psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

micron píše:Tak sem se doctorovi přiznal... proč ne... že sem si dal jen asi cca 8 kapek ale zase sem mu neřek že sem to nakapal do vodky :-) to by bylo dotazy jako proč? no prostě to bylo spontánní... jen tak... aha... dokument ve wordu: " je to blázen" zašktněte ano... ano :-) Ale používá mozek až mooooc... hraje si se mnou hru... to dělá málokterej pacient... ale přiznal se že kapek má dost...
nechce brát 2x denně 2 kapky... čimž mě šokoval.... on i dá 2 kapky tejdně a řiká že to stačí... že se nenechá ovládat... WTF! :biggrin: :biggrin: že to je jeho věc a on sám si bude dákovat jak on chce... na mě prdí... doporučil sem mu aby opravdu přidal... alespoň 2 kapky denně... ale asi se na to vybodne... je to větší magor než sem myslel... :biggrin: :biggrin: Nen echá se manipulovat.... ihned to ten jeho kokos chápe a nechce to... :biggrin: :biggrin: Co s nim...

No já si myslim že vzhledem k tomu že sem se sral ve šlolství takovou dobu... a jsem Bc. tak bych měl bejt kompetentní si vybrat co kdy a jak často chci nebo nechci... mělo by se brát v potaz co si o tom či tom a tom myslim... a já se rozhoduju co je pro mě kurva dobrý a co kurva neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já mam toho pána sice rád jako člověka... co mi něco doporučí... ale vzhledem k tomu že mi doporučil cipralex kterej se mnou zamával pomalu jako koláčky s hašišem nebo lsd špatný lsd.... tak od tý doby si já budu volit co já chci... může mi rozumět jako člověku, ale nemůže pochopit co všechno už sem zažil.... a tim pádem co dokážu porovnat.... a vnímat---

Proč to dělám... bojim se jedný věci... a to tý že ta firma spol se bude snažit jen a jen o to abys to kapal nebo žral celej život... což já nechci... ale zajistilo by jim to fungovat... neee nechci :biggrin:
To by muselo pomoct ihned a hodně dobrře jako když tě škrábe v krku a stříkneš si tamtum verde... ale tak to nefachá...
hrajou si s tebou od začátku až do konce života... to je finanční hra.... to se vyplatí... No a mně se tahle hra nelíbí...
protože z tebe dělá automaticky víc nemocnýho nežli seš..... ale dostaneš automatickou dávku :-) Ne to nechci... rozhodně nechci bejt automatizovanej....produkt.--- výrobek--- WTF

Chci testovat léčebný konopí... a ne kapat pičoviny.... i když nic proti kapání nemam... ale nikdo mi nebude diktovat kolik si mam kapat... to je moje věc...
můžu z toho mít pocit že sem nějakou součástí experimentu... ale ten experiment u mě neřídí NIKDO. Já si sám řídim svuj experiment... a to je ta prdel....
Můžu si vybrat komu lhát.... komukoliv... můžu říct pravdu komukoliv---- nemusim říct nic... muj experiment!
Je to hra na ovládanou... jestli chce tuhle hru někdo fakt hrát tak to bude zajímavá hra... :biggrin: Dlouhááááá hra se totiž vždycky bude hrát podle mejch pravidel....
pravda je někde... ale moje pravda je asi jiná než jiná pravda.... no prostě já si rozhoduju o všem co chci a nechci... je to jasný????!!!! doufám že jo.... je to všem kurva jasný????
Nikdo a žádná firma nebude fachat bez toho aniž bych jim cokoliv potvrdil--- naše firma... atp.... "nobodyfuckswithme" NEVER
Problém je v tom pochopit vnímání určitýho člověka.... ale přitom nechápeš že je v tom ještě mnohem víc lidí.... takže nemá vůbec smysl se zabejvat chápáním 1 je to chobotnice .... spousta chapadel...
ale to 1 chapadlo si tě proklepne.... fest... který ses snažil proklepnout... :biggrin:
Chobotničky- kalamáry mam moc rád...

Nooo jinak řečeno měl sem pocit že pan Bašný mě bude mít naservírovanýho.... jako hlavní chod... ale trochu sem mu ten experiment překazil.... zmanipulovanýho? toť otázka...
když si myslel že sem se prokapal na dno... tak tam je 3/4... a dorazil sem ho tim že sem se přiznal že si chci kapat jak já chci jen 1x tejdně cca.... tohle ještě neměl takovej případ :-)
Takže jsme se trochu nepochopili--- ten jeho sajrajt cipralex mě málem zabil.... nebo resp bylo mi fakt kurvsky blbě.... a tim sem si udělal obrázek... radši se bát a dělat si to podle sebe nebo bude zle... a na to abych věřil 100% že ty kapky fachaj bez vedlejších účinků kromě pocení čela atp... tak na tom testování si dám záležet.... FEST tzn že i po 7 nebo 10 kapkách koncec... a dělat jako že nic---- žádný vedlejší efekty--- ok.... žádná potřeba si dát pár kapek :-) vůbec... No a tak si to testuju já..... pro ostatní. kromě toho že může bejt trochu blbě od žaludku... ale to bejvá po 3/4 jídla co člověk sežere.... a sucho v puse + mastnej pot na čele... no problemo... nic žádný negativní účinky--- kromě těch.... dá se to doporučit... ale ještě testuju.... ten mastnej pot na čele je ale z toho... a je fakt matlavej :-)
Ale tak co mam teď dělat :-) psychi chce abych dával 2x 2 kapky denně a pak mě jakoby pochopí--- nebo si budem nebo nebudem rozumět... ale já nechci kurva ani 2 kapky denně... neměl sem kapku 14 dní... Jako je to hodnej člověk, psycholožku by zlikvidoval během 5 minut :-) Ale co s tim... on by si přál abych kapal hlava nehlava :) Ale tak přeci si kapu z nějakýho důvodu? a když důvod neni tak si mam stejně kapat... podle něj... to je podle mě blbost. A já se řídim sebou ne jim... :biggrin: Což by pochopit měl, on ví že nejsem idiot :-) ale stejně nechápe že ho nerespektuju.... já totiž respektuju hlavně sebe ale pak i ostatní.... když to nejsou migranti :biggrin: momentální... ne ty bejvalý... ty jsou oukej----

No prostě ne... asi sem vyjímečnej... ale jebu na to co mi někdo nakázal... já si tu chemku ovládnu jak já chci... trochu jí důvěřuju a trochu ne.... tzn že rozhodnutí je na mně...
celkově vzato nikdy sem nerespektoval doporučný množství léků.... ale nikdy sem nebyl nemocnej.... NIKDY!!!! Těma lékama myslim paralen, modafen, atp.... na rýmu chřipku...
Ani tak sem je nerespektoval.... stačily 2 prášky místo 4/6 a co se stalo? 2/4 prášky se zlikvidovaly---- i když by pomohly v africe např... jojo
Naposledy upravil(a) micron dne ned 03.07.2016, 05:56, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

No tohle že si tu sám zažvatlám je celkem na prt... chtělo by to někoho dalšího... s jeho poznatkama...
Ale ne že si bude hrát na to že testuje... to bych poznal :biggrin:

Celkem mě pobavila jedna hláška co se píše v tom manuálu k Seropramu... přesto "pokračujte a budete se cítit lépe" a ta samá hláška je je v manuálu na Sony TX30 ten foťák... to si nedělám prdel.... je tam ta samá věta... :biggrin: :biggrin: totožná... celkem populární věta... to jooo :biggrin:

No ale tak jak to je... myslim že tělo se zbavilo až teď seropramu komplet... už i v tom vedru se čelo nespotí tak jako jinak... mastně... ale normálně...
tak že bych si po delší době dal? proč? proč ne? proč jo? no aby se to nezkazilo to by byla škoda :-)
pojďme si hrát znova... pane...(pane pojďte si hrát) o co Vám jde? můžem si hrát znova... modří už vědí... :listen: něco... maj za lubem...
Vodku už ne se Seropramem... ne to stačilo :-)
Ale tak rybízovej džus... a místo 2 kapek 4... já sem prostě zlobivej pacient :biggrin:
Ne to dávkování je samo o sobě blbost... jako kdo podle čeho a jak určil jako že 2 x 2 denně? podle čeho???? ptám se... podle ničeho... jen je to test...
tááákže 4 a test... :biggrin:
No a ano měl sem předtim asi 7 min řezaných :biggrin: tak se to to snad zkamarádí... nějak :biggrin:
musí se zjistit jestli to má rádo pívo.... vodku to nesnáší.... že...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Prazan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: úte 26.04.2016, 07:50
Bydliště: Praha 9

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od Prazan »

micron píše:No tohle že si tu sám zažvatlám je celkem na prt... chtělo by to někoho dalšího... s jeho poznatkama...
Jestli ten nedostatek diskutujících o drogách nebude tím, že sem chodí primárně lidi diskutovat o Toyotách. Prostě ses omezil na uživatele drog mezi lidma, kteří se registrovali na fóru o Toyotách. Pan google mi během vteřiny poradil, kde bych měl hledat svou komunitu, kdybych si potřeboval pokecat s někým, kdo má problém s drogami.
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i (1AZ-FE), r.v. 2004
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Tak nakonec se to organismu a orgánům líbilo... vůbec tomu nevadilo větší množství pivek... pak 3 kapky do rybízovýho džusu... doutníčky :-) jo sice sem druhej den zase slyšel "víc nahlas" všechno, jako by to čistilo sluchový vnímání... jde o to jestli sám seropram nebo v kombinaci s alkoholem. Ještě sem to nezkoušel bez :-)
Hlasitost vnímání byla ale posunutá vejš... ne tak brutálně jako po nakapání do vodky... to bylo mooooc krutý, opravdu jak rajskej plyn.
Takhle po pivech to zvýšilo hlasitost "mikrofonu" v hlavě... zajímavě znatelně, ale ne nepříjemně.
Dá se to srovnat s efektem THC... To pak člověk taky slyší líp... dá se říct podobně zajímavějc. Tohle se mi třeba líbí. čistě alkoholem člověk nedocílí tak vytříbenýho vnímání hudby a zvuků jako na THC nebo Seropramu.
Blbě mi nebylo... nijak. Dokonce to má takovej efekt že člověk fakt vystartuje z postele jak divej. Dá se říct přesně to co sem potřeboval. Jakoby to organismu řeklo tak a teď už vstávat vole... což je zajímavý. Obdivuhodný, protože mě dostat z postele to je nadpozemskej úkol :-)
Tělo prostě někdy opravdu spalo málo... ale i když už bylo fest odpočinutý, něco mu řikalo ne ještě musíš odpočívat, (nedokáže samo rozeznat reálnou únavu těla od psychický únavy) taková dezinformace... jako virus, malware... kdežto Seropram se jeví tak, že má nastavenej svuj budík... cca 8 hodin a nechce tě nechat propadat se dál do snů. I když sem se snažil si s tim hrát: "chci ještě spát" a prostě budu...."NE nebudeš... zkoušej mě přebít... nedáš to" Tak Ne prohrál sem, nedalo se to přebít... prostě nadiktoval části mozku vstávat se bude a ne že ne :-) Maximálně můžeš ležet ale spát nebudeš vole :-) Klidně si to zkoušej... taky že jo :-)... snažil sem se a usnout to pro mě neni normálně problém během 2-5 minut tak to nešlo :-) Zajímavý.

Druhej den v práci/asi po 48h sem zjistil že se jen tak prostě jen tak najednou usmívám... na chvíli z ničeho nic bez důvodu... zase podobný jako THC. Už sem se takhle neusmál hooodně let. Jen tak bezdůvodu... pak sem si to uvědomil a udělalo mi to radost... pořád to v člověku je ta látka... takovou dobu a ještě dlouho to trvá než to vyprchá...

Jak sem psal předtim... každej by si měl "dávkovat jak potřebuje" Každej organismus s látkama hospodaří jinak, proto je podle mě blbost diktovat 2 kapky ráno 2 kapky večer... kdo to vůbec vymyslel...? Jako že se předpokládá že pacient je úplně blbej a jen poslouchá co mu někdo doporučí na základě čeho...? Průměru? No To je blbý... Takovej průměr... těžko můžeš aplikovat průměr na někoho kdo se vymyká průměru... a průměru se vymyká každej jedinec. Každej jsme individuální... každýmu funguje jinak metabolismus a vlastně všechno...

Problém je v tom doporučit dávkování... prvotně to znělo jako striktně budeš kapat 2x 2 kapky denně takovou a takovou dobu a pak uvidíme...???? Tohle lze aplikovat na tupější část populace. Ale měl říct" zkuste 1,2,3... a hrajte si s tim... nemusí bejt nutný denně... ani defacto tejdně.... záleží čistě na Vás. Jen ne víc než 4 kapky denně. Na to bych upozornil.
Jenže na to aby tě moh doctor odhadnout a pochopit tě, tak by potřeboval xx hodin, ne 15 minut sessions.... tak proto je lepší nutit 2x 2 kapky denně :-) Njn...

Vlastně mi za pravdu dává tenhle článek, kterej mě zaujal, jako konkurence pro Seropram, hlavně závěr článku- perfektní! jako by mi to z klávesnice vypadlo...
http://plzen.idnes.cz/lecebne-konopi-vy ... -zpravy_pp

„Je tam pěstováno mnoho odrůd. Pacient přijde přímo za pěstitelem a řekne například, že použitá odrůda mu neseděla a bylo mu po ní divně. Proto se vrátí k té, kterou měl minule. Přitom se přesně ví, jaký obsah látek která odrůda či rostlina má, vznikají tak léky na míru. Konopí totiž není paralen, po kterém přestane bolet hlava, dávkování si každý pacient musí upravit, aby mu konopí pomohlo a nepociťoval žádné vedlejší účinky,“ (!Nepříjemné! vedlejší účinky bych doplnil) popsala Janatová. ++++++++ :choon: :banana:

No a místo toho slova "konopí" se dá dát "seropram".... No vyzkoušel bych i to hulčo... proč by ne.
Je to boj mezi práškama, kapkama a ultra vyšlechtěnou- zdegenerovanou naklonovanou přírodou :biggrin: Každej by měl mít možnost si vyzkoušet všechny alternativy.
Průser je že než to dozkoumaj tak ze mě bude děda vševěda... :biggrin: chce to testovat ihned a fofrem...

Nemyslim si že by bylo cílem firem co prodávaj léky to brzdit, ale cílem by mělo bejt naopak do toho investovat, protože já si vždycky radši smixuju kubánskej tabák se zdegenerovaným naklonovaným léčebným skankem a zhulim to radši než si nakapat kapky do džusu... kdyby ovšem byl účinek razantnější a zajímavější než po kapkách, což neni špatný... ale může to fungovat zajímavějc... ta zdegenerovaná příroda že...

Prazan> vůbec si to nepochopil... Ale to je jedno (tady bude dost lidí co to čtou a můžou mít podobnej problém, ale radši budou dělat že nic... neřeš to... :lol:
Tak aspoň je to čtivý snad trochu... něco tak jako ze života pilota Toyoty Celicy :biggrin: :biggrin:
ps: u mě nejde většinou "číst mezi řádky" z čehož sis odvodil jen nějaký drogy.... ???? To nejde u mě musíš číst poctivě... pak bys pochopil že nejde o drogy, ale o léčení nemocí.
A to dost závažných...i když nenápadných... tak čti. Ale poctivě.

Byl to takovej zvláštní pocit přiznat se doctorovi že mu na doporučení "dávkování kašlu"... že mam svuj mozek... málokdo mu tohle asi řek... že si to bude dělat podle sebe... trochu shock :biggrin:
je to rebel :-) ale má za ušima... chce to využít a zároveň si stanovil hranici kdy se nenechá zmanipulovat a zneužít...negativníma vedlejšíma účinkama.... nebude tak "blbej" :biggrin: :biggrin:
dá se říct že micron je vychcanej... až za ušima :biggrin: :biggrin: a jak by řekli cimrmani... můžeme s tim tak maximálně nesouhlasit, sálodlouze o tom debatovat, diskutovat, blekotat.... a to je tak asi všechno... co se s tim dá dělat... :biggrin:

Důležitý je vědět jak to funguje... v organismu, já třeba už vim že účinek nejdřív nastoupí jakoby hned, po kapkách, ale jemně... graduje to po cca 6-8 hodinách... a pak to jede pozvolna a mizí hoooodně pozvolna klidně i 14 dní.... 3 kapky pak je tedy otázka proč a kdy přidávat... vybrat si_ ject pořád... nebo to nechat doject a pak si dát pauzu a novej start??? :biggrin:
otázka zní proč ject pořád a proč neject? hmmm :biggrin:
Kdyby člověk jel pořád, tak by ho tohle nenapadlo... což by byla možná škoda??? Jo asi jo... Ale možná že ne.... :biggrin: V tom je ta prdel... vybrat si...
Kdybych kapal pořád tak tu větu nenapíšu.... připadala by mi zbytečná.... ale neni! V tom je ten rozdíl. A(+-)B
Nechci přijít ani o A ani o B... napořád... ale rád se budu věnovat A a i B.... :oha: Dual brain mode, nechci zabít A ani B.... oboje vysílače vysílaj zajímavý signály :-) dřív převládal jen jeden vysílač... to bylo špatně :-) sci-fi já rád... různý frekvence... už ne jen jedna... 2 odlišný frekvence který chci mít pod kontrolou... ne že si jedna frekvence bude vysílat automaticky :biggrin: :biggrin: nebude. Původně to bylo ale tak zamejšlený :-) Tak nějak se to dá chápat...
pásmo 2.4 ghz přehlcený + malware a najednou vysílá i pásmo 5 ghz... který hledá přijímače... :biggrin: no spíš přijímačky... přijímači mě nezajímaj :biggrin: :alian: :woot: až tak na tomhle frekvenčním :biggrin: pásmu. No dá se to co se děje v hlavě přirovnat právě k tomu... 2 různý frekvence... jedna stará poničená ale pořád funkční, opravovaná a jedna nová fungl... no připomíná to auta... že... Celica + YoshimuraXV.... ale to jen teoreticky že.... :biggrin: prakticky se to to popsat nedá... jen teoreticky... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Prazan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: úte 26.04.2016, 07:50
Bydliště: Praha 9

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od Prazan »

micron píše: Prazan> vůbec si to nepochopil... Ale to je jedno (tady bude dost lidí co to čtou a můžou mít podobnej problém, ale radši budou dělat že nic... neřeš to... :lol:
To nehodlám. Měj se tady a dávej na sebe a okolí pozor. Zvlášť za volantem. Čus.
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i (1AZ-FE), r.v. 2004
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Tak mam tu jednoho adepta co potřebuje pomoct, příběh je až dá se říct neuvěřitelnej... je to kolega z práce.
Dneska sem to z něj dostal... a je to story kterýmu bych nevěřil, nebo bych si myslel že tohole prostě neni možný.
Zažít to sám, asi bych nebyl schopnej se s tim poprat, no ani omylem... je to absolutně šílený.

Kolega: prosimtě můžu si tu taky nechat vyprat košile a věci do práce? Jak se to dělá... dotaz po roce a 1/2 ?? :-) Jasně... bla bla sem to dáš a je to jako nový, srát se s tim doma, to bych zcvoknul...
jakto že to nevyužíváš? No žena dala výpoveď :-) a táááák.... tak sem si pak sednul a řikám: tak povídej... on je člověk co nikdy o soukromí nemluvil. Tak co máte doma za problém?....
Já si umim zahrát na pychologa zdarma slušně...
A kolega se rozpovídal: za 15 minut znám celej jeho život :-)
No ale neni to sranda:
Takže seznámil se s dívkou, kterou někdo odkopnul a měla asi 8 letý dítě... to mu nevadilo a jako slušnej chlapec si s ní zamilovanej udělal další dítě, tomu je asi rok a 1/2... tim si ho samička "pojistila".
To on ovšem netušil.... byl pořád zamilovanej, samička najednou že se chce vzít... pozor po chvíli co se druhý dítě narodilo... On že ještě ne. Samička bydlí v jeho bytě, děti živí jen on, stará se o ně převážně jen on, protože samička prcá s jiným frajerem a jen si přivydělává jako číšnice.... oleeeee... a hlavně chlastá jako prase... je to alkoholička. Dokonce na něj jednou šla s nožem... a to si nedělá prdel... během toho no už ze začátku co to začal vyprávět tak se rozbrečel.... ví že byl naivní, a když mu všichni řikali kdysi nech jí bejt, neposlech... byl přeci zamilovanej... joj
Byl tak vlastně zamilovanej a naivně hodnej že rád živil a staral se o její první dítě z předchozího vztahu... oleeee... Ona si ho pojistlila že mu dala další :-) a pak začala chlastat, dítě kojila jen měsíc... pak jí to prej přestalo bavit.... WTF!
No a teď jak to skoncovat... s tou píčou? On má děti obě rád, i když ta první neni jeho... matka se léčit nenechá a jen ho využívá a to bylo jejím plánem od začátku, což si pojistila druhým dítětem... jak může ženská bejt taková svině???? JAK???? Já bych jí nechal upálit kdyby tohle šlo legálně, normálně protože tohle je horší než čarodejnice co se pálily... tohle bych upálil... a ještě bych si otevřel šampus...

Děti obě maj rádi jeho, ne jí... i když ta první neni ani jeho.... ???!!!! :roll: Do toho jí vysekával z exekucí... ale asi nějaký exekuce má... další a kdykoliv mu může na dveře zabouchat exekutor... kvůli tý píče, co nemá ani vindru... Vyhodit z bytu jí nechtěl, protože si řikal že zase děcka by měly mít matku... tohle je matka????? No tohle je hustý... tak hustý že sem si musel koupit vodku abych to rozdejchal... já bych jí prohodil dveřma zavřenýma.... už dávno on ne... že prej myslí na děcka... kdyby nebyly tak jí taky prohodí dveřma...

Teď teprve po 3 letech psycha to začal řešit s právníkem... a tohle tomu řikám záhul na organismus... na jednu stranu se mi snažil říct, že on je tvrdej, na druhou stranu po minutě co to začal vyprávět tak mu začaly téct slzy...
řikám: kámo já sem taky tvrdej v něčem a v něčem zase ne... taky sem citlivej... tak si nehraj na tvrďáka, tohle co mi popisuješ je něco šílenýho. Absurdní...
Každýho by tohle rozsekalo, kdo je "normální" teď je jen otázka času aby ses nesložil totálním vyčerpáním... a potřebuješ pomoct... právníka máš, takže toho je zbytečný nabízet...
Ale řeknu ti to takhle (Kolega řikal že ona je odepsaná) a nikdy by se neléčila... nikdy... ani kdyby byla na ulici.
Tak paradoxně sem jemu doporučil mýho doctora... znal jeho jméno, nevim jak ale ví že je to "kapacita" dal sem mu na něj mobil a řikám: Zavolej mu, za 15 minut co mu tam tohle řekneš se ti uleví mnohem víc a budeš silnější, potřebuješ bejt o dost silnější, On ti poradí a něco ti dá... fakt to potřebuješ, na ní se vybodni... ty potřebuješ pomoct! Tak prej zavolá... bydlí nedaleko...

Tak sem nečekal že někomu můžu pomoct, na psychologa sem si zahrál... zdarma a kolega "pacient" se rozbrečel protože to ze sebe potřeboval dostat, bez lhaní....
Teď je ale potřeba pomoct... a na to budou lepší ty kapky nebo něco drsnějšího v tomhle případě, protože tohle co zažívá to je masakr! Bejt sám na 2 děti, 1 neni tvoje ale to neva ??!!! No to by mi vadilo... jemu ne... on je miluje obě WOW.... a ony jeho... WOW... ale sám tohle dát jen tak bez pomoci, to nedá... Na tohle to bude chtít ale něco opravdu "něco"
Ne jako pro mě... takový to testováníčko kvůli blbině že se mi nechce někdy nic.... tohle co zažívá on, to je masakr! Tohle si zaslouží pořádnej "mixtrát"... radikální... že jí pak těma dveřma třeba fakt prohodí... i když je až moc honej a ví že byl--- byl naivní... to on ví... :oha: :onfire:
Jako mně by se to stát nemohlo... já si dávám pořádnýho majzla... po určitých taky negativních zkušenostech... ale stejně jako vžít se do tý situace, vstávaj mi chlupy hrůzou... člověka poleje mráz...
Tady prostě ani amaterský psycholog micron nemůže pomoct... tady je nutný nasadit něco aby kolega nezcvoknul... Tohle jsou kurva že problémy... musí bejt drsoň...

Tohle jsou kurva problémy co nikdy nikdy nehodlám řešit u sebe... v mý family... pěkně si udělám audio studio a byt a tam si budu testovat svlečnu klidně 3 roky než ze mě vypadne semínko na to pravý místo :-) :biggrin: Ne tohle nechci nic podobnýho zažít... a nebudu věřit dřív než po 2-3 letech a ještě si to nechám sepsat a podepsat... I to bych udělal když tohle vidim a neni to první případ podobnej co znám z blízka... No prostě jinak to nepude... je totiž hooodně samiček co jsou podobnýho formátu... to vim z doslechu... takže micron bude hrát že je zamilovanej klidně 2 roky ale až pak bude opravdu... až si to ověří v praxi. KURVA :biggrin:
Na podobný vojeby nemam žaludek... a rozhodně bych nebyl po pokusu se mnou vyjebat slušnej. humanoid jako humanoid... nezájem jestli je to samička... ty dokážou bejt pěkný svině--- tohle je toho důkazem...
Asi rozhodně bych se chtěl i pomstít... stát se to mně... rozhodně a totálně bych si to vychutnal... víc než psychopat :-) To ale real nehrozí...
kolega je ale naštěstí tak hodnej člobrda... že toho by pomsta ani nenapadla... jo je prostě až moc hodnej a "za dobrotu jak se řiká na žebrotu" a to platilo platí a platit bude... někde...
"Platí to nebo neplatí?" "Vždycky to někdo platí" vždycky a zaplatí.... někdo... tak funguje ekonomika. Kdo je někdo?? To je ten o kterým nikdo nic neví... cca no taková slovní hříčka :-)
kdo je ale nikdo? no to je kolega nikoho... ale ví o všem... Tak kdo je kdo? :biggrin: to vědi jen ty co vědi... co je co.
každopádně pěkný sračky tohle... si zažít na vlastní kůži... proti tomu je cokoliv slabej "vodvar"....

No uměl bych si představit ještě situaci kdy by zemřeli jeho rodiče po kterých by zůstal dluh cca 5 milionů... místo dědictví... ale to už by bylo moc asi i seriál...

To snad nehrozí... ale i tak jako dokázat se jako chlap poprat s tim... sám hrát si i na samičku... kurvafix dá to, ale potřebuje podporu psychickou a nějaký medikamenty.... jinak by se musel zbláznit. dřív nebo pozdějc...
a je dobře že se konečně odventiloval... že sem ho odventiloval... ale potřebuje víc, mnohem víc...
jako obávám se že kapky Seropram na tohle nezaberou... to chce něco extra... protože tohle je něco extra... ale pozor jedinec je velmi velmi citlivej... takže to nebude tak easy...
nebooo tak 4x kapky denně nebo víc? Co pak je v repertoáru dále... člověk se něco naučí... když doporučí? Ne zkoušet to nechci... jen mě zajímá název atd... vjemy...

Prazan> ty taky návštěvníku... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

No nadále nedá mi to spát--- když sem o tom tak přemejšlel s bráchou, co sem mu to řek... tak jsme oba byli jaksi v "outu" knock"outu"
Co kurva se stim dá dělat? s takovou megasračkou? s takovým megaproblémem... ne tohle ani jeden z nás nedokážem dekódovat... tohle je prostě moc.... :twisted: :twisted:
dost možná že i z takovýho autonomního vozítka by vypadlo... " seru na to" "dejte mi pokoj!"
Jako tohle je hukot na palici... :twisted: všechno je totálně špatně... jen sameček neudělal nic špatně--- :roll: :wink: kurva tohle je případ... a má to vodsrat...
proč to psát? jen tak sem? no protože jinak je to celkem nuda... lidi maj problémy co nejsou problémy... a tak si to uvědoměj... někdo jo někdo ne... tohle je kurva KURVA problém...

řikám si co by tak napadlo libora12, nebo biscuita... má tohle vůbec řešení... ???!!!

Podle mě to nemá řešení... je to jako matematickej příklad co nedává smysl... někde tam bude smysl ale kde... a má smysl se tim zabejvat? kurva je to hustý--- celý je to od začátku vadný, prostě vadný... od začátku ten system nebyl stavěnej na to aby vydržel... ale jen aby bral... absorboval... a likvidoval
I když vypatlanej mozek svlečny nedokáže pochopil lautr nic... ale povedlo se jí zničit život táty a 2 dětí.... je to naprosto šílený!!!! :alian: :alian:

A tak jo... dobře... tahle hra musí skončit... se z nebo s to je jedno... prostě bych udělal toto.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Děcka, maminka je nemocná a nesmí sem... proto jsou nový zámky ve dveřích... nikdy NIKDY jí sem nepouštějte... NIKDY... potřebuje se léčit a mohla by nám ublížit... má nemocnou hlavu... je moc nemocná... takže nikdy jí sem nepouštějte... Noooo tak nevim jestli tohle zabere když bude blbka vožralá matka bouchat na dveře... :roll: noooo ale mohlo by... teoreticky
pak cajti... a vy tu co vy tu nemáte trvalý byliště.... takže vyfakovat... no ale pak sociálka... a to už zase je jiná hra... kurva je to hustý--- tahle hra bude totiž brutální... a vodserou to děcka...
což nikdy nikdy Muž nechtěl... teprve teď se to pak celý pojebe... tohle je druhá fáze... a co ta třetí fáze... ???? !!!! No tak ta bude ultra zajímavá... 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: drugs /léky/drogy/psychika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Prostě se pokusim kolegovi pomoct a tuhle svini zničit... totálně prostě by měla spáchat sebevraždu... a jestli ne, tak to co udělala se jí vrátí... někdy někde se něco stane... :biggrin: A hned bude veselo... takovej hnus nemá co dejchat kyslík... ani omylem... taková bestie nemá tady co pohledávat na týhle planetě...
ne jen že by kurvila 1 život, ale rovnou 3... tak tomu řikám drzost... ničit 3 životy... skákej svině! potřebuješ "uklouznout" tady si došukala...
Ne nemam rád morbidní nebo cokoliv jak tak... ale prostě tohle bych si nenechal utéct... fakt bych si tuhle svini vychutnal... byla tu na planetě zbytečně... nám vydejchala kyslík--- :biggrin:
ne to neni prdel... 3 životy zničila... a poznamenala na celej život---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

No zatim u něj nebyl... i když byl poblíž... ba přímo v poliklinice... kvůli dítěti... ale prej se tam staví... slíbil mi to. Ono se těžko pozná jak je na tom člověk opravdu, když chodí do práce si vlastně odpočinout..(když je profík). je to paradox... ale i tak to asi bejvá... člověk si prostě v práci odpočine víc než doma.... je to naruby... ale je to hustý.... mělo by to bejt opačně... že...
nebo mi to někdo někdy řikal? neboooo nevim :biggrin: :biggrin: co komu kdo řikal? kdy? coooože :biggrin: Co nevíš? Co to zase do prdele je? :biggrin: Zase se v tom člověk zamotá a je z toho zmotanica... :biggrin:
No je to absurdní dělat jako že ok... kolega taky hraje hru ok... ale jednoho dne to nebude ok... bude to "v piči". Tak jde o to bejt drsnej a nebejt z toho "v prdeli"... ale tak do práce se těšit můžeš, ale jak se z toho vyjebat!.... jako přituhne... fest...konec pohádky.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Pokračování hororu... no asi i kdyby to bylo zfilmovaný, nevěřil bych že je to z reálnýho života. Brrr
Takže kolega ne jen děti, holka- ne manželka alkoholička a děvka, ale do toho si vzal zaslouženě 3 tejdny dovolený... z toho mu zbyla tak 1/2 protože jeho tátu odvezli na intenzivní péči s těžkým stádiem rakoviny... všude hadičky, v umělým spánku... Když sem tohle slyšel, udělalo se mi fakt nevolno... Vyloženě prej táta trpěl, a tady vlastně pořád neni možný utrpení ukončit... anestezií...
paradoxní je že psa, nebo kočku utratit můžeš aby to zvíře netrpělo, ale člověka ne???!!! Už dávno to mělo bejt schválený... nechápu proč už to dávno neni... sice je to právní problém, ale švýcaři myslim že to maj vyřešený... No hrůůůůza.
Co sem se ptal máti co dělala dobrovolnici, tak něco ví... tak že prej to jde řešit prostě tak, že se "všichni známí dohodnou" s doktorem a přestanou se dávat léky.
Takže taky celkem drastický... pomalu se vysaděj léky brrr....

No ale v pátek nebo ve čtvrtek mu táta umřel. dozvěděl se to v práci... hrůůůza.... Rodiče byli asi rozvedený... no a teď je ještě otázka jestli místo dědictví nebyl táta třeba i zadluženej???
No já tohle zažít, žít takovej life... asi si zabalim do báglu kartáček na zuby a potřeboval bych tak 1/2 roku klidu v bohnicích.

Smrt mě vždycky fest raní... ať šlo o psa, nebo o dědu... ale táta, + ty další komplikace děti, mrcha... no asi bych se zbláznil.
Doufám že za doktorem fakt už konečně skočí... protože tohle dohromady by porazilo i stádo slonů.
Shodou okolností když sem u doctora minule byl, tak tam přišla holka co brečela a sestra jí musela utěšovat... taky jí zemřel táta. PSYCHO.
Je to vlastně tak, že psycholog, nebo psychiatr je pak náhradní táta-máma. Hustý. fakt respekt k lidem co tuhle práci dělaj. Člověk co to dělá musí bejt z kvalitní ocele. :crazy: :wub: Fakt obdiv.
Dokázat se vžít do citů a přitom se tim nenechat zničit... jo taky to jsou vlastně trošku cvoci :-) ""v uvozovkách že""

Nad čim sem přemejšlel... možná bylo vhodný "popřát" upřímnou soustrast. Ale jak sem nad tim přemejšlel, tak ne NE. To je tak povrchní hnusný spojení... neupřímný a vlastně kdybych se vžil do jeho role, jen by mě to nasralo... "přeju upřímnou soustrast" to je tak strašná věta... slovní spojení až je z toho na blití. Už jen to jak to zní... neni to upřímný... když se nad tim člověk zamyslí... upřímný je lepší nepsat nic a nechat to trochu vybublat... člověk nechce se o tom bavit... a odpovídat na posraný upřímný soustrasti... tak to chápu já. Moje SMS zněla "zkus odpočívat a nabrat sílu... " práci neřeš... smajlík.
No jako sepsat to pozdějc do čitelný podoby... mohla by to bejt drsná knížka, nebo scénář... drsnej film čistá masokostní realita... "vykošťovák" člověk v kině nebo u tv si pak řekne... no tak tohle bylo maso... a bude rád za svuj nudnej život..."nudnější" velmi rád...
Já sem třeba dneska přemejšlel v 1 ráno v práci jestli si mam dát smaženej sejra v housce nebo smaženej sejra s hranolkama asi 10 minut :-) kousnul sem se před 2 dny zubem moudrosti do dásně a bolela mě 1/4 huby... no to je problém panečku :biggrin: bolelo to jako fest... ale vzhledem k tématu je to komický. 10 minut sem si vybíral smaženej sejra... Fiasko burger anděl ale dobrý maj.... :biggrin: mam v hubě krvavej váček pod 8 dole schovanej... co se musí vydesinfikovat... listerin ok, pivo pomáhá vodka taky... naposled sem se takhle hryznul před 2 roky v zimě Kronplatz. Stejný. Ta potvora tlačí na 1/4 čelisti... krvavej váček.... No ale já mu dám... Tohle jsou blbý problémy až komický... dřív mi přišly teda vážnější :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

story pokračovalo... např. romantickým pohřbem... kdy táta byl ze šumavy, ale jeho brácha resp. jeho pička prohlásila že za to aby byl pohřbenej v rodinným hrobě, bude muset cálovat a to fakt dost :-) že jinak jako že ne... noooo tak ne. "ZABIL BYCH JÍ NEBO BYCH JÍ NECHAL zabít za tohle.... taková píča.... ty jako syn prožíváš totální smutek a ta kunda tě nenechá ani pohřbít tátu tak jak by si to přál a myslí jen na zasraný peníze???!!!! NEEEEE tomu bych nevěřil, ani ve filmu.... ale jo je to realita DRSNÁ. kurva že jo... takže nakonec nechali tátu spálit v ďáblicích.... neni to tak stresový ...WTF'
Pro mě je to napsrosto fascinující jak dokážou bejt i příbuzný takový TAKOVÝ KUNDY---- :angry: Jo je to drsná realita... možná že si grilovali klobásy před pár lety někde ale ani ti neudělaj místo v hrobě... woooooow :biggrin: ne to je až směšný jak je to smutný :biggrin:
Ale i tohle rozdejchal... nevim jak, ale snaží se fungovat normálně... ale lidi co to nevědi... v práci tak si myslej že mu nic neni, že jen takovej je divnej... kdyby tohle věděli, dívali by se na to jinak... ale zase je dobře že něco lidi nevědi, protože je zajímavý sledovat ten paradox toho jak si někdo stěžuje na píčoviny... a nemá o životě ani páru...
Ne neni v pohodě... a asi dlouho nebude v pohodě... ale nikdo ho nebude atakovat za nic, on nebude terčem. I když dost lidí řiká že nevnímá když se s nim mluví... nebo že telefonoval s někym jiným než s tim s kym telefonoval... ale to je pochopitelný... je neuvěřitelný že funguje! to já bych potřeboval tak stand-by mode 2 měsíce... respekt. ale slíbil mi že se u Bašnýho staví prostě potřebuje impulz... pročistit si hlavu a ten impuls... kterej mu nikdo jinej nedá.
No slíbil a doufám že i když on nemocnej neni narozdíl od svlečny, tak si nechá poradit... zároveň doufám že v práci potká co nejmíň magorů co budou otravovat co nejmíň... tzn že si restauraci najdou sami... a blbý místo si najdou sami aby si mohli vychutnat tu blbost.
Jako zbejvat se požitkama stupídů to opravdu neni to co potřebuje... co bych tak doporučil??? zakroužovat do mapy jakoukoliv lokalitu a ukázat tourists area no tourists area... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od micron »

Aleee sem sem už dlouho nepřispěl...
Noo tak vesměs by mě zajímala psychika a psychologie + logika všech amíků že se nechaj zmanipulovat 2 totálníma hovadama... ale asi to maj v DNA. Já sem vlastně rád že máme prasátko a ovečku ... furt lepší než ten sráč trumpeta a ta kunda vlezlá hillary. Lepší je ovečka a prasátko porky... to každopádně... :bigups: tamto komický neni ale tady to komický bylo je a bude... to je fest rozdíl.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od petrbk »

Tohle je ale zajímavý téma na druhou stranu. Já si sem napíšu něco krátkýho, ale je to více méně k tématu, protože moje hlavička má trochu bordýlek v sobě. Jde o to, že já trpím zřejmě nějakým druhem sociální fobie. Hospody, bary, cluby, restaurace, kina akce... totální problém pro mě. Prostě místa, kde se scházejí lidi. Možná už si tací tady všimli, že mě někam dostat je docela problém. Upozorňuji, že to odmítání opravdu nedělám schválně. Mně se stává, že v těchto prostorách se mi dělá zle. Pocit na zvracení, brnění rukou, studený hnáty, knedlík v krku, hluboký dejchání, závratě. Prostě musim vypadnout. No nic moc stav. Venku to rozdejchám. Já přesně nevim z čeho to pramení. Proč to vlastně začínám řešit po tolika letech, když první příznaky jsem měl na střední před více jak deseti lety? Já si totiž neuvědomoval, že mám problém. Měl jsem kámoše, kterej díky bohu nikam moc nechodil. Tudíž jsem hodně času trávil s ním, flákačky po ulicích, sezení na schodech atd... Vlastně pořád venku, jen když bylo fakt hnusně, tak jsme šli k sobě pařit na kompa nebo dělali si mixy svých oblíbených písniček. Hele on byl jak brácha. Takže můj problém, kdy já si ještě úplně neuvědomoval, že mám problém, vlastně ještě nebyl problém. No jenže tohle už pár let nefunguje. A já vlastně jedu styl práce > domu > práce > domu. Jenže v pátek se mi stala taková věc. Já mam v práci dvě kolegyně, který mě už zvali 2x někam a já se vždycky vykecal, teď potřetí už jsem nechtěl bejt za vola a šel s nima. Že půjdeme na Vyšehrad a pak si někam sedneme. No já od rána nervy jak prase. Ale už to, že jsem se odhodlal vystrčit rypák z baráku bylo určitým krokem. Věděl jsem, že si někam půjdeme sednout a přesto jsem šel. Možná je to tim, že po jedný jedu. Ona po mně ne, ale to nevadí. No každopádně na východu z metra jedna slečna vytáhla 2l pet láhev vína. Což mě trochu překvapilo, ale tak neodmítnu. Tvl 2l ve třech lidech, to mi nic neudělá (myslí si hladový abstinent :biggrin: ) No pěkně jsem jí nakoupil :biggrin: V parku byla sranda. Když slečny viděly, že mám trochu problém s chůzí, tak se mi hned nabídly s pomocí. Chytli jsme se za ruce. Tvl já se po kurevsky dlouhý době zas cejtil strašně fajn. Trošku ostuda, nikdo nečekal, že se hned takhle vypnu na začátku. Ale fajn večer, kdy jsem vypadl z toho šedýho stereotypu. No problém začal, když jednu teda napadlo si jít sednout někam do tepla. V tom se mi trochu rozsvítilo a já zase zařadil zpátečku. Jenže já měl v tu chvíli parádní výmluvu, že mi není dobře a že není dobrej nápad abych někam chodil dál. Tak mi udělali doprovod zpátky, dokonce semnou jeli metrem zpátky. Vim, že v tom metru na mě ty lidi v metru nějak blbě čuměli, ale mě to bylo tak jedno v tu chvíli. Protože ta co po ní jedu, mě začala drbat po hlavě a dělat si starosti, že jí mam napsat až budu doma. Mimochodem se jí povedlo ze mě dostat to, že jsem 28mi letej panic :roll: Prej nevěří, tak proč vyzvídá :biggrin: Jenže já v ten večer zažil něco, co se mi nikdy nestalo. Ve svým posranym životě jsme se aspoň chvíli cejtil dobře. A skoro jsem měl na pár minut pocit, že aspoň jednomu člověku nejsem u prdele. Procházkou z metra jsem se docela srovnal a začal přemýšlet nad tím, že takhle to nejde. Z toho života nic nemam. Chci začít trochu žít. Nevim jestli mam zkusit nějakýho doktora, kterej s největší pravděpodobností napíše nějaký prášky, což já osobně moc nechci. Nebo jestli můžu bojovat s tím nějak sám. Třeba si tím tady někdo prošel. Třeba micron poradí nějakou fintu. Protože tohle je fakt na prd. Já si chci někam sednout na pohodu a mít pěkný chvíle. Ne se bát toho, že mě tam přepadne panika. Jestli tohle nedám dohromady, tak jsem tady úplně zbytečně. No aspoň jsem se vypsal.

Děkuji
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7642
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: psychika psycho-logika psychiatrika -zkušenosti

Příspěvek od biscuit »

tvl ty jsi slusnej kousek :-) premejslel jsi nekdy nad tim, proc ti vadi zrovna nejakej prostor s lidma? z neceho musis mit strach, co ti tu fobii spousti. ten duvod tehle fobii je vetsinou strasne blbej a neopodstatnenej...
jinak docela odvazny priznani takhle verejne.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“