Spamy... !!

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

To bude konkurenční toyforum ? nebo pro "správné" kluky :huh: či bratrstvo kočičí pracky :mrgreen:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7639
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

proc konkurencni, kdyz tam budou chodit stejny lidi? panove, jsme mala zeme, nekonkurujme si - kooperujme 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Ještě tu máme www.toyota-club.eu/ , pro mě to směřuje k roztříšenosti, tady je aspoň sranda a snad se nedávnou krizí i lecos vyřešilo až na trapárnu s výmazem Komanche :evil:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

m5t píše:To bude konkurenční toyforum ? nebo pro "správné" kluky :huh: či bratrstvo kočičí pracky :mrgreen:
Kdepak, postupně se tam stěhujeme. Zkus to taky.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7639
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

tak toyota-club.eu to je hotovy zlo. nechci tady delat nejaky zasahy mezi komanche a toyotamana, ale ten kdo provozuje odkazovany forum je zajiste ten samej magor, kterej provozuje mazdaclub. vedou mu to tam opravdu velmi zakomplexovani jedinci a neni mozne tam svobodne fungovat. takze at uz tradicni toyotaklub, nebo novy toyotateam, ale rozhodne NE to odkazovany. o tom jake tito jedinci praktikuji manyry se mohu klidne rozepsat, myslim, ze vetsine svobodomyslnych toyotaku z toho bude na bliti ;-)

http://www.toyota-club.eu/member_detail.php?id=2990
hotovej trotl
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

Takže jsem to pochopil tak, že data nemigrujeme, zdrháme jinam a poslední tady zhasne?
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

To se rozhodne nemuze podarit.
Ta komunita lidi a spoustu moudrosti nenahradis zalozenim jineho fora, bud tam prejdou vsichni a bude to stejne jako tady, nebo tam prejde par jedincu na komorni pokec...
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Uvědomte si, že tu zdánlivou svobodu a pohodu vytváří administrátor a moderátoři. A ti už jsou všichni na toyotateam.cz
Martin to pohřbil tím, že Komancheho smazal. Bohužel je to jeho jediný aktivní zásah do fóra od doby, co bylo založeno :cry:

Ten toyota-club.eu opravdu nedoporučuju, to musí být partička debilů..... :?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak kdo je Admin... tady to je vůbec komický... k nám furt choděj do práce joudové s kasičkama na polomrtvý děti... já jim řikám hele, my sponzorujem nevidomý, někdy mam chuť jim říct, že nesponzorujem blbý (tim mylim toho výběrčího- kterej mi pak řekne že teda děti budou mít opravdu blbý vánoce.... na to sem mu už neodpověděl, ale kdyby tam stál a vopruzoval dýl, tak mu řeknu "ty hovado debilní a děti v )... no je to hnusný, ale co... my prostě sponzorujem slepce ze světlušky, dlouhodobě, neřikám že si to zasloužej víc/nebo míň než malý děti bez rodičů... opuštěný... ale tenhle život ve tmě je drsnější podle mě než život bez rodičů... prostě dalším ať dává někdo jinej...

ale já chci zasponzorovat tady ten podnik a nevim kam mam poslat peníze... dá mi sem admin konto a nebo řkne mi někdo kdo je amin? :lol: :lol: :lol:
nebo stačí napsat: neni potřeba, a já tu částku věnuju jinam... dle libosti admina.

Já obdivuju lidi který neviděj a žijou dá se říct aknější život než já... sice se netrefěj všude, určitě by je nenapadlo běžet s rukama v kapsách :-) ale obdivuju to že nejen vypadaj šťastně, ale jsou... to my co vidíme nejsme ani z 70% tak v pohodě. občas aby někde nenarazili jim pomůžem, ale oni to nechtěj.... maj paměť takovou o který se nám zase jen může zdát... sluch famozní... obdivuju je, lidi co neznaj tak pomáhaj až moc, a jim to vadí... pak si povídaj o tom jak ta ta ta pani je tlačili na eskalátory atp... obdivuju je, protože já sám sem takovej sráč, že kdybych neviděl, asi bych to tu ukončil... celosvětově myslim, ne to bych prostě nerozdejchal, o cokoliv přijít, ale ne o zrak a o sluch... to bych nedal :unsure: a převtělil bych se
Jsou srandovní situace... kdy jim kolega řekne na pokoji, tak tady se rozsvící, a tady se mění klima... člověk si to uvědomí asi tak až když je venku z pokoje :-) ale zase oni jsou takový srandisti... že vždycky když odcházej z hotelu tak řikaj "na viděnou, nebo nashledanou" milujou černej humor... jsou fakt drsný... obdivuju to.
Lítost je blbost... respekt, obdiv ale mít čas si zavřít oči jako celica... a zkusit si komunikovat s nima, se zavřenýma očima... to nikdo nepraktikuje... já bych se bál že si ublížim... když vidim tak sem se zmrzačil... a vyfotim to... našel sem tu díru o kterou by si nevidomej taky rozbil čumák... neskutečná díra hnus!!!! nevidomí ale nepoběžej na tram, protože jí neviděj... a ani kdyby jí slyšeli... tak to neudělaj... vědi moc dobře že praha je plná sraček

Noo to sem se zase kapánek rozjel... koukám... mnoooo ale mluvim z duše... duše už neni mluvim přímo z pneumatiky barum polaris 3 :lol:ne už nemůžu dodat.. :P
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Ti říkám, že admin migroval jinam (či spíše byl migrován), a ty se zeptáš, kdo je admin.
Ty seš fak' borec, Microne 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

No, ale někdo to tu spasil přeci :) boží prst ?
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Řekl bych spíš automatické aktualizace vidlí a prohlížečů....
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7639
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

gramo mi neprijde jako aktualizace automaticka, spis kluk sikovnej...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Taky si myslím, že tu někdo dal jistá omezení :) (konečně)
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Mno já fakt nevim kdo je tu admin... poučte mě 8) asi sem jeliman... ale fakt nemam tušení... jen vim že to neni BOT konečně téma 86/BRZ je... je to fascinující ale nikdo tam ne a ne napsat.... ale jeví se to jakoby najednou z toho záseku před x rokama někdo tim hejbal, tak už mě nenapínejte :-) jako že už to tu neni zaseklý někde v roce 200X? Ten zásek byl dost depresivní... vypadá to že to má konečně někdo kdo si zaslouží bejt admin... a litříček :-) kdopak to je :-) Nechci CV chci jen vědět kdo to probudil... i když ta 86 v rubrice je takovej šok, že se asi bojej lidi přispívat, asi to nečekali, já taky ne... doufal sem v to... ale nevěřil sem :lol: :lol: :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“