Čau lidičky co takhle Plzeň na mini srazík Celik 21.3.2009

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

MAM ZÁJEM O TUTO AKCI

Anketa končí za pon 23.03.2009, 15:30

ANO
37
90%
NE
4
10%
 
Celkem hlasů: 41

Dalkod
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 31.08.2008, 07:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

účast potvrzena

Příspěvek od Dalkod »

Zdravim all,tak sem si domluvil na 21.3. volníčko a mladá ho má taky:-),tak počítejte že bude o dvě krasavice víc (sice jen jedna plechová,ale v brzké době budou dvě:-)).
Ještě se chci zeptat,moje čelda je bez jakéhokoliv tuningu (bohužel po opravě motoru na nic nezbylo:-(),tak jestli to nebude vadit a ještě jadna věc,co když si dam leták o srazu do auta na sklo?aby se o něm dozvědělo i více lidí.
Už se těšim až poprvé uvidim tolik krasavic pohromadě
Zatim zdary
Uživatelský avatar
Bozsky.Paja
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: stř 05.07.2006, 11:25
Bydliště: Okolí Č.B.

Příspěvek od Bozsky.Paja »

Dalkod...žádnej štres, tuning se přece neřeší, krom toho Celica je nádherný auto v základu a neni třeba na ní nic pomalu ani měnit...To je srdeční záležitost a pokud si do ní zapálenej jako většina z nás, tak neni co řešit 8) . Čim víc krásek tam bude (včetně dvounohých), tim víc, takže bych ani proti letáku neměl námitky...třeba si toho všimne nějakej mjitel co o srazu neví....
Celica 6.gen, 1.8 120k....Soul of Japan...Kde většina aut končí, Celica začíná...
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Přesně tak nejde o tuning sraz ale o Celica sraz. Tak že kdy by si přijel i s potlučenou Celdou tak je to jen na tobě :lol: . Většina z nás bude mít stejně vozy bez úprav protože Celica je krásná taková jaká je. Naopak za ten letáček do auta budu rád alespoň se to dozví i ostatní. Sám ho mam taky v autě.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Dacan píše:neni zac. jo a dotaz, mista spolecneho odjezdu se budou urcovat jak?
No podle velkých měst nebo tras po cestě a zájmu o společnou jízdu z daných oblastí :lol:
Uživatelský avatar
Bozsky.Paja
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: stř 05.07.2006, 11:25
Bydliště: Okolí Č.B.

Příspěvek od Bozsky.Paja »

S tou mojí se teď jezdí blbě, ta rána šla pře zadní nápravu, tak je celá hnutá a musí mi jí narovnat na stolici..no uvidíme, ale stihnou by se to snad mělo a kdyby ne, tak přijedu něčim jiným, ale přijedu :)
Celica 6.gen, 1.8 120k....Soul of Japan...Kde většina aut končí, Celica začíná...
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

To znám taky jsem byl jednou v situaci, kdy mi museli rovnat auto (naštěstí to nebyla Celica :) ) ale měl jsem to hnutý ve sloupkách a na střeše. Musel jsem to nechat rovnat na velké, protože na malé by mi mohla prasknout skla a to se nevyplatí. Snad to stihneš dát dohromady každopádně ale doraž ať s autem nebo bez.
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

No jak to tady tak čtu, tak už se nemůžu dočkat až tam budem!!! Doufam že to do tý doby někde nezválim!!! :D
Dalkod
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 31.08.2008, 07:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalkod »

tak už mam drobet tuning:-(nějakej lojza mi vylil nějakej humáč na haupnu a mam pěkně načatej lak,takže budu originální:-)Jinak leták vytisknu a budu ukazovat všude:-)
Vím o další čeldě v plzni,parkuje na Slovanech a je to černý TS,tak kdybyste ho někdo znali,ohlašte mu srazík,kdyžtak ho zkusim chytit sám,ale bohužel mam jen VVT-i:-( :roll: :wink:
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

:cry: Celdu rozhodně nebudu mít ready.....ale myslíte, že by bylo blbý, kdybych přijel s 323F mrkačkou - aspoň Japonec :oops:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

Raimok píše::cry: Celdu rozhodně nebudu mít ready.....ale myslíte, že by bylo blbý, kdybych přijel s 323F mrkačkou - aspoň Japonec :oops:
To je jasný. Nikdo tě nevyžene. :D
Uživatelský avatar
Bunny
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: stř 13.07.2005, 19:32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bunny »

Raimok píše:...323F...
Mohli by sme na srazu udělat mrkačkovou sekci, kde by byly Celici 4th a 5th Gen + ty s Mazdou :wink:
Ford Focus ST (2006) - 2015-????
ex Lexus IS 200 (2000) - 2011-2015
ex Toyota Celica 2.0GTi (1991) - 2005-2011
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Bunny píše:
Raimok píše:...323F...
Mohli by sme na srazu udělat mrkačkovou sekci, kde by byly Celici 4th a 5th Gen + ty s Mazdou :wink:
pokud bude raimok s magdou tak se tam s magdou taky obejvím ale nemám mrkačku :D
Uživatelský avatar
Bunny
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: stř 13.07.2005, 19:32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bunny »

Idaho píše:...nemám mrkačku...
A co Supra? Neni to tak dávno, co u tebe na zahradě byla nejvyšší koncentrace Super na metr čtvereční v Evropě...
Ford Focus ST (2006) - 2015-????
ex Lexus IS 200 (2000) - 2011-2015
ex Toyota Celica 2.0GTi (1991) - 2005-2011
Slassky GT-S
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10.03.2008, 18:54

Srazík

Příspěvek od Slassky GT-S »

Vzhledem k tomu, že jsem z Plzně, tak by bylo celkem nevhodný se núčastnit :D . Musim se někde registrovat nebo nějak závazně přihlašovat?
Slassky GT-S
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10.03.2008, 18:54

Příspěvek od Slassky GT-S »

Jo a jsem kdyžtak ten s tou černou Celicou, co parkuje na Slovanech, akorát opravuju TS na GT-S :) Budu se těšit... a pokusim se kontaktovat ještě pár lidí, o kterejch vim, že mají celdu.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“