TOYOTA SRAZ MORAVA - JARO 2007

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

KUBAJZZ píše:Tak jak se domluvíme na tom moravském sraze? 2.6 je docela pozdě ne?v dubnu už bude hezky navíc hned 16.6. má být údajně celorepublikový Toyota sraz někde v čechách u Příbrami tak by to byly 2 srazy hned po sobě což je nesmysl.ten náš moravský by mohl být toho 14.4. buď v Olmicu nebo klidně jinde a v červnu by jsme mohli jet společně na sraz do Příbrami,to už se možná budeme znát z moravského srazu 8)
ale vsak kdyby jsi to cetl poradne, tak nas par lidi z brna uz psalo do toho republikoveho ze bychom se chteli domluvit a z brna jet ve vetsim poctu zaraz
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

jj, psali, no hodně se nás tady již zná a zbytek ještě poznáme. No je jasné, že jsme se již domluvili že pojedeme spolu, jenom se doladí kdo a kdy.
RAV4 D-CAT
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:jj, psali, no hodně se nás tady již zná a zbytek ještě poznáme. No je jasné, že jsme se již domluvili že pojedeme spolu, jenom se doladí kdo a kdy.
resp. kdo se k našemu trojčlennému červenému jádru přidá, nebo chtěl by, aby nás jelo více pohromadě z Brna, tak ať se ozve :lol:
Naposledy upravil(a) Celerak2.0Gti dne pon 05.02.2007, 20:12, celkem upraveno 1 x.
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
Radus2,0Gti píše:jj, psali, no hodně se nás tady již zná a zbytek ještě poznáme. No je jasné, že jsme se již domluvili že pojedeme spolu, jenom se doladí kdo a kdy.
resp. kdo se k našemu trojčlennému červenému jádru přidá :lol:
doplnění: tak ať se ozve.
RAV4 D-CAT
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Celerak2.0Gti píše:
KUBAJZZ píše:Tak jak se domluvíme na tom moravském sraze? 2.6 je docela pozdě ne?v dubnu už bude hezky navíc hned 16.6. má být údajně celorepublikový Toyota sraz někde v čechách u Příbrami tak by to byly 2 srazy hned po sobě což je nesmysl.ten náš moravský by mohl být toho 14.4. buď v Olmicu nebo klidně jinde a v červnu by jsme mohli jet společně na sraz do Příbrami,to už se možná budeme znát z moravského srazu 8)
ale vsak kdyby jsi to cetl poradne, tak nas par lidi z brna uz psalo do toho republikoveho ze bychom se chteli domluvit a z brna jet ve vetsim poctu zaraz
Celerak: ale kdyby jsi četl pořádně ty tak já se ptal jak to bude s tím Moravským srazem?jestli to bude teda v té Olomouci nebo jinde a zda platí ten duben(někdo tady psal letiště Přerov a v červnu, což je blbost dělat moravský sraz 14 dní před celorepublikovým)a jestli to bude toho 14.4.?tak jsem to myslel :wink: na ten sraz do Ppříbrami můžeme jet společně s tím jsem počítal, stejně bude průlet přes Brno to je jasné.
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

KUBAJZZ píše: ale kdyby jsi četl pořádně ty tak já se ptal jak to bude s tím Moravským srazem?jestli to bude teda v té Olomouci nebo jinde a zda platí ten duben(někdo tady psal letiště Přerov a v červnu, což je blbost dělat moravský sraz 14 dní před celorepublikovým)a jestli to bude toho 14.4.?tak jsem to myslel :wink: na ten sraz do Ppříbrami můžeme jet společně s tím jsem počítal, stejně bude průlet přes Brno to je jasné.
jasný, jasný, asi jsem to napsal trošku nesmyslně... samozřejmě jsem měl na mysli že kdyby jsi jel do Příbrami tak se můžem domluvit na společné cestě ;) jinak jak to tady vidím já, tak to vypadá případně na ten přerov 14.4.
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
KUBAJZZ píše: ale kdyby jsi četl pořádně ty tak já se ptal jak to bude s tím Moravským srazem?jestli to bude teda v té Olomouci nebo jinde a zda platí ten duben(někdo tady psal letiště Přerov a v červnu, což je blbost dělat moravský sraz 14 dní před celorepublikovým)a jestli to bude toho 14.4.?tak jsem to myslel :wink: na ten sraz do Ppříbrami můžeme jet společně s tím jsem počítal, stejně bude průlet přes Brno to je jasné.
jasný, jasný, asi jsem to napsal trošku nesmyslně... samozřejmě jsem měl na mysli že kdyby jsi jel do Příbrami tak se můžem domluvit na společné cestě ;) jinak jak to tady vidím já, tak to vypadá případně na ten přerov 14.4.
Celerak: nauč se konečně číst ty vázomile, buď bude v dubnu sraz "někde" (asi ten Olomouc) nebo v červnu v Přerově :roll: Tak se na to chvíli soustřeď a pak to snad pochopíš :banana: :woot:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

nj, sem se do teho holt trocha zamotal... dva týdny před republikovým srazem je to naprd, na to se plno lidí vykašle (já určitě...) takže se teda asi spíš domluví něco jiného, pokud tedy vůbec ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 ArnieGT: tak to si dáme scuka v NJ, ne? U benzinky u Hypernovy, mám pocit že to je JETka.

EDIT - KUBAJZZ, přidáš se, nebo to vezmeš na Ecce homo?
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Vím že se zde jedná o Moravský sraz, ale pro ty, kdo by chtěl jet na celorepublikový sraz 16.6. a jel by přes Brno, tak nějaké informace najdete zde - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=3659 :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

teda hoši vy než se tady domluvíte tak budeme staří a celici budou ve šrotě jeden sraz a více termínů a někteří neví ani jak se jmenují
a proto mě to odrazuje nějakej sraz pořádat a je lepší dohotit jen místo na sraze udělaném myslím ten přerov je to na vás :D
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

chapej ze pro nektery kteri to maji dal je to dost blby dostavit se na dva srazy ktery jsou od sebe jen 14 dni :(
ja mozna tou dobou budu chodit kazdou sobotu do prace, a nejit dvakrat za mesic by se mi celkem odrazilo na vyplate :(
takze - dejte uz nekdo konecne termin kdy ten sraz bude a pokud mozno i nejake misto. dekuji :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

to je jasný pro mě jed do příbrami taky neni nejlevnejší to chápu ale nejde o to kdo může ale jednotně se dohodnout na místě a termínu a v tom je problém ale jeden sraz celorepublikový stačí hlavně aby hodně lidí přijelo ja sám nevím jestli pojedu ale chtěl bych no uvidíme beru na vědomí samozřdřejmě a to brno je blíž to bude dostupnější
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Charliech: pojedu na Olomouc na moravsky sraz trasou OPAVA - FULNEK - POTŠTAT a dalnice tak by jsme mohli dát scuk ve Fulneku.

Tak co toho 14.4. OLOMOUC nebo Přerov taky 14.4. by šel dohodnout??termín už měnit nebudem jen to místo.
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

A kdyby byl ten sraz u Olomouce tak už můžem sjet do Nedvězí u Olmice na vrakáč Toyoty a pobrat co se komu hodí ne? 8)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“