Možnost seznámení se s GT86

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no a cim jses normalne zvyklej jezdit? na jednu stranu rikas, ze nejsi sofer, ktery jezdi sportovne a na druhou stranu ti chybi paleni gum. to je trochu protimluv ne? ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
caruser
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 11.07.2011, 18:44

Příspěvek od caruser »

biscuit

Nie som náročný šofér, na presun z bodu A do bodu B som používal Yarisku 1,0, teraz mám iný malý plecháč :) Myslel som to tak, že bežne jazdím skôr ekonomicky, veď inak sa s takýmito autami jazdiť ani nedá, ale ak už si sadnem do auta, od ktorého sa očakáva, že bude športové tak by ten rozdiel mal byť výrazný. Netvrdím, že GT-86 je zlé auto, ale naozaj čakal som, že ma prekvapí, ale po jazde som mal rovnaký pocit akoby som sa zviezol vo VW Golf V GTI. Jednoducho tomu autu chýba výkon, možno keby vyrábali výkonnejšiu preplňovanú verziu :)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

jako asi je to pravda, protoze to rikaji skoro vsichni :lol: ja jelikoz jezdim v samejch zelvach, jsem oproti tomu na co jsem zvyklej cejtil prebytek vykonu. asi bych treba po nejaky dobe zacal tvrdit to samy, kdybych si na auto mel moznost zvyknout ;) ale turbo nebo kompresor verze se delat ma, i kdyz mozna jen pod znacku subaru.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
caruser
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 11.07.2011, 18:44

Příspěvek od caruser »

biscuit

Tak dnes sme si dali druhý pokus, konečne bez protipreklzu, drift sa podaril, ale bolo cítiť, že tam chýba výkon. Možno ak by sa k nám dovážala RC verzia za dobrú cenu tak do 20.000 EURO ako základ by to nemuselo byť zlé, inak je to len víkendová kára pre 50nikov :)
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Strasne, jak su dnes ludia zblbnuty z turbomotorov a zatahu odspodu... :(
caruser
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 11.07.2011, 18:44

Příspěvek od caruser »

Srandista

Ak by tam bol aspoň 2,5 boxer 6-valec, tak nič nepoviem, ale takto je to naozaj len taká víkendovka.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Už jsem to tu psal,motor je pro mne take zklamaním,osobne bzch raději něco s 9000rpm,nicmeně výkonu na drift je tam dost. Bokem jsem jel kdykoli jsem si vzpomenul,jen musíš otáčky držet mezi 6-7K a trochu tomu pomoct ručkou. Samozřejmě kdo to neumí potřebuje na jízdu dveřmi napřed výkon,který mu ten zadek utrhne. To se ovšem nenaučíš během hodiny.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
caruser
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 11.07.2011, 18:44

Příspěvek od caruser »

V otáčkach sme to držali, možno to bolo aj povrchom, nebol to asfalt, ale dlažba. Plynový pedál bol však na podlahe :(
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Já mám tady takový testovací úsek https://maps.google.cz/maps?saddr=Mn%C3 ... um=10&z=16 bod A-B 7.7KM 85% trasy je do kopce,je tam nový asfaltový povrch. S mojí corolou gti opravdu naprosto na hraně se to dá zajet mezi 5.25-5.35. Hned při první jízdě s gt86 jsem to zajel bez problémů 5:50 a při 4 jízdě už jsem to měl za rovných 5:20 a kdyby to auto bylo moje a každá rana by nestala sto tisic a neměl ho jen na pár hodin tak věřím,že bych to dostal pod 5 minut.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

myslim ze to staci aby clovek kupoval gumy parkrat do mesice

http://www.youtube.com/watch?v=H07u8gPrfu0

jinak tohle je lepsi srovnani

http://www.youtube.com/watch?v=L8mF9vRsv7s

jak to muze nekdo srovnat s Golfem :roll:

komu chybi vykon , tuhle mate rychlejsi dvoutunovou mrchu http://www.sauto.cz/osobni/detail/lexus ... oFrom=list

:D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
caruser
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 11.07.2011, 18:44

Příspěvek od caruser »

Pavo.B.

Išlo o pocit zrýchlenia a tam som rozdiel medzi Golfom a GT-86 nevidel. Avšak v kvalite spracovania interiéru ano, v neprospech Toyoty :(
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Ale v aute ve stylu GT na zrychleni moc "nezalezi", kdo chce zrychleni koupi supru nebo z USA corvettu za par supu a nebo pro pocit smrticiho rychlosti staci starej brouk s trochu odladenym motorem - ten pocit z tech starych skorapek je o necem jinem

jo zpracovani se u WV zlepsilo, Golfa VI ma bratranec a interier super ( ve IV byl hroznej , v V nevim ) , Toyota se od dob 90 let zhorsila o dost a ted se to zas snazi vylepsovat, nicmene pocit ridice - sedl jsem a jel, v tom je porad privetiva jako za stara, me stve ale kufr a vyhody liftbackovych celd jsou v haji, takze zlatou kreditku na dovolenou a bez baglu

nicmene turbo i kompresoru se stejne dockame, jako uz je na trhu par peknych bodykitu , ale zase to bude za penize za ktere clovek sezene Hondu NSX a podobne srandy na vikendy takze je to tezke
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

caruser píše:Pavo.B.

Išlo o pocit zrýchlenia a tam som rozdiel medzi Golfom a GT-86 nevidel. Avšak v kvalite spracovania interiéru ano, v neprospech Toyoty :(
Este mi povedz, preco by si mal vidiet rozdiel v pocite zrychlenia, ked maju oba motory 200 koni? Uz len to, ze si tam rozdiel nevidel, potom doklada, ze GT86 je lepsia, lebo ten vykon a krutak taha z atmosfery a nepomaha si turbom...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Jakmile zadpohrab po třebu je na top aby sel do driftu ručku tak nemá výkon a je to mr*ka...
Muj oso bní názor na GT86 je také jedno velké zklamání. MX5tku taky považuji spíše za auto k jízde na nákupy a přesto ho do driftu dostanu kdykoliv aniž bych použil ručku. Tam sice výkon také ( 140PS )není ale aspon je to dohnané vahou a ovladatelností..
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“