Liberec

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
SPARKI
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 01.12.2009, 23:20

vánoční srazík

Příspěvek od SPARKI »

Ahoj,
děkuji za milé přivítání. Já jsem pro pátek i sobotu. Od 14.12. už mám volno až do ledna - výhoda podnikání 8)
Nemusím jako každá ženská v pátky nakupovat na víkendy a v sobotu vařit tak je mi to s časem úplně jedno a přizpůsobím se. Ale jelikož se znám a vím, že když by mi něco do toho vešlo - třeba byla krásná inverze tak bych raději vyrazila na hory než odpoledne seděla v autě a pak v hospodě.
Jelikož strávím v autě každý den minimálně 5hod. tak jsem ráda, když o víkendu nemusím řídit a můžu se jít projít po svých. Takže dle počasí... Nechci být pak jen slibotechna :wink:

Jen pak napište přesnou adresu- v Liberci to moc neznám jsem náplava :lol: a jezdím po celé ČR podle mapy :roll: a vždycky pak dojedu tam kam potřebuju. No někdy by se navigace hodila, ale tu prý blondýny neumí obsluhovat :lol:

Už jsem pořídila nové zimní pneu. Nemáte tip na levné přezutí ? Může být i bez DD. Díky.
Uživatelský avatar
Leo
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: stř 20.12.2006, 19:57
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo »

Toho 19.12. uz jsem doma , tak to by vcelku slo.Jedine co nevim kde je ta Koliba. Pokud by se sraz konal ku mohu zavolat? Neake tel. cisla jsou vpredu :)
SPARKI
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 01.12.2009, 23:20

kontakt

Příspěvek od SPARKI »

taky dávám kontakt 608056700
nečekám že bude někdo obvolávat...ale když jste si je předali...tak tady je můj

stačí domluva a info na fóru :wink:
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

pro me by bylo toho 19 uplne idealni :-) a kdyz to vyjde tak prijedu celicou pac sem si vyjednal osobniho ridice :D
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

SOUHLASÍM TAK KDE SE TEDY SEJDEME V TE KOLIBE?? A OD KOLIKA OD 13,00?? KDO JE PRO AT SE PRIPOJI, POSEDIME POPOVIDAME A MOŽNÁ I TROCHU SVAŘAČKU POPIJEME , JSTE PRO???
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

ja sem urcite pro sraz bych dal na nykam miste kde to vsichni znaj treba klidne nekde ve meste a pak by se mohlo jet na tu kunratickou
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

me taky 19 v sobotu vyhovuje. klidne v tech 13hod. Jen nevim jestli tu Kolibu, kdyz je to zrovna cas obeda,tedy pokud tam treba hodlate obedvat? :wink: Pokud by to bylo kafco ci svaracek, tak bych spis volil nejaky bar. Treba v Merkuru co je ta novejsi herna, tak tam je pohodove sezeni.
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

CHLAPI A DÍVKO JE MI VCELKU JEDNO , KDE SE SEJDEME, ALE MĚLO BY TAM BÝT PARKOVIŠTĚ POKUD BY NĚKDO PŘIJEL AUTEM, NEJSEM PROTI MERKURU A CO KDYBYCHOM SE SEŠLI NE NA KOLIBĚ , ALE V NOVÉM YORKU COŽ JE KOUSEK POD KOLIBOU DÁ SE TAM ZAPARKOVAT, A MYSLIM ŽE BY TAM MOHLO BYT I VOLNO, ALE NECHÁM TO NA VÁS POČÍTÁM SE SOBOTOU 19.12. PĚKNÝ DEN A I TÝDEN AHOJ
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

me to je taky jedno jenom by se melo to misto dohodnout uz ted nejak aby to pak bylo uz vsechno domluveny dopredu takze dejte nekdo navrh me to je v podstate jedno klidne se muze jit nekam jenom na kafe takze jsem pro cokoliv
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

Tak se sobota pomalu blizi. Taky budu u Koliby ve 13h a tam se rozhodneme, kam si sedneme, ne? No tedy doufam, ze budu mit auto, kazdou chvili cekam, ze do Federalu prijdou me dvere a uz to pujde na servis.
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
Leo
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: stř 20.12.2006, 19:57
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo »

Tak ja tez budu u te Koliby na 13hodinu :).Take cinknu J carver aby jel take se svoji vcelkou,bude nas o jednoho vice, :thumbsup:
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Ok, taky s tam snad ňák tim sněhěm dohrabu:)
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

ja se tam asi bohuzel nedostanu :(
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

AHOJ KLUCI A HOLKY, VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM DOSTAL MIMOŘÁDNÉ ÚKOLY NA CELÝ NADCHÁZEJÍCÍ VÍKEND OMLOUVÁM SE A ŽEL BOHU NEDORAZÍM, PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ KILOMETRŮ BEZ PROBLÉMŮ V ROCE 2010 A NAŠIMI MILÁČKY, POKUD SE SEJDEME NĚKDY V ROCE 2010 RÁD SE OPĚT ZÚČASTNÍM
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

Takze Ja a Leo jsme si v Kolibe dali kafco a zase se rozjeli domu. Jinak se k nam nikdo bohuzel nepridal. Tak snad pristi rok to bude lepsi-)
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“