Buchlováky 2??

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše: jinak to bylo fajn, jen škoda že jsme nestihli vyfotit příjezd, kdy jely vedle sebe dvě červené 5g, za nimi dvě 6g, a na konec na prostředku moje červená 5g :roll: :twisted: 8) :lol:
No taky kdybych na začátku jak se to rozdvojilo pěkně na dva pruhy nedojel Raduse a nejel vedle něj tak by to nebyla taková pěkná jízda. Naštěstí Radek věděl co se bude dít a přizpůsobil tomu rychlost :wink: Myslím, že ti protijedoucí asi hooodně valili :shock: když jsme se tak pěkně pohromadě hrnuli do kopce :twisted:

Jinak sraz fakt dobrej, to se musí nechat. Už se těším na jaro až zas bude nějaká taková akcička :wink:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

ja_ma píše:Me se to taky libilo, pokecali jsme.. Na jare bude doufam Buchlaky 3 8) :wink:
A nebo Beskydy 3 :twisted: což by bylo lepší, zas pěkně na víkend vypadnout pryč. A vy byste to taky měli zkusit a ne jako dycky že se tam jen kouknete abyste si mohli napsat do deníčku "účast na Beskydech" :D :twisted:
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

petiss2.0Gti píše:
Celerak2.0Gti píše: jinak to bylo fajn, jen škoda že jsme nestihli vyfotit příjezd, kdy jely vedle sebe dvě červené 5g, za nimi dvě 6g, a na konec na prostředku moje červená 5g :roll: :twisted: 8) :lol:
No taky kdybych na začátku jak se to rozdvojilo pěkně na dva pruhy nedojel Raduse a nejel vedle něj tak by to nebyla taková pěkná jízda. Naštěstí Radek věděl co se bude dít a přizpůsobil tomu rychlost :wink: Myslím, že ti protijedoucí asi hooodně valili :shock: když jsme se tak pěkně pohromadě hrnuli do kopce :twisted:

Jinak sraz fakt dobrej, to se musí nechat. Už se těším na jaro až zas bude nějaká taková akcička :wink:
no tak to máš rechtovnicu, kdyby ste mě nebrejknuli tak jedu co by to šlo a Drgis mysim taky že? :D a už vůbec bych asi neodbočil na sjezdu k té hospodě :D . No už tak musela bét mela, když nás jelo pět za sebou a to takhle ještě v těch devíti ou ou ouuuu, tak příště noooo. Jináč teda sme fakt trubky, že sme si neudělali fotky hned jak sme přijeli, pač v té tmě nicmoc, no holt to budem muset co nédřív zvopakovat
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

sopo: ja ti teda nevim, kemo, ale jako moje fotky sou focený bez blesku a nepřijdou mi nějak tmavý bo něco, to je asi rukama, než foťákem :D:D 8) každopádně se těším na další akci s váma, lidičky ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

Celerak2.0Gti píše:sopo: ja ti teda nevim, kemo, ale jako moje fotky sou focený bez blesku a nepřijdou mi nějak tmavý bo něco, to je asi rukama, než foťákem :D:D 8) každopádně se těším na další akci s váma, lidičky ;)
tak jak poudáš kámo :D
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

hele, nenačnem sezonu ( jak přezujem na letní bačkůrky ), tak jak sme ju ukončili, tzn. srázkem na buchlovákách?
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Ja sem pro 8)
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Lubomir Klinkáček
Řidič
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27.02.2008, 18:53
Bydliště: Písečné 66

Příspěvek od Lubomir Klinkáček »

A kde to prosím tě je taky bych se možná zučastnil :banana: :bigups: :biggrin:
Uživatelský avatar
DrGis
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: sob 24.12.2005, 12:06
Bydliště: Brno, Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGis »

nahoďte termín, ať stihnu nazout letní
TOYOTA CELICA ST205
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

já bych mohl kerékoli vékendové deň v sudym tédňu, jináč hokním
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Tak pokud to klapne uvital bych spolecnou cestu :))
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Kotass
Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pon 03.09.2007, 20:50
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotass »

Sopouchu, svezl bych se případně s Tebou za nějaký mrzký peníz nebo za bagetu kdyby se to teda zorganizovalo .. :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“