Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

Peetrs píše:No, ohledně toho hluku s kamínky.. Máš zástěrky, nebo ne? V případě, že by jsi neměl tak by mi to dávalo asi i tak nějak smysl.. Nevím, tedy v jaké míře je ten hluk, ale logicky si myslím, že to bude mít něco společného.

V ohledu spotřeby si myslím, že jseš tak nějak v normě s novým autem :)

U toho spojení s telefonem.. Ty máš navi, nebo ne? A na jaké "letíš" platformě?

Celkově se mi tedy po Tvých prvních km zdá hodnocení spíš kladné :)
Se zástěrkami to nemá souvislost. Hluboký vzorek zimních gum nabírá hodně štěrku do vzorku a pak logicky vyhazuje kamínky proti plastu podběhů, ale v žádném autě to nedělalo takový hluk jako v Aurisu!

Navi nemám, zbytečnost s ohledem na chytré telefony. Jinak Android.

Hodnocení je rozhodně kladné, jsem zatím až na maličkosti spokojený. Jediné snad, co mi ještě trošku vadí je umístění zásuvky 12V, raději bych jí měl pod loketkou, teď, když mám cokoliv připojeného, tak musím mít otevřený ten kryt, kde jsou výhřevy sedadel, USB a AUX a občas větší adaptér překáží v přístupu.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

Mám zástěrky,a hluk s kamínky v podběhu je nepříjemný,chtělo by to nějak utlumit.
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Tak taky přidávám foto. Barva DarkBlue.
Přílohy
IMAG0716_2.jpg
(217.22 KiB) Staženo 3098 x
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

Nádhera :thumbsup:
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Co to máš za kola?Jsou to 16 nebo 17.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:Co to máš za kola?Jsou to 16 nebo 17.
Jsou to 16. K té modré se ale dle mého hodí, vypadaj s ní fakt hezky :)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

A to máš dokupované?Protože já to mám na 17 ale stříbrných,a mám taky takovou barvu jako ty a je moc hezká,hlavně na slunci,ale na údržbu to bude mazec.Už jsi vysledoval nějaké neduhy,mně se například zdají hodně hlučné podběhy při jízdě po vodě a nebo po kamíncích ,to je moooc slyšet v kabině.Jinak je to ok
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:A to máš dokupované?Protože já to mám na 17 ale stříbrných,a mám taky takovou barvu jako ty a je moc hezká,hlavně na slunci,ale na údržbu to bude mazec.Už jsi vysledoval nějaké neduhy,mně se například zdají hodně hlučné podběhy při jízdě po vodě a nebo po kamíncích ,to je moooc slyšet v kabině.Jinak je to ok
Ano, mám je kupované přímo v Toyotě a za super cenu. Ty 17 mám taky, ale na nich letňáky :) Je krásná ta barva, fakt jsem rád, že jsem si jí vzal. Je to ale velkej chameleon :D Já si myslím, že tak hrozný to nebude. Já mám toho protecta a je to senzační, funguje. Jsem zvědavej, jestli opravdu 5 let. Doufám, že jo.. Přeci jen to není žádná nano vrstva, ale křemíková zažraná do laku..
V ohledu neduhů prozatim jediný na co jsem přišel tak odkládací prostor za řadící pákou (strašně málo místa) a pak jen to, že USB přečte všechny písničky, ale hodí to vše do jednoho a nestará se o žádný "rozsložkování"
Parek
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 08.06.2015, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Parek »

Hudbu na flashce to třídí, jen ne podle složek, ale ID3 tagů, takže si budeš muset s hudbou trochu pohrát a nastavit si to.

Mlácení šutrů do podběhů se tu už řeší ve více vláknech, není to nic moc. Další věc, která mě silně irituje je, že u oken nejsou stěrky. Tím myslím to, že když stáhnu mokrý okno a pak ho vytáhnu, tak se na tom rozmaže bordel a prd vidět. U žádného jiného auta jsem to ještě neviděl.

Na zimu bych taky raději 16" kola. U těch 17" je znát ta šíře hlavně při jízdě v rozbředlém sněhu. Kola bych si klidně koupil, ale 9tisíc za ty debilní čidla, co vydřží pár let, těm žebrákům nedám. A koukat se celou zimu na oranžovou kontrolku se mi taky nechce. Škoda je, že se ta kontrola pneumatik nedá vypnout. :-/
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Multidrive S Executive 2016
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

Já dal za ty 4 senzory v Toyotě Zlín 4300 Kč
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

To je hloupost za čidla 9.000,-
Zřejmě si je asi špatně pochopil.. Zkus jinej servis, nebo si zajeď do Prahy, itak Tě to vyjde levněji :D
EDIT: Sorry, Ty jsi z Prahy, já měl furt v hlavě tu Toyotu Zlín.
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Po mně chtěli 8.400 za čtyři čidla,hnus,zloději.To samé je s dojezdovkou 5.200 to je taky dost a ostaní doplňkivá výbava ty ceny to je síla.Jinak dost hodně se špiní kamera,teď v zimě je to hrozné.Myslîm že Toyota má spoustu věcí nedořešených a taky se na nějakých místech hodně šetřilo.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

U mně dojezdovka 4 700 Kč ve Zlíně.
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

To jsou šíleně přehnaný ceny tohle.. :O
Tak ale to, že se špiní zadní kamera bych neviděl jako chybu a nedořešenou věc Toyoty.. Myslim si, že zrovna tohle je věc, která je v tomhle období a počasí naprosto běžná a jasná.. Co dál myslíš, že Toyota nemá dořešené? :O A na jakých místech se hodně šetřilo? :O
Já nevím, ale myslím si, že žádný auto neni uplně dokonalí a vždycky najde člověk chybu, ať je to nejlevnější, nebo nejdražší auto :)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Peetrs píše:To jsou šíleně přehnaný ceny tohle.. :O
Tak ale to, že se špiní zadní kamera bych neviděl jako chybu a nedořešenou věc Toyoty.. Myslim si, že zrovna tohle je věc, která je v tomhle období a počasí naprosto běžná a jasná.. Co dál myslíš, že Toyota nemá dořešené? :O A na jakých místech se hodně šetřilo? :O
Já nevím, ale myslím si, že žádný auto neni uplně dokonalí a vždycky najde člověk chybu, ať je to nejlevnější, nebo nejdražší auto :)
Jiné automobilky mají kamery vyřešené,lépe a nešpiní se ani v takovém počasí,třeba je kamera ve znaku auta a když zařadíš zpátečku tak se znak vyklopí a jde krásně vidět,ceny v autosalonech šíleně předražené aspoň u nás OV,nikdo mi žádnou slevu nenabídl na nic.A auto v nejvyšší výbavě a i tak dost tvrdých plastů,pískají brzdy hrůza,ze servisu mi odepsal že se mám rozjet dozadu a potom prudce zabrzdit,prý to přestane perfektní rada.Podběhy od kol,když jedeš ve vodě nebo přes kamínky,jako bych jel v nějakém 20 let starém autě a i to možná bylo lépe odhlučněné,audio taky nic moc.Jak říkám auto v nejvyšší výbavě a za skoro půl milionu,nic moc.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Odpovědět

Zpět na „Auris“