebo ne a budeme se těšit
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“