Celoevropský Celica sraz 2011 v Polsku!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Registrace uzavřena! Další informace/dotazy najdete zde: http://pecm.forumfree.it/?t=54743455#entry447222072
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Možná se špatně dívám ale nikde stále není zveřejněno ubytování - konkrétní hotel, nebo odkaz. Ještě nechápu proč se má platit celá čáska před akci to přece není záloha když je 100% z ceny :lol: Učet je na osobu nebo na nějakou organizaci?? Díky za odpověď :lol:
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Bylo by vhodné podrobnosti o platbě sdělit, čas se krátí a nikomu se nebude chtít posílat "kamsi" poměrně značnou sumu peněz. Taky bych rád věděl, kde budu ubytován, chci si rezervaci ověřit.
Díky za info.
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

No, hlavně klid. Ještě nic nikam neposíláte/neposíláme (jsme na stejné lodi) a víte přesně to samé co já... To že termín pro zaplacení (stejně jako registrace) je znám už několik měsíců dopředu je naprosto běžná část jakéhokoliv projektového plánu (tedy znát milníky dostatečně dopředu). Čas máme. Navíc neočekávám, že by kdokoliv platil výrazně s předstihem (stačí se podívat na průběh registrace... tam prakticky většina čekala až na poslední víkend).

IMO máme ještě moře času než se spustí nějaká panika ;)

K těm otázkám... Za sebe můžu teď jen odhadovat podle toho jak to bylo v předchozích letech (nicméně daleko od pravdy nebudu, viz komentáře níže):


a) adresu hotelu říct musí (jinak nebudeme vědět kam dojet ;)). Nikdy jsem tam nevolal abych kontroloval cenu nebo rezervaci. To je pod moji úroveň, obzvlášť protože organizátory všech dosavadních PECM jsem znal (a znám) už několik let... Takže mě je osobně jedno jestli se adresu hotelu dozvím zítra nebo měsíc po zaplacení. Pro mě je to do dne odjezdu prakticky irelevantní informace.

b) vždy se platilo na účet organizátora (neexistuje žádná PECM organizace nebo tak něco). Vždy každý platil sám za sebe, ne hromadně prostřednictvím národního organizátora. Takže bez prostředníka přímo organizátorovi. Za platbu si každý ručí sám.

c) vždy se platilo plných 100% (nikdo z organizátorů nemá rozpočet - a nikdy neměl - na to aby platil rezervaci hotelu pro 100-200lidí + jídlo a pití + pronájem dráhy ze svého). Osobně s tím nemám žádný problém. Pokud něco kupuju přes e-bay, taky platím vše předem. Je to normální... na e-bay je částečnou zárukou paypal, u PECM2011 je zárukou fakt že organizátory znám líp a déle než třeba Foosa a zejdyho dohromady (sorry chlapy že jsem si vás vzal do úst, ale nikdo jiný si tu se mnou nepovídá a příklad jsem potřeboval :)).

Pokud někdo má strach o své peníze, tak věřte že jsme na stejné lodi a cokoliv se stane vám se stane mě taky.
Zároveň s klidným svědomím říkám, že já žádnou obavu o jakýkoliv podvod ze strany organizátorů nemám...


Samozřejmě jakékoliv informace budu mít se každý registrovaný dozví! Organizátoři by byli proti sobě kdyby s tím otáleli, nemyslíte?
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

To Malpaso:
Že si mne bereš do úst mi nevadí, vždyť tu diskutujeme proto, abychom se navzájem informovali a já nejsem ani háklivý ani urážlivý....
To, že většina z nás se registrovala poslední víkend bylo dáno srazem v Mariánkách, kde jsme se chtěli domluvit na podrobnostech.
Chápu Tvůj úhel pohledu na věc, byl jsi na několika srazech, s organizátory se osobně znáš.
Ale Ty taky pochop naši situaci: s nikým se neznáme, nevíme, kam pojedeme - kde bude ubytování, pak budeme platit na nějaké číslo účtu a nebudeme ani vědět, komu patří, souřadnice místa srazu odkazují na jakousi křižovatku v Kielcích. Když se cokoliv nepovede ( a neříkej, že se to nemůže stát a třeba i ne vinou pořadatelů), nemáme žádnou možnost se někam obrátit a žádat o náhradu. A on to bude třeba za 10 lidí docela slušný balík peněz, to by měly celicy pěknou omlazovací kůru.
Srovnání s e-bay mi nepřijde zrovna trefné, ale nebudeme to rozebírat. No a že to, co se eventuálně stane nám, stane se i Tobě, to je sice smutné, ale je to trochu slabá útěcha.
Neber to nijak osobně, ale já s penězi ve firmě denně pracuju a mám za ně taky zodpovědnost. A stejně se chovám ke svým soukromým financím.
Věřím, že se informace o platbách a místě srazu objasní a můžeme se těšit na super zážitek.
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

zejdy píše:To Malpaso:
Že si mne bereš do úst mi nevadí, vždyť tu diskutujeme proto, abychom se navzájem informovali a já nejsem ani háklivý ani urážlivý....
Díky moc za reakci. To co jste s Foostem napsali mi přišlo celkem dost asertivní (bez důvodu), takže jsme netušil co se děje. Každopádně pointa toho co jsem psal měla být jinde.

Cílem bylo všem vysvětlit, že nic se nikam posílat nemůže dokud se neozvou organizátoři. Já totiž ani stejně zatím nevím kam a jak ;). Teď je jen a pouze míč na jejich straně hřiště a čekám na instrukce. A nejsem sám. Vždyď tam bude 1/2 Evropy!

Dále jsem se chtěl podělit o skutečnost, že já opravdu o spolehlivost organizátorů obavy nemám, protože vím co je to za lidi. Takže jediný důvod k obavám, že se jedná o podvod opravdu nemám (proto klidně za sebe peníze až bude kam pošlu a opravdu nepotebuju vědět kde je hotel dokud se nebude vyjíždět). To je ale moje přesvědčení které plyne ze skušenosti co s nima mám - z dobré zkušenosti - a byl bych rád kdyby jste to přesvědčení také vzali za své.

Také v neposlední řadě bylo cílem říct, že oproti "poprvé se účastnícím" nemám naprosto v ničem výhodnější pozici (tedy krom nulových obav viz bod výše). Pokud se "něco stane", stane se stejně jinému, jako i mě. Nemám zcela žádná privilegia.

Samozřejmě pokud kdokoliv chce může své obavy, dotazy a požadavky organizátorům sdělit na srazovém fóru nebo přímo na mail: pecm2011 zavinac roadandrace.pl
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Ale já taky nikoho a priori nepodezírám z podvodu, to si takhle nevykládej. Jenže v dnešním připosr*** světě člověk musí počítat se vším. Stačí např. další otřesy v Japonsku, bouchne Fukušima, zafouká vítr, mrak přicestuje nad Polsko a máme po srazu :evil: :D :D To ber jako srandu!
Je mi jasné, že máš celkem ( hodně ) nevděčnou funkci prostředníka a nemůžeš nám nic říct, když to sám nevíš. Budem čekat asi tak do konce dubna, jaké informace přijdou a pak se eventuálně domluvíme, co a jak, OK?
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

Příspěvek od pito »

caute chalani . .dlho som bol mimo Tychto Veci a jag citam velka chyba! Chcem sa spitat da sa este niejako Zaregistrovat? bo sem mal v plane ist ci uz sem to vazne Zmeskal?! Dik za Reakce
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

pito píše:caute chalani . .dlho som bol mimo Tychto Veci a jag citam velka chyba! Chcem sa spitat da sa este niejako Zaregistrovat? bo sem mal v plane ist ci uz sem to vazne Zmeskal?! Dik za Reakce
Nejsi první kdo se na to ptá... chalani na Slovensku se také probudili po termínu :). Napíšu jim a zjistím co a jak.

p.s.: chceš-li pro jistotu udělat to samé můžeš napsat mailem na pecm2011 zavinac roadandrace.pl (polsky nebo anglicky ;))
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Malpaso píše:
pito píše:caute chalani . .dlho som bol mimo Tychto Veci a jag citam velka chyba! Chcem sa spitat da sa este niejako Zaregistrovat? bo sem mal v plane ist ci uz sem to vazne Zmeskal?! Dik za Reakce
Nejsi první kdo se na to ptá... chalani na Slovensku se také probudili po termínu :). Napíšu jim a zjistím co a jak.

p.s.: chceš-li pro jistotu udělat to samé můžeš napsat mailem na pecm2011 zavinac roadandrace.pl (polsky nebo anglicky ;))
Ježišmarjá, jsem na tom stejně, taky jsem to tu nějak neuhlídal, taky bych rád jel na full program.
Malpaso dej prosim vědět jestli ještě můžem, už to budu hlídat - rovnou se zkusím dopsat i na PECM forum.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
petrfoltak
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 11.11.2009, 20:27
Bydliště: Litomysl (kousek u ní)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrfoltak »

vendys píše:
Malpaso píše:
pito píše:caute chalani . .dlho som bol mimo Tychto Veci a jag citam velka chyba! Chcem sa spitat da sa este niejako Zaregistrovat? bo sem mal v plane ist ci uz sem to vazne Zmeskal?! Dik za Reakce
Nejsi první kdo se na to ptá... chalani na Slovensku se také probudili po termínu :). Napíšu jim a zjistím co a jak.

p.s.: chceš-li pro jistotu udělat to samé můžeš napsat mailem na pecm2011 zavinac roadandrace.pl (polsky nebo anglicky ;))
Ježišmarjá, jsem na tom stejně, taky jsem to tu nějak neuhlídal, taky bych rád jel na full program.
Malpaso dej prosim vědět jestli ještě můžem, už to budu hlídat - rovnou se zkusím dopsat i na PECM forum.
Pripojuji se k zadosti..taky bych se rad zucastnil Diik
Toyota celica 2.0 GTI 1988 115KW 4g
Toyota celica 1.6 STI 1992 77KW 5g
Toyota celica 2.0 GTI 1993 115KW 5g
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

petrfoltak> bejvalá "dacanice" :lol: je hezký vidět že celica žije 8) super.
no mě tam nikdo nedostane ani v poutech kdybych měl ject v kufru :lol: to ža tam čeká na všechny účastníky polská policie mě odradilo... to je něco jako kdyby CzechTEK hlídala, dohlížela policie... nene to byla historie... radši klídek někde jinde :lol: ale na fotky sem zvědavej tooo jo 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

taky z toho mám radost,že je v dobrejch rukou 8) .sraz to bude zajímavej,ale jak řiká micron,počkám si na foto :lol:.a stejně nemám celicu 8)
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Tak jo... konečně jsem dostal nějaké echo do organizátorů:

1. ANO, přidat se ještě lze!
2. informace o platbě a hotelu budou známé do konce měsíce (takže za pár dní).


Kdo se chcete přidat dejte mi vědět podrobnosti ať vás můžu přidat do tabulky: http://pecm.forumfree.it/?t=54743455
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

zeptám se asi nablble, ale když tam budu chtět přijet a "přechrápat v aut nebo tak něco" prostě neřeším ubytování ani jiné věci tak vtom je problém?? já totiž nemám jistotu že mi to časově vyjde (budu to vědět až na poslední chvíli) takže se nemohu vázat, mám to takhle podobně se Šroubkem. díky za info, prostě jestli tam můžeme přijet, zaplatit nějaký vlezný a bejt tam :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“