Akirova Celica T18

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od biscuit »

micron píše:biscuit show foto... E show me :-) I am hot :-) :biggrin: ne na papíru ale vyražený ve skle...
http://www.ebay.com/itm/200mm-H6054-H4- ... 1587110365
pššššššššt....
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od Jimmi »

Pravý Autopal z Číny.......? :wink:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od micron »

Autopal neni z číny ale z indie... z fabriky z indie... to by měl vědět každej kdo se zajímá o lampy do vyklápěček... prostě indové... indoši... bastloš... :biggrin: :biggrin: jediný pozitivní na těch lamppách je jen to, že lidi tam neumřou hlady... tu rejži nebo placky si zasloužej...

PS: Biscuit já nevidim E4 nebo jaoukoliv certifikaci na tom odkazu co si mi poslal... asi sem blbej :-) :biggrin: H4 neni E4 právě... H4 je pro blbečky nebo pro indy --- "NJN"---- H4 neexistuje nebo resp existuje ale jen v indštině...a znamená jako "fuck off" :biggrin: socko... a bylo by dobrý přestat tu prezentovat ty indický mrdky... danke.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od Jimmi »

Já tam Microne vidím E11 vlevo dole :idea:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od libor12 »

Jimmi ale tohle věčně sjetý micron vidět nemůže. :lol:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od 1Akiro1 »

Halooo strejdo microne dej mi nakej kontakt ja po te kapote touzim
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od micron »

E11 neni certifikace vy sjetý joudové... je !!!E4!!! E11 je indskej nesmysl... kterej jste jim sežrali i snavijákem.... pochutnejte si :-) A ne neni to ani E 11... vyfoť mi to zblízka... uvidíš že je to jen HC 11 a nebo podobná pikačovina.... neni to E11 šajzung!!!!

Akiro>
608354666 cena 8000,- kapota žraločí. a o ceně nedebatuju... stačí cinknout a je tvoje.... nemam potřebu jí prodat... ale jen se mi to hodí... takže prostě cena je 7500,- a debaty o ceně mě nezajímaj. Beztak je to málo... (stůl pod tv + stůl pod pc) podle mě stojí za víc než za 2 stoly...
Naposledy upravil(a) micron dne pát 09.12.2016, 12:11, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od Pavo.B. »

micron píše:E11 neni certifikace vy sjetý joudové... je !!!E4!!! E11 je indskej nesmysl... kterej jste jim sežrali i snavijákem.... pochutnejte si :-) A ne neni to ani E 11... vyfoť mi to zblízka... uvidíš že je to jen HC 11 a nebo podobná pikačovina.... neni to E11 šajzung!!!!
Microne ty sjetej šajzungu :idea:

homologační značky:

E1 SRN, E2 Francie, E3 Itálie, E4 Nizozemsko,E5 Švédsko, E6 Belgie, E7 Maďarsko, E8 Česká republika, E9 Španělsko, E10 Jugoslávie, E11 Anglie, E12 Rakousko, E13 Lucembursko, E14 Švýcarsko, E15 býv.NDR, E16 Norsko, E17 Finsko, E18 Dánsko, E19 Rumunsko, E20 Polsko, E21 Portugalsko, E27 Slovensko.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od micron »

PavoB: zajímavý.... to je fest zajímavý.... to sem nikdy neviděl ale Autopal nemá!!!!!!!!!! E11..... !!!! Nemá žádný E... protože tahle várka co vyrobili tak na to srali a šlo to za pakatel všude možně
a nemožně.... jako to co je na bazosi a aukru.... až pak pozdějc autopal dostal certifikaci... ale ty se tu neprodávaj.... proč? protože by ty lampy nestály 600/ 2ks---- <->
Autopal ... nikde tam neni vyraženo že má E11... jestli jo ukažte mi 1 fotku.... protože kecáte... lžete!!!!!

Ukaž mi jedinou fotku kde je v kruhovým logu E11---- protože kecáš... kecáte sračky.... tuhle komedii srovnáváte s DEPO<<<<>>>>>> nedělej si kozy----- už jen to zpracování odrazových ploch zrcadel... co to má bejt????? jako sorry.... ale tohle nemá E certifikaci ani E11 a už vůbec ne E4, je to "zmaštěnka" indická... tak bych to pojmenoval.
Obrázek

Biscuit> těší mě.. já sem bludný holanďan.... E4 ale v holandsku je nekoupíš.... to je prča... a teď mi ukaž ty E11 na ty sem zvědavej... :biggrin: :biggrin: kecálek...
ukaž mi to... ne neošukám tě za to jen mi to ukaž... co máš... rozhodně nemáš E11 a jen keckuješ... ale budeš mi sloužit... 2 pivka mi přineseš na příštím srazu :-) :biggrin:
Tady ti ještě dám strukturu E4 DEPO
Obrázek
nechceš mi snad tvrdit že je to stejný.... protože neni... :biggrin: dokonale zaostřený zrcadla versus nějaký indický matný rozmázlý sračky....
vidíte každej E4 v kruhu? vidíte... ukažte mi E11 v kruhu Autopal--- <-> kecáte sračky....

PavoB ukaž mi E11 na těch lampách 3 fotky aby bylo jistý že jsou z nich... autopal a E11--- protože kecáš... a nechci žádnou úpravu fotek... díky...
ale bylo hezký vyhledat co jsou čísla u E i když to neni podstatný... autopal nemaj ani hovno!!!! natož E11 u všech hoven :-)

prostě to řeknu normálně: Autopal nikdy žádnou certifikaci neměl a my máme lampy bez.... a tim to končí... tahle komedie... ale mysleli jsme si že máme E11 gratis :-) :-)
a máme hovno. hovno neni gratis... to zase pozor--- jak který... že tak třeba moje bych vám nedal... těžko říct co byste z něj vyjebali... u autopal jsou fakt perverzní... děsivě :biggrin: :biggrin:
Indy na INDY.... danke 4 ECHO :biggrin: :biggrin: pěkně si tam motejte rovery a jagury.... ale tady budete mít vždycky problém---- INDI---- :biggrin: :biggrin: :biggrin: NIKDY Ind nevytvoří něco lepšího než už je... NIKDY.... na těch světlech je to ZCELA jasný no ne???? určitě neeee.... :-) :) B-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od micron »

xxx indie xxx another china??? Možná že někdo nepochopil jak fachá zrcdlo... zrcadlo fachá tak že přesně kopíruje tvar objektu ale obráceně.... ne jen nic neříkající rozmazaný sračky.... že inde :!: :!: :mrgreen:
A pak se tomu říká reflektor... používá se ve vyklápěcích světlech zvláštních aut a nebo třeba u zubařky.... ta má ten samej.... :biggrin: system je ale většinou špinavej... nikdy neni parabola lampy čistá.... to mě vždycky fascinuje.... jak může to krásný světlo bejt tak zasraný... a jí to nevadí.... :biggrin: mě to hroooozně sere.... když neni čistý to světlo... ale nikdy sem jí to neřek.... tak zasraný světlo lampa z celicy.... prase!!!! ty prase!!!! :biggrin:
ale ano stejná lampa, jakou máme v 5G celica 4g adále se používá hojně u zubařů... takže výrobek nemá zisk jen z aut ale i ze zubů :-) :biggrin: :biggrin: a proč no protože jsou dobrý... některý lampy---
U zubařky poslední vidim záblesk lampy z celicy... a pak konec... je to tak asi neexistuje lepší lampa než má celica.... když jí používaj zubaři---- fakt je že když si tam sedám do toho křesla tak vidim jak se přibližuje světlo reflektor z celicy.... a je to pozitivní :-) :biggrin: až srandovní... prostě je to stejnej system světla co ti pečuje o zuby jako o celýho člověka.... :biggrin: nooo ale faktem je že sem doktorce ještě to tajemství neprozradil.... že používá na všechny pacienty 1 oko z celicy... a špinavý :biggrin: a i ten reflektor co má neni dokonalej... DEPO z auta by byl lepší to bych se i vsadil.... :mrgreen:
Něco na to systemu osvětlení ale je... když ho kromě aut s vyklápěčkama rádi užívaj zubařky... má to něco do sebe....pssssst :biggrin: Možná bude dokonalý... jojo
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od Pavo.B. »

neříkám že maj, ale fotka od Biscuita má E11 jen ty jseš trochu zaslepenej či jen slepej, nicméně já poukazoval na to, že E11 existuje a co to znamená :roll: tímto končím rozhovor protože mě čeldy jsou už u prdele :biggrin:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od 1Akiro1 »

micron píše:E11 neni certifikace vy sjetý joudové... je !!!E4!!! E11 je indskej nesmysl... kterej jste jim sežrali i snavijákem.... pochutnejte si :-) A ne neni to ani E 11... vyfoť mi to zblízka... uvidíš že je to jen HC 11 a nebo podobná pikačovina.... neni to E11 šajzung!!!!

Akiro>
608354666 cena 8000,- kapota žraločí. a o ceně nedebatuju... stačí cinknout a je tvoje.... nemam potřebu jí prodat... ale jen se mi to hodí... takže prostě cena je 7500,- a debaty o ceně mě nezajímaj. Beztak je to málo... (stůl pod tv + stůl pod pc) podle mě stojí za víc než za 2 stoly...
Jupiii konecne.Někde byli fotky ale jsem linej dej mi je sem dik
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od micron »

PavoB: já čeldy miluju... a vždycky budu... Celica 5g je hezčí než 2000GT / ne jen designem, ale i tim že se tam vejdou 4 lidi a zavazadla... celica 5g je nejhezčí toyota jaká kdy byla vyrobená. A ano je mnooohem hezčí i než supra 4g... která ze předu oproti celice 5g vypadá tak prostě.... nudně :-) fádně... ten mega spoiler ten design nezachrání jako celek... nene nejhezčí toyota všech dob je celica 5G.... je to jasné???? :biggrin: :biggrin: Co se Lexusu týče... no automatky jdou úplně mimo mě... takže nezájem. Pár lexusů mělo manuál... ale jaksi se na to vybodli... takže co? tak se na ně taky vybodnu :-) :biggrin: Manuál je prostě nutnost... jen točit volantem... to je na hovno... rád cejtim to přeřazení... to vytočení motoru... to jak mě poslouchá celica nebo subaru.... obě kárky jsou poslušný... prostě já rozhoduju jestli se pojede klidně nebo neklidně... a tak to má bejt. S automatem by mě asi nebavilo ani auto řídit... prostě rozkazuje pilot. Což u lexusu neni možný, protože jsi až druhořadej... rozkazuje automatika a elektronika... tady ne u subaru pořád rozkazuje micron... striktně :biggrin: a to mě baví.

ps: Akiro kdybys měl chuť tak tenhle víkend si můžeš kapotu vzít... 7.500,- je tu a jsem tu... číslo máš stačí cinknout. Nebo jí přepravim vedle do bytu a nechám jí cáknout do 8J1 blue a budu si jí vozit jen tak... fakt se mi totiž líbí.... :biggrin: Buďto jí už neuvidim... tzn že zmizí tenhle víkend, a nebo si jí nechám :-) číslo je 608354666 Barrandov... víc info po tel.
Zrovna dneska ráno sem se probudil do práce v 5.30 a čumim na tu kapotu ty žábry a sosák a řikám si... nooooo modrá by ti sekla tak uvidíme...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od 1Akiro1 »

Neser a pockej s tim na me... v lednu si pro ni prijedu klidne priplatim 9000
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Kamíšek68
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: ned 25.10.2009, 15:58
Bydliště: Východní čechy

Re: Akirova Celica T18

Příspěvek od Kamíšek68 »

Stále hledáš kapotu, tak tady je jedna na prodej

https://auto.bazos.cz/inzerat/69704796/ ... IK-ATD.php
Toyota Celica ST180
Odpovědět

Zpět na „Celica“