Problémy se spotřebou oleje

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

A preco nechces/si nechcel VVTL-i?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

MATY 7g píše: To ochlazování jsem myslel, jak si psal o tom že se tam připejkaj stírací kroužky.
7a je myslen motor 7A-FE ne ten co mas ty 1Z. Pisu to tam, ze mluvime o dvou motorech. Si to precti jeste jednou. U tvojeho motoru jde o jiny problem nez u meho. U tveho jde o spatne krouzky, ktere zpusobuji ovalitu tak jak je popsano atd. ... plances to od zacatku dohromady ...

Co ja bych dal za auto s jednou sedackou a uprostred, i kdyz dve bych taky bral.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Kubrt píše:
MATY 7g píše: To ochlazování jsem myslel, jak si psal o tom že se tam připejkaj stírací kroužky.
7a je myslen motor 7A-FE ne ten co mas ty 1Z. Pisu to tam, ze mluvime o dvou motorech. Si to precti jeste jednou. U tvojeho motoru jde o jiny problem nez u meho. U tveho jde o spatne krouzky, ktere zpusobuji ovalitu tak jak je popsano atd. ... plances to od zacatku dohromady ...

Co ja bych dal za auto s jednou sedackou a uprostred, i kdyz dve bych taky bral.
Jo táák, to se omlouvam. Jo psal jsi, že píšeš o dvou motorech. Já to jen nějak blbě pochopil. Mě bylo pořád divný proč píšeš 7A a ne 7g :D :D
Kubrt sorry!!
Takže ten můj vyvložkovaný můžu pak honit jako kráva?
vvtl-i tam je zase problém s těma šroubama na vačce bo co. I když to není zas tak velký problém...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Velky problem neni ani u 1z a ani u 2z, zalezi kdo se ktomu jak postavi a odstrani to co nejdrive.

Jestli to budes moct honit to se dozvis ve smlouve k oprave, urcite tam bude vymezeno na co a jak se vztahuje zaruka.Neco jako zarucni list. Bude to urcite 2 roky a nebo nejaky najety pocet km. Kazdopadne po kvalitni oprave by ti melo byt k dispozici cele spektrum otacek tak jak je na otackomeru krome cerveneho pole. Samozdrejme za dodrzeni obecnych pravidel ....

Urcite se podel za zkusenostma :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Kubrt píše:Velky problem neni ani u 1z a ani u 2z, zalezi kdo se ktomu jak postavi a odstrani to co nejdrive.

Jestli to budes moct honit to se dozvis ve smlouve k oprave, urcite tam bude vymezeno na co a jak se vztahuje zaruka.Neco jako zarucni list. Bude to urcite 2 roky a nebo nejaky najety pocet km. Kazdopadne po kvalitni oprave by ti melo byt k dispozici cele spektrum otacek tak jak je na otackomeru krome cerveneho pole. Samozdrejme za dodrzeni obecnych pravidel ....

Urcite se podel za zkusenostma :D
No určitě písnu.
Jinak honit to nechci, nebo spíše ani nějak nepotřebuju.
Ale musel jsem napsat extrém, abych si byl jist, že normální jízdou to bude nezničitelný. Samozřejmě, že občas to ohulí každej. Někdo tě vyhecuje na semaforech..a už jsi v red line :)
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Nechci zakládat nové téma, tak ještě jeden dotaz...chci dát sportovní kit sání, průchozí kat a lejt tam 99. Na kolik se cca může zvednout výkon z pův. 143hp? +- :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

191 rovných.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

libor12 píše:191 rovných.
Počkat, to byl vtip? :)
Teď asi bude odpověď typu, že já jsem začal :)
Uživatelský avatar
Doohy
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: pon 02.05.2011, 13:17

Příspěvek od Doohy »

Asi špatně hledám, tak se zeptám ... jaký má být objem brzdové kapaliny v Celice T23 ? Dik
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

Doohy píše:Asi špatně hledám, tak se zeptám ... jaký má být objem brzdové kapaliny v Celice T23 ? Dik
me na kompletni vymenu stacilo 1l baleni :) ale taky jsem to nikde nenasel
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
moonbase
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: pon 29.04.2013, 20:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od moonbase »

Hned po přečtení jsem si šel radši zkontrolovat hladinu oleje a po 1000km mi neubyla ani kapka oleje a ani vody. Mám najeto 218tis km s motorem 4A-FE. A při mém odchodu kolem projela naše městská policejní "hjundaj" ix20tka s majákem :D Jelo to stejně jak "čela" bez plynu z kopce :D
Celica 5G 1.6 sti 1991
Uživatelský avatar
Shimy7
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 14.06.2013, 18:45
Bydliště: Praha-Uhříněves

Příspěvek od Shimy7 »

Čau kluci/holky koukám se po nějakým tom oleji kterej budu měnit na celde 7g vybírám si mezi značkou Shell, Total, Castrol, Texaco poradíte? děkuju
Jirka Lefner
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 05.08.2010, 22:36

Příspěvek od Jirka Lefner »

Muj nazor,Castrol předražena sračka. Nejlepší olej je MOBIL a potom SHELL. Mobil se dava v mnoha Toyota servisech. :wink:
Uživatelský avatar
Shimy7
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 14.06.2013, 18:45
Bydliště: Praha-Uhříněves

Příspěvek od Shimy7 »

O mobilu sem taky přemýšlel ale zapoměl sem ho napsat:-D Díky
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Kubrt píše:Velky problem neni ani u 1z a ani u 2z, zalezi kdo se ktomu jak postavi a odstrani to co nejdrive.
Urcite se podel za zkusenostma :D
Tak už budu brzy pojízdnej. Tady je motor http://krosmen1.rajce.idnes.cz/toyota_c ... udejovice/#
Odpovědět

Zpět na „Celica“