Problémy se spotřebou oleje

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shimy7
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 14.06.2013, 18:45
Bydliště: Praha-Uhříněves

Příspěvek od Shimy7 »

O mobilu sem taky přemýšlel ale zapoměl sem ho napsat:-D Díky
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Kubrt píše:Velky problem neni ani u 1z a ani u 2z, zalezi kdo se ktomu jak postavi a odstrani to co nejdrive.
Urcite se podel za zkusenostma :D
Tak už budu brzy pojízdnej. Tady je motor http://krosmen1.rajce.idnes.cz/toyota_c ... udejovice/#
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ja se poseru fakt, tak ja jsem ti celou dobu naznacoval ze je to spatna volba ze si mas proste zajit jinam nebo si to nechat nacenit. Protoze i me takovymu motorovymu blbovy bylo jasny ze tu neco smrdi a kurevsky a ty proste jdes a fakt mu to das. By me zajimala cena za ten komplet a co se vlastne kupovalo a delalo.

Ja jsem se schvalne rozciloval a dokonce sem si i pres Sz u nekoho kdo to dela nebo je schopen udelat overil skutecnou cenu ... dost me to nasralo.

No hele urcite ti preju at to jezdi jak ma a nic se uz nevysere, protoze predpokladam ze mas takovou tu zaruku ja nic nevybiral ja nic nekupoval to vsechno ti druzi ja to jen po nekom dal dohromady...

A rekni me uprime. Mas za sebou peknou zkusenost co? Kecy prdy bedary? :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Sem si toho taky vsiml a hned sem si prave rikal co bylo v cene. To jsou ti tvoji kamosi ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

No jo, pravda. Nové jsou prostě nové. Já neměl ještě čas to pořádně prohlédnout, jen jsem to tak prolétl. Teď na to koukám. Člověk se tady chce pochlubit a na co nepřijde. No co se týká pístů, tak v ceně jsou zahrnuty určitě. Vlastně je tam vše co je inzerováno, plus variátor vačky. Tak při předání dostanu nějaký soupis a tam to bude. Písty byly nejspíše OK a tak se nechaly původní a daly jen kroužky. (Alespoň doufám. Myslím, že původní kroužky mají také něco společného s výrobní vadou.) Pak ale musí být jiná cena (mínus písty). Každopádně zaplaceno je vše. Teď mě napadlo, že ten "rebuild kit" který se na to kupuje obsahuje i nové písty...no v tom případě je určitě nechci do ruky, ale do motoru. Pokud to jde koupit bez pístů, tak se pak ale musí změnit cena. Ale o nových pístech se mluvilo ještě párkrát po zaplacení...takže tam mají být. Tak teď jsem z toho volaký zmetený. Kolik vlastně stojí písty, asi také jak kde, že jo.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

ty we, ziju v domneni, ze prave pisty! jsou ta pricina (nepocitam-li zanedbane caste meneni oleje), proc prave 1zz zacne papat olej a spusti retezovou reakci, maji proste malo der pro olej, stare maji 4 diry a nove maji 8 der a jeste navic prorezy po stranach, takze si ohlidej, aby novy pisty urcite byly v motoru a ne na papire, jinak ta GO bude zbytecna :shock:

jeste me napadlo, ze treba tam vrtackou ty diry dovrtal, videl jsem to nekde na zahranicnim foru u nejake 1zz corolly :)
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Kubrt píše:To jsou ti tvoji kamosi ...
to tedy mi kamoši nejsou. Byl jsem kamarád pouze do doby než se začlo jednat o peníze :) jako všude jinde. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jen se nevymlouvej ty zvrhliku jeden.. :-D :-D :-D To jsou furt kamosi kamosi a jak jim mas dat prachy, tak je neznas.. :-D :-D :-D
Back in Czech.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Kenne píše:maji 4 diry a nove maji 8 der a jeste navic prorezy po stranach, takze si ohlidej, aby novy pisty urcite byly v motoru a ne na papire, jinak ta GO bude zbytecna :shock:

jeste me napadlo, ze treba tam vrtackou ty diry dovrtal, videl jsem to nekde na zahranicnim foru u nejake 1zz corolly :)
běžná úprava,nic neobvyklého. Pokud origo pisty sedí,vložka se jim udělá na míru a dodělaji díry na olej. Každopádně by se to ale mělo promítnout asi v ceně.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Existuje i oficiální zpráva od toyoty, že byly použity špatné písty, kroužky...pak šel nikasil do háje. Někde tady na fóru, myslím, že zrovna v tomhle vláknu se řešilo, že když ještě není ovalita, tak stačí dát pouze písty a kroužky (ty původní jsou také na hov...). V tom případě chci nové, ať jsou ty původní třeba s deseti dírama.
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

libor12 píše:
Kenne píše:maji 4 diry a nove maji 8 der a jeste navic prorezy po stranach, takze si ohlidej, aby novy pisty urcite byly v motoru a ne na papire, jinak ta GO bude zbytecna :shock:

jeste me napadlo, ze treba tam vrtackou ty diry dovrtal, videl jsem to nekde na zahranicnim foru u nejake 1zz corolly :)
běžná úprava,nic neobvyklého. Pokud origo pisty sedí,vložka se jim udělá na míru a dodělaji díry na olej. Každopádně by se to ale mělo promítnout asi v ceně.
A jak se přesvědčím o tom, že tam díry navíc jsou??
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Podivas se na to, nez to zavrou?
Back in Czech.
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

aczasa píše:Podivas se na to, nez to zavrou?
Bydlím dále. Asi nebude taková šance.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Hm, tak si to nechat vyfotit nekym, komu veris? A nebo se vymlouvat proc to nejde a nechat si to zpetne rozebrat doma a podivat se az ti to privezou... :-)
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Celica“