Tak na co budete setrit na Toyota FT-86, Scion FSR, Toybaru?

vše ohledně modelové řady Celica

Takze na co se setri?

Toyota FT-86
26
90%
Scion FS-R
1
3%
Toyobaru - no name (by subaru)
2
7%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Sem si dneska hrál... když už si hrál někdo předemnou, tak sem poladil zadek :lol: původní je fuj... značku prosim mezi vejfuky :lol: danke
původní ee
Obrázek
night rider :-) choose your eyes
Obrázek

Už se testuje...
http://www.youtube.com/watch?v=hQmUKqD5Bp8
potěšující je, že "vzorek" vypadá že neni zas tak nízkej, takže parking na obrubníku by se dal... bez škrtání okej...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

co kdyby se někdo pokusil o lepší "prdel" je to jen hra... realita bude jiná, ale.... DE dávaj víc než 2 MB Gif ale zase to mažou fest schnell :-)
ta pdel hnusná mě inspirovala--- kdo jí vylepší?
Obrázek

ps uprostřed... nooooo co jinýho logo elipsoid3 místo odrazky :lol: :lol: brake effect :P
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ta první varianta je povedená ,značka je tam lepší pak ty další již nejsou mé kafe.Pěkná práce Microne. Jen pro zajímavost zkus něco udělat s tím Lexusovským předkem.Juraj
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Doky> 1. varianta neni moje. A je ukrutně hnusná... tomu bych na chuť nepřišel, proto mě inspirovala, srala mě tak, že sem si musel pár hodin hrát v malování :lol: předek mě až tak nesral... i když je podobnej lexusu... ty světla budou ve finále stejně jiný... tohle jsou jen spekulace a střílení od boku... značku bych ale nacpal mezi laufy na ten difusor... schweiz format :lol:
něco mi ale řiká, že to bude liftBAck... a ne coupe 8) možnáááá mam ten dojem

tohle by potřebovalo taky poupravit... kapota, nárazník- color, blinkry mi tam nějak neseděj... ale určitej pohled v očích tam je... takovej náznak miniaturního charizmatu jakoby... virtuálního
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no tak to teda mnou nesnaseny dementni hyundaie maj charisma vetsi.. tohle je shit, sorry

charisma vypada takhle:
Obrázek
Obrázek

a myslim, ze ti microne dosly naboje, kdyz tak koukam na tu barvu... 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> nj ale rozdíl je v tom, že subaru fotky a všechny předešlý jsou jen koncept... nepojízdnej, kdežto tohle je odkrytej masking... otázka jsou jen světla... jinak tvar karoserie je už jasnej. jiný světla bude mít subaru, jiný toyota a jiný scion. + jiný nárazníky a třeba kapoty, jinak by to mělo bejt compatible.
Obrázek
Obrázek
No už mě to neba... chci je vidět svlíklý :lol: všechny 3 grupáč :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ja taky.Ten předek mi snad ani tak neva když tam nejsou ty světla .A co se týče kupé no nemusíš být vedle když píšeš že to může skončit lift.ten kufr jak měším tak měřím by měl fakt měl menší vstup.No uvidímě co vlastně z těch spekulací ohledně výzoru, výkonu atd. vyjde.Ale je to určitě posun dopředu ohledně toho co nyní Toy.vyrábí k zábavnější jízdě.A ta Suba se mi líbí víc desingově to je fakt a když bude mít cenovku cca přibližně na stejné úrovni potěš pánbůh...............
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Už dlouho nic.... tak tohle je pěknej photochop... hmmmm tu barvu můžu jako, no sem zvědavej co z toho nakonec vyleze... a kdy už se konečně uráčej ten stroj pojmenovat CELICA
Obrázek

biscuit: já mam nabito... ty máš ještě náboje? :lol: modrých kombinací je tooolik kam se hrabe subaru... jsou lepší a vůbec subaru jsou drzý, myslej si že jejich modrá je dokonalá... govno :lol: tahle je subarovsky eliminační :twisted:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

http://www.ft86club.com/forums/showthread.php?t=1528
blah blah blah zpovědnice :-).... jediný co mě zaujalo opět YAMAHA poladění... no toyota nechce mít logo subaru na motoru 8) s Yamahou už si rozumí dlouhodobě.... co třeba ještě YAMAHA sound system? Nemyslim motorovej, ale interierovej.... to by bylo fain... YAMAHA deluxe direct sound system DDSS :wink:
Ani šejk Abdul Abdul Abdul III nemá ani v jediným voze ze sbírky aparaturu YAMAHA... to by ho vytočilo, jako Nasralláha :lol:

no muzika alá yamaha by bodla... stejně mam takovej pocit, že yamaha ladí motor stylem: " podrbem se v nose, za uchem a teď budeme chlapci společně přemejšlet kam tedy nalepíme to naše logo :lol: všichni se musíme usilovně soustředit :lol: zapojte všechny buňky.... jsme za to placený... zakázka zněla, že musíme nahradit logo subaru... A támhle v rohu se někdo hlásí... co kdybysme tam dali muziku k tomu přemejšlení? jop :lol: :lol:

No hezký by bylo video, jak jede inspekce z toyoty se podívat jak Yamaha ladí Boxera, to bych fakt chtěl vidět.... taková ta laboratoř, tam v bílých pláštích a ty grafy všude :lol: :lol: marketingově by to bylo hezký video :lol: "ukaž chlapče.... tady sem prosím přidal 5 koní v 5000 otáčkách" " neeee vážně? "dobře chlapče, jednou to někam dotáhneš, snaž se ale ještě víc.... " :lol: ano pane... :lol:

YAMAHA connection

The Yamaha connection needs to be mentioned: Yamaha developed the Toyota 2000GT and was a Toyota partner in the design of most Type G heads. Most engines/heads, including the 3SGE/3SGTE (now in it's 4th generation), the Previa specific 2TZFE/Z (no relation to the old T engines), and the newest 2ZZGE engines were and are still designed and cast by Yamaha. Yamaha also assembles most of the Toyota G model engines.

(The 4AGE and 2JZGE heads are proprietary Toyota designs and manufacture, although many components are still made and supplied by Yamaha).
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak už nás krmí marketingový oddělení TOY pár fotkama katalogů... 8) ham ham

Obrázek
Obrázek
modrá nebo oranžová... to je jasný... z boku připomíná trochu eclipse poslední gen. Pružiny mitsubishi, náprava MC Pherson, 200 koní, 1200kg, 8l/100km

Obrázek
Ten zadek se mi ale nějak nelíbí... světla divný, kufr nějakej hranatej...

Obrázek
Hlavně ně červenej interier a doplňky k modrýmu/ oranžovýmu autu... to ee. Kde je loketní opěrka? Chyba, jinak striktně funkční a dobrý.

černo-bílá kopie :-)
Obrázek
Obrázek
No konečně kufr... tak 4 kola 16"/17" se vejdou... i pes by měl bejt spokojenej... ok...

No ale sem zvědavej na ten Scion... ten by měl mít zajímavější design zadku... + komfortnější interier. TOYOTA MOTOR CZECH kiss my ass :tongue:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tyhle zadní světla mě dostávaj... totálně... doufám, že finální verze Scionu nebude jen přesná kopie Toyoty, ale bude mít svuj "zajímavější okořeněnější style"
http://www.youtube.com/watch?v=MpNjjIZxuN0
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

Me se naopak ti zadni svetla vubec nelibi, u konceptu byly hezci a odvaznejsi :?

koncept:
Obrázek
serie:
Obrázek

Tohle me fakt zklamalo. To uz mi prijdou hezci zadni svetla u 7g.
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Haky píše:Me se naopak ti zadni svetla vubec nelibi, u konceptu byly hezci a odvaznejsi :?
musim s tebou souhlasit, a na serii to v difuzoru to maj byt jako couvacky?
ona celkove ta prdel je na konceptu hezci

na serii se mi nelibi ani ty kola.. treba na tom konceptu co jsi postnul ty limcaky tomu slusi vic..
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Hug0 píše:...ona celkove ta prdel je na konceptu hezci

na serii se mi nelibi ani ty kola.. treba na tom konceptu co jsi postnul ty limcaky tomu slusi vic..
jj - ale aspoň bude co vylepšovat :lol: :lol: :lol:
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Obrázek
jsou nějak šejdrem... nekopírujou linku kufru... kufr je stejně taky divnej bez křídla... ten by se dal.... ale ty lampy jsou totálně mimo :roll: a už vůbec nechápu ten "hluchej" a "hranatej" hnusnej prostor kde má bejt značka... co to jako má bejt? děs běs ass holes... jako jakej kripl si tam dovolil udělat ostrou rovnou linii???? nad značkou? ani ta značka neni tak hranatá ty voleeeee :crazy: :crazy: :angry: shit já bejt šéfem designu... tak toho idiota co předělal prdel do tohodle dementního stavu, tak proplesknu a vykopu ho někam do korei... jako tohle nemůžou myslet vážně????!!!! jedinej takovej hnusnej ostrej úhel... na celým ladným autě... i ten difuzor... nebo jak to pojmenuju já karbonová pičovinka... neni tak nehorázně hnusně amatersky useklej... ten má tvar aspoň.... :roll: co to kurva je za vyjebanej geometrickej degen tvar kolem značky????!!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“