Co jste Vy a Vaše Celda dnes dělali??

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Dnes jsem jezdil bokem...pak zdravej rozum zvitezil nad pracovni vytižennosti a ja jel do pneuservisu...asi v čas :lol:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

cera píše:Dnes jsem jezdil bokem...
souhlas, to same :D byla to sranda zitra uz to asi nepujde :(
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
kunaznory
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: ned 28.06.2009, 15:56
Bydliště: Los Brnos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kunaznory »

zd.
to ja jsem vzlal celdu dnes na vylet do UH.Hradiste a jeste sni pojedu na vlek si zajezdit na SNB :lol: v hradaku o5 a zase stala stribrna 6g jako vzdy na stejnem miste , no a jizdu bokem si dam urco taky mam tu na to paradni podminky a nejaky ten placek se taky najde :) :)
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

kunaznory píše:zd.
to ja jsem vzlal celdu dnes na vylet do UH.Hradiste a jeste sni pojedu na vlek si zajezdit na SNB :lol: v hradaku o5 a zase stala stribrna 6g jako vzdy na stejnem miste , no a jizdu bokem si dam urco taky mam tu na to paradni podminky a nejaky ten placek se taky najde :) :)
jo ta stribrna tam stoji porad
Ale myslim ze neni v klubu, kdyz jsem se s nim zdravil, tak ale zablikal takze asi rozumi reci naseho kmene :)

Tak ja jsem se spletl, jezdit bokem se da i dnes :D
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ted sem dovyhrabal celdu na strahove z ty kopice snehu , jen s malou lopatkou a spousta cumilu si myslela je to nevyjede - mel jsem odhrnutej jen vyhled a dvere , odvetil jsem ze to je auto ktery 2 krat vyhralo rally a nic ho nezastavi , parkrat jsem cuknul dopredu a dozadu a vyjel , pak doodhazel tech 25 cisel snehu a zajel spatky na misto pripraven zitra brzo rano vyrazit , snad pres noc nenasnezi zase ale proste celda projede vse zvlast kdyz mate dobry vzorek na gumach , prsty me pali jeste ted , mel jsem rukavice bez konecku ale je to venku :) jo kdyby na koleji mely aspon 1 lopatu na pujceni , nebylo by to spatne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Mno..jelikož Celicu mám víceméně,v zimním režimu/odstavenou,jelikož nikdy neviděla sůl/i tak se neflákáme,čistíme,renovujeme,vymýšlíme,,a hlavně,peru se s těma světlama a proklínám se čím dál víc,jelikož neexistuje manuál k Sonarům,tak je to zatím pokus-omyl...Omyl jednoznačně vítězí,ale teď už vím jak na to!
Myslím,snad,asi...no uvidíme,když tak mám na prodej pravej Sonar-Angel Eyes-fakt super



:stupid:
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

vždycky když jedu domů z práce tak si zakrosím na parkáči :D
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
Muttaggen
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: ned 11.04.2010, 12:23
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muttaggen »

vcera vecer sem pekne nasral ridice co chtel asi zaparkovat (parkoviste tesco) na stejne misto jako já .) jenze ja ho predjel z druhe strany - tudis sem prejel jedno misto a vjel na druhe , abych nemusel zbytecne couvat atd..moc mista tam nebylo. Kdyby ten pán hodil blink a dal tim znameni ze hce zatacet na to misto tak bych to neudelal... Dokud sem nevylez z auta tak byl v klidu ale jakmile uvidel ze vyleza mlady kluk tak stahl okno a pry jeslti nechci pres pusu :-D tak sem mu odpovedel - sejdeme se na letisti a uidime jestli se ta Fabia chytne :-DD ale to uz sem radeji sel nebo by z toho auta opravdu vylezl :-D radeji sme rychle nakoupili a chvatali k Celice pac bych ji mel nerad poskrabanou...:)

nic moc ale pro pobavení staci ne:)
Toyota Celica _čičina_ - "Made in Japan The Original"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Týýý vago tak to počasí je extrééém tady na barrandově... málem sem přes závěje nedošel domu cca 100m. Vítr, závěje, brutáál... auto má takovou kóji -barikádu ze sněhu kolem dokola... snad jí do pátku vysvobodim... na tu výměnu klapky... ale bez lopaty to fakt nepude... tohle co sem viděl teď v noci jak řádí tak znám akorát ze šumavy... ale teď tam je prej metr sněhu... to tady ne, ale teda je to hukot. :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kunaznory
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: ned 28.06.2009, 15:56
Bydliště: Los Brnos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kunaznory »

dnes vejlet s celikou do Uhlířských Janovic pro noveho psika :-) jako cesta tam lahoda D1 vymrzla a slabej provoz ale cesta z5 no hnus sněžení a provoz a taky ten Bandog v autě no celika je tedky krapet oslintana :lol:
no a tak celkove jak vy to valcite --> celicka vs peZZ ????coz?
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

PeZZ mi do Celdy nesmí :mad: . (pZZa cpu manželce do kombíka :mrgreen: - jsem na sebe hrdej, že jsem si to zatím ustál :wacko: )
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

kunaznory píše:dnes vejlet s celikou do Uhlířských Janovic pro noveho psika :-) jako cesta tam lahoda D1 vymrzla a slabej provoz ale cesta z5 no hnus sněžení a provoz a taky ten Bandog v autě no celika je tedky krapet oslintana :lol:
no a tak celkove jak vy to valcite --> celicka vs peZZ ????coz?
ja kdyz sem si privezl celicu tak sem rek ze do toho auta psa nepustim a zatim to dodrzuju vezl sem ho snad jen jednou:-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Vazli píše:
kunaznory píše:dnes vejlet s celikou do Uhlířských Janovic pro noveho psika :-) jako cesta tam lahoda D1 vymrzla a slabej provoz ale cesta z5 no hnus sněžení a provoz a taky ten Bandog v autě no celika je tedky krapet oslintana :lol:
no a tak celkove jak vy to valcite --> celicka vs peZZ ????coz?
ja kdyz sem si privezl celicu tak sem rek ze do toho auta psa nepustim a zatim to dodrzuju vezl sem ho snad jen jednou:-D
Taky sem se hned na začátku zařek že žádný zvířata vozit nebudu, maximálně když je fakt potřeba převízt ségřina kapesního psa, tak psa posadit do igelitky a spolujezdec ručí za to že nevypustí ani chlup :D
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
kunaznory
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: ned 28.06.2009, 15:56
Bydliště: Los Brnos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kunaznory »

HHH no to bych chctel videt teho psa v igelitce :-D
no ja ho tam zatim vozit mozu bo je to malej prcek ale az vyroste tak ho tam davat uz nebudu bo to bude nejspis pekne hovadko :wink:
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

OT

Příspěvek od Myfune »

Si kup větší igelitku :lol:

Jinak jsem si před čtrnácti dny zkusil trochu zasmykovat v HK na parkovišti u "Lízátek"(fotbalový stadión). Ale byl tam jen malej plac a tak se dalo jezdit víceméně jen do kolečka. Ještě je jedno parkoviště u Stříbrňáku co byl Celica Meating, ale tam byl moc hlubokej sníh a vespod vyjeté umrzlé koleje. Takže sem si tak moc neužil.
kunaznory píše:HHH no to bych chctel videt teho psa v igelitce :-D
no ja ho tam zatim vozit mozu bo je to malej prcek ale az vyroste tak ho tam davat uz nebudu bo to bude nejspis pekne hovadko :wink:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Celica“