Celoevropský Celica sraz 2011 v Polsku!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

martin.matess píše:zeptám se asi nablble, ale když tam budu chtět přijet a "přechrápat v aut nebo tak něco" prostě neřeším ubytování ani jiné věci tak vtom je problém?? já totiž nemám jistotu že mi to časově vyjde (budu to vědět až na poslední chvíli) takže se nemohu vázat, mám to takhle podobně se Šroubkem. díky za info, prostě jestli tam můžeme přijet, zaplatit nějaký vlezný a bejt tam :)
Neptáš se vubec blbě. Jak jsem pochopil naopak s tímto se počítá hlavně v pátek kde se bude jezdit na dráze. Samotná přítomnost "na čumendu" se nijak neplatí, takže uplně v pohodě :).
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Tak já vám nevím :(
Dnes máme 15.5.,jestli se nemýlím,do 17.5.je nutno zaplatit zálohu/100%/.

Do 30.4.mělo být sděleno organizátorem,kam se mají peníze poslat a hlavně bližší info ohledně ubytování atd..

Může se potom někdo divit,že máme obavy? Spousta lidí se na tuto akci těší,spousta lidí tomu podřídila i dovolenou,někteří dokonce PECM mají jako svou dovolenou!

Nezlobte se na mne,ale má důvěryhodnost k pořadatelům den ode dne klesá.

Nadějí je snad to ,že Malpaso ví,že Robert&Co. dělají vše pro zdárnou akci a zná je lépe,než většinu z nás..

Nezbývá než věřit,ale
:!: :?: :!: :?: :oha:
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

No já s účastí taky počítám, nemám problém to pojmout jako dovolenou, ale informace jsou nikde...
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

ja pokud pojedu tak to pojmu jako vylet pri kterym budu spat v aute nebo ve stanu :-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Sutech... co se týká důvěry vše je jak má být, to ale neznamená že mě Robert nesere! Psal jsem si s ním od té doby několikrát a pokaždé se omluvil že nestíhá v práci a tak se těmto věcem bude muset věnovat později (nejdřív do konce května... teď do poloviny května...). Stále nic. To stou prací za výmluvu nepovažuji, protože opravdu jsou lidi co se v práci nezastaví a prostě priority mají jinde. Na druhou stranu nesnáším když někdo nedrží sliby (prostě když nevím, tak to neslibuju) proto jsem se rozhodl mu dát ultimatum a přitvrdit (kamarád ne-kamarád). Třeba ho to donutí přehodnotit priority.

EDIT:
mám tu aktuální novinky... Robert chce platbu ve zlotých (nečekaně) a rád by dostal celou částku bez dalších skrytých nákladů (nečekaně...). Takže preferuje bankovní převod s tím že bankovní poplatky hradí odesilatel. Díky to mu se dostáváme k jádru pudla:

a) bude si to každý platit sám?
b) pošleme to najednou?

proč o tom mluvím... Robert totiž navrhoval jednu platbu a po tom co jsem si ověřil kolik ten převod stojí jsem pochopil proč:

800,- za převod
300,- za zprostředkovávání (neplatí se pokud je využito internetové bankovnictví)
0,9% z převáděné částky (minimálně 250, max 1500,-)
--------------------------------------------------------------
podtrženo, sečteno...

800+630 za to že převedu 7000 (přeplatek 1430)
800+1500 za to že převedu 16000 a více... (přeplatek na každého 130 pokud to převedeme najednou)

takže máme o čem přemýšlet... a je potřeba přemýšlet rychle protože příští týden ty finance musí odcestovat, aby je do konce měsíce dostal.
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

prosím všechny zúčastněné (je to i ve soukromé zprávě) reakce na způsob platby (červený text): http://pecm.forumfree.it/?t=54743455
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Prosím zachovejte paniku :lol: Kdepak, info je konečně tady a já pevně věřím, že vše proběhne v nejlepším pořádku. Každopádně, mě se asi nejvíce zamlouvá varianta poslat peníze Urputusovi a hromadně to zaslat organizátorům, příjde mi to jako nejvýhodnější a nejrychlejší varianta. Proto doporučuji každému, aby se co nejdříve vyjádřil ke způsobu úhrady, ať to můžem v pondělí odeslat :wink: Někteří samozřejmě pochybují a bojí se, aby jen tak nepřišli o svoje peníze, jak už bylo řečeno stát se může všechno, ale já pevně věřím, že to budou dobře investované peníze do výletu, který se mockrát za život nezažije a všichni na něj budem vzpomínat jako na perfektní a jedinečnou akci :wink:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Preatorian napsal vše podstatné,takže já jsem taky pro poslat platbu Urputusovi..

Další prosím.. 8)

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Taky bych šel do společné platby, pokud bude Urputus tak hodnej. S převodem do zahraničí přes banku nemám zkušenosti, právě protože je to tak děsně drahý. (Kdyby to šlo přes paypal tak to je jiný kafe.)
Vždyť i pro organizátory by to bylo jednodušší mít jednu větší částku a k ní seznam lidí co si zaplatili.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

vendys píše:Taky bych šel do společné platby, pokud bude Urputus tak hodnej. S převodem do zahraničí přes banku nemám zkušenosti, právě protože je to tak děsně drahý. (Kdyby to šlo přes paypal tak to je jiný kafe.)
Vždyť i pro organizátory by to bylo jednodušší mít jednu větší částku a k ní seznam lidí co si zaplatili.
Zatím se mi šešlo deset odpovědí a všichni jsou pro jednu platbu... Takže díky moc za podporu!

S tím paypalem to má celkem 3 háčky:

a) paypal si strhává 4% z převáděné částky (kterou tedy musíš uhradit navíc)
b) za převod financí z paypalu na běžný účet se také platí (a nevím kolik je to v Polsku a za jakých podmínek)
c) Paypal má vždy o něco víc nevýhodný kurz... př. pro dnes je to pro PLN rozdíl na 7000tis 100korun

takže na těch 7000 které jsem porovnával nahoře to je přeplatek cca 400kč plus to co by stálo Roberta ty finance dostat na běžný účet.. takže 500? každopádně to vypadá zajímavěji než převod... nicméně... pokud by se převádělo vše najednou tak v objemu těch cca 95tis je to nějaké další 2tis navíc díky kurzu plus 4tis poplatek paypalu plus to co by stálo stažení na BU... takže najednou za převedení díky paypalu tratíme dohromady zaokrouhleně 10tisíc... a to už se mi moc nelíbí už jenom z principu. paypal je totiž dělaný na malé kšefty na e-bay kde ty 4% tolik nebolí, ale velké převody jsou kravina.
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Malpaso píše:
vendys píše:Taky bych šel do společné platby, pokud bude Urputus tak hodnej. S převodem do zahraničí přes banku nemám zkušenosti, právě protože je to tak děsně drahý. (Kdyby to šlo přes paypal tak to je jiný kafe.)
Vždyť i pro organizátory by to bylo jednodušší mít jednu větší částku a k ní seznam lidí co si zaplatili.
Zatím se mi šešlo deset odpovědí a všichni jsou pro jednu platbu... Takže díky moc za podporu!

S tím paypalem to má celkem 3 háčky:

a) paypal si strhává 4% z převáděné částky (kterou tedy musíš uhradit navíc)
b) za převod financí z paypalu na běžný účet se také platí (a nevím kolik je to v Polsku a za jakých podmínek)
c) Paypal má vždy o něco víc nevýhodný kurz... př. pro dnes je to pro PLN rozdíl na 7000tis 100korun

takže na těch 7000 které jsem porovnával nahoře to je přeplatek cca 400kč plus to co by stálo Roberta ty finance dostat na běžný účet.. takže 500? každopádně to vypadá zajímavěji než převod... nicméně... pokud by se převádělo vše najednou tak v objemu těch cca 95tis je to nějaké další 2tis navíc díky kurzu plus 4tis poplatek paypalu plus to co by stálo stažení na BU... takže najednou za převedení díky paypalu tratíme dohromady zaokrouhleně 10tisíc... a to už se mi moc nelíbí už jenom z principu. paypal je totiž dělaný na malé kšefty na e-bay kde ty 4% tolik nebolí, ale velké převody jsou kravina.
Ten paypal mě ani nenapadlo řešit hromadně (to klidně zapomeňte), myslel jsem to kdyby se platilo jednotlivě, tam už jsou to obnosy jak na ebay a jak říkáš u menší částky už to tolik nebolí.
Jak už jsem psal hromadná platba mi taky přijde nejlepší řešení.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

[quote="Sutech"]Preatorian napsal vše podstatné,takže já jsem taky pro poslat platbu Urputusovi..

Další prosím.. 8)

Souhlasím.
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

zraz

Příspěvek od pito »

chcel som ist tag jak vsetci,ale je to namna komplikovane.. A myslim ze sa nas tam stretne viacej co budu po autach ci v stanoch a takties Leto je divoke a vselico moze pokazit pri 4ludoch No dufam ze se tam stretneme,he a draha se bude dat niejak i vybavit 8)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: zraz

Příspěvek od zejdy »

pito píše:chcel som ist tag jak vsetci,ale je to namna komplikovane.. A myslim ze sa nas tam stretne viacej co budu po autach ci v stanoch a takties Leto je divoke a vselico moze pokazit pri 4ludoch No dufam ze se tam stretneme,he a draha se bude dat niejak i vybavit 8)
Jen přijeďte, dlouho jsme se neviděli....
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Re: zraz

Příspěvek od Malpaso »

pito píše:chcel som ist tag jak vsetci,ale je to namna komplikovane.. A myslim ze sa nas tam stretne viacej co budu po autach ci v stanoch a takties Leto je divoke a vselico moze pokazit pri 4ludoch No dufam ze se tam stretneme,he a draha se bude dat niejak i vybavit 8)
OK beru na vedomí a už tě nebudu nahánět :)

zejdy píše:Další prosím.. 8)

Souhlasím.
Díky moc. Tímto je stav (ze všech 18ti registrovaných): 12 je pro hromadných transfer od zbytku nemám ŽÁDNÉ vyjádření... Já jen doufám že těm šesti co zůstává dochází, že pokud ty finance nedořeší do týdne tak jedou na vlastní triko... :/
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“