Sraz TOYOTA klubu Červen 2007 - termin sobota 16.6.2007

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Zamčeno

Přijedete?

Určitě!
45
73%
Je to daleko/špatné datum...
14
23%
Uspořádám sraz na Vysočině!
3
5%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
highwayman
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: pát 04.11.2005, 08:11
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od highwayman »

Je to celkem daleko , ale udelam vse abych byl opet pritomny. Loni to stalo za to ! :)
highwayman
#Avensis 1.8 VVT-I Combi - r.02 ( Toyota Motor M.E. Belgie )# http://toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=3325 :-)
#Carina E 2.0 GLi 16V Combi - r.96 ( Toyota Motor U.K.)# http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=3308 :-(
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

ja_ma: Jak se jmenuje segra? Presne 16.6. se mi v Brne zeni bracha :D Treba budeme pribuzni 8) Jinak ten termin srazu uz definitivni? :cry:
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 Haky: jojo, definitivní. Na tom letišti je to dost narvaný, tak jsem rád, že je vůbec nějaký.
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Haky: s tebou chlape počítáme že se k nám připojíš cestou ;) tak nás nezklam :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Pepa
Manager Týmu
Příspěvky: 369
Registrován: pon 07.03.2005, 20:19
Bydliště: Brněnsko

Sraz

Příspěvek od Pepa »

Tak jak jsme se zůčastnili loni , tak i letos pojedu , pokud bude čas -určitě jo .No a sraz jsme měli i kolegy ze Slovenska na parkingu u Olympie,odkud jsme jeli až do Příbrami jako kolona.
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Pepa píše:Tak jak jsme se zůčastnili loni , tak i letos pojedu , pokud bude čas -určitě jo .No a sraz jsme měli i kolegy ze Slovenska na parkingu u Olympie,odkud jsme jeli až do Příbrami jako kolona.
No kdyby se přidalo i pár kolegů se slovenska tak by to hned vypadalo ještě líp, taková kolona včetně zahraničních účastníků, noooo pěkný :bigups: :biggrin:
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz

Příspěvek od Slam »

Pepa píše:Tak jak jsme se zůčastnili loni , tak i letos pojedu , pokud bude čas -určitě jo .No a sraz jsme měli i kolegy ze Slovenska na parkingu u Olympie,odkud jsme jeli až do Příbrami jako kolona.
Stejně jak loni?? I s tím malým zaváháním navigátora?? :lol:
Tak to beru. Takže na dálnici u benzinky jako posledně. OK?

A k těm kolegům ze Slovenska: Drgi, jestli si ten sraz nevybojuješ, tak jsi u mě mrtvej Homolka.. :D :D :D
Naposledy upravil(a) Slam dne úte 06.02.2007, 19:26, celkem upraveno 1 x.
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

kolona cestou na sraz - z Brna do Příbrami

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

takže, pánové (případně i dámy), společně s kolegem Radus2,0Gti (popř. i petiss2.0Gti) jsme se rozhodli, že si na sebe vezmem organizaci kolony na sraz z Brna do Příbrami.
abychom se nepletli tady, tak veškeré informace ohledně této akcičky najdete zde - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=3659

edit: upraveno - ignorujte dalsi prispevek :D
Naposledy upravil(a) Celerak2.0Gti dne úte 06.02.2007, 20:28, celkem upraveno 1 x.
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Re: kolona cestou na sraz - z Brna do Příbrami

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:takže, pánové (případně i dámy), společně s kolegem Radus2,0Gti (popř. i Ppetiss2.0Gti) jsme se rozhodli, že si na sebe vezmem organizaci kolony na sraz z Brna do Příbrami.
abychom se nepletli tady, tak veškeré informace ohledně této akcičky najdete zde - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=3659
Kdo to je?? Znám ho??? :whaasup: :blink: :woot:
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

ArnieGT píše:
petiss2.0Gti píše:
ArnieGT píše:No jezdím jako ďas, takže kolem 12ti,... :oops: :roll: , ale to bych jel po dálnici,...a asi bych se s tím taky nemazal,...nechci trávit na cestách věčnost,...takže by to tak odpovídalo, no možná by to cuclo i trochu víc,... :lol: Takže při tehle spotřebě a stylu jízdy bych účtoval při zachování dnešních cen 1500,. jen cesta tam,... :twisted:
Cože, tobě to žere tolik?? no téééééda :shocked: Já sem byl na podzim u Brunnera kousek od místa kde má být sraz a je fakt že jsem nejel po dálnici, ale po okreskách a horších silnicích a nějak sem to nešetřil a když sem spočítal spotřebu tak mě na cestu tam a zpátky vyšla necelých 8l :twisted:
No jo tak asi by ta spotřeba byla nižší,..ale z moji zkušenosti si rád zazávodím,....takže to pak leze pekelně nahoru,...ale na tak dlouhé cestě by se to asi dalo dostat dost pod 10, ale i tak je to 460km a pokud bych fakt jel, tak bych musel udělat několikadenní výlet a kouknout i třeba po jižních čechách, nebo do Prahy,...
No necháme to otevřené a budu to ještě zvažovat,.. :wink:
No já jsme od začátku doufal, že se tam bude někdo kdo uvažuje o Parmě abychom dali řeč... Tak se snaž :wink:
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Já jel loni z Opavy do Prahy cca 380 km,dal jsem v Opavě plnou asi 46 litru V-Power (32 kc za litr) takže za 1400 kc a nedojel jsem ani do Prahy (30 km před Praglem jsem tankoval) takže mi to bralo tak 12.5 l na 100km a to je jen 1.4 E11 :twisted: takže cesta tam a z5 za lidových 3000,- (nutno říct že jsem jel v noci 2 hod 20 min) žadny provoz :D I tak se na celorepublikový sraz přijedu podívat,protože řekněme si otevřeně kolik upravených toyot jezdí?minimum oproti takovým sračkám jako jsou škodovky VW atd což jsou v tuningu už seriove auta.Tak zdar 16.6.,to už bude po našem Moravském srazu 14.4. :wink:
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No zní to lákavě,...budu muset dát v práci asi nějaké přesčasy,... :lol: :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

ArnieGT píše:No zní to lákavě,...budu muset dát v práci asi nějaké přesčasy,... :lol: :lol:
Tak s těma jsem už začal, každej den aspoň půl hodinky, ono se to za ten měsíc sečte a hned bude pár kaček navíc :wink: Jen je otázka jestli ty finance vydrží až do léta :twisted: protože autí by toho tolik chtělo :shock:
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Obávám se, že ale asi pojedu místo tohoto srazu na JDM Performance Meeting 30.6 - 1.7. 2007
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=3668
to je na červen moc dalekých výjezdů,...
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
jose.porsche
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pon 13.02.2006, 21:14

Příspěvek od jose.porsche »

No to já pojedu rááááád ! A rozhodně to mám blíž než Brno ! ;o)))) Akorát jsem nikde nenašel více organizačních věcí, např. jestli je nějaký příspěvěk ve formě vstupného atd. Aby mě to nestálo menší dovolenou na Malorce....... ;o))))
Toyota Celica 2.0 turbo 4WD ST165
Obrázek
auta, fotky, videa ;o)
Zamčeno

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“