Dotaz na CZ/SK MR2 meeting - kontakty na MRkářr

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

jerry.s píše:sakra, ja sice z moravy jsem ale s tim casem na zorganizovani je to ume taky docela na prd :? je tu krom Dlika jeste nejaky jiny MRkar z moravy?
jo ;-)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tak se kuci snažte-ta morava je asi nejlepčí stanoviště
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

tak cooo jedem na moravske vinecko, kuci? :-D
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
jerry.s
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: pon 02.01.2006, 22:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jerry.s »

DarkLogic píše:
jerry.s píše:sakra, ja sice z moravy jsem ale s tim casem na zorganizovani je to ume taky docela na prd :? je tu krom Dlika jeste nejaky jiny MRkar z moravy?
jo ;-)
Toz chlape, ty by jsi s tim neco nedokazal udelat? vidim ze jsi z brna tak co zkusit pronajat kousek pozemku na Brnenskem okruhu?

jinak ja o jednom letisti pobliz domova vim, ale tam je problem v tom ze je to letiste zatravnene coz by asi nebylo to prave orechove. tam by s nama mohli driftovat i skodovky :lol:
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

jerry.s píše:
Toz chlape, ty by jsi s tim neco nedokazal udelat? vidim ze jsi z brna tak co zkusit pronajat kousek pozemku na Brnenskem okruhu?

jinak ja o jednom letisti pobliz domova vim, ale tam je problem v tom ze je to letiste zatravnene coz by asi nebylo to prave orechove. tam by s nama mohli driftovat i skodovky :lol:
No tak já bych se asi dostavil, když by se něco takového dělo, ale zařizovat to rozhodně nebudu ;-)
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

jerry.s píše:
DarkLogic píše:
jerry.s píše:sakra, ja sice z moravy jsem ale s tim casem na zorganizovani je to ume taky docela na prd :? je tu krom Dlika jeste nejaky jiny MRkar z moravy?
jo ;-)
Toz chlape, ty by jsi s tim neco nedokazal udelat? vidim ze jsi z brna tak co zkusit pronajat kousek pozemku na Brnenskem okruhu?

jinak ja o jednom letisti pobliz domova vim, ale tam je problem v tom ze je to letiste zatravnene coz by asi nebylo to prave orechove. tam by s nama mohli driftovat i skodovky :lol:
pronajat brněnský okruh stojí myslím čtvrt mega na den - jestli se složíme, tak to beru :lol: :lol: :lol:
vím o malém letišti, které je asfaltové kousíček od novomlýnských nádrží, už sem to tu někde psal. klidně můžeme naplánovat termín a podobné věci, ale nemám čas chystat program ani nikomu ubytování, takže sorráč.....možná snad spanilku bych naplánoval, ale to je tak všechno..... :(
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

no chlapi je to těžší než jsme mysleli,každej má dost práce,s tim ubytováním bych si hlavu nelámal,když ná tam dovolej bejt do bruhýho dne do odpoledne jako že by jsme si to pronajali od dvanácti do dvanácti tak rozhodíme stany a uděláme ožiračku pod širákem,já bych se mohl zeptat zase u nás na okruh v Sosnový ale tam byjsme mohli lítat ale zase tam nemůžeme spát
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

ale co se týče srazu a polohy tak nejlepší bude udělat ho v okolí prahy,protože já jsem třeba ze severu čech,někdo z jihý někdo z moravy a do Prahy to máme všechni blíž než přez celou republiku,takže kdo bydlí tak nějak v okolí prahy mohl by se mrknout po nějakém placíku
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

třeba na Ruzyni by to nebylo od věci :) aspoň by měli z odbavovacích hal na co koukat :)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Na Strahov , at se muzu taky podivat a nebo priject s Celdou :wink: :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

TommyD píše:ale co se týče srazu a polohy tak nejlepší bude udělat ho v okolí prahy,protože já jsem třeba ze severu čech,někdo z jihý někdo z moravy a do Prahy to máme všechni blíž než přez celou republiku,takže kdo bydlí tak nějak v okolí prahy mohl by se mrknout po nějakém placíku
a nezapoměl si trochu na naše slovenské bratry (příp. sestry)???? :shock:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

právě že nezapoměl kdyby to bylo v brně tak to mám zhruba nastejno,nevim odkud každej je,myslim si že spojení slovensko - praha neni nejhorší,a neříkám že by to mělo být přímo v praze jen že je to takovej střed republiky,třeba v pardubicích nebo kutná hora,prostě kdo z emerářů bydlí ve středních čechách a má poblíž dobrej placík,když mi seženete kontakt tak to klidně skusím zařídit
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Tak tady je nějak mrtvo:)tak jak to u vás vypadá našli jste už někdo nějaké vhodné místo já už se na to klepu a moje mrka taky tak do dvacátýho mám emeru po laku a můžu objíždět srazíky:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Super,čas mi vyhovuje maximálně a poloha taky,prolítnu se krásně po cestě a pak hodim relax na koupáku :twisted: ,jedu určitě
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“