Beskydy Horní Bečva podzim 17-19.9.2010 -zrušen !!!!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Tak kdy ??

17.9.-19.9.2010 (V kolizi s CELICA MEETINGem)
3
16%
24.9.-26.9.2010
16
84%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Tak abych tu upřesnil pár večí. CharlieCh - Akce je zcela zdarma tak nevím jaký vejvar myslíš. Na sraz nejezdí jen lidičky co vlastní Celicu akce je otevřená pro všechny už jsem několikrát psal.

Zkuste si ale předsavit, že se snažíte něco dělat pro ostatní co Vám bere čas, peníze a energii a to jen proto, že Vás to baví a nic za to nechcete a do toho Vám lítají taková polena pod nohy a nakonec tohle (Nebyli by jste taky naštvaný??). To to nikdo nedokáže pochopit?? Nevím ale nepříjde mi normální si dělat naschváli. Neřeknu kdy by termín pro ten sraz nebyl dán tak do předu ale únor? Možná jsem se nechal moc unest ale pochopitelné to je alespoň pro někoho, kdo se dokáže vžít do podobné situace. Jde především o to, že by jsme si zde měli pomáhat a ne si dělat naschváli. Nejde o žádnou soutěž ale taky by jsme si neměli vzájemě dělat naschváli to do klubu nepatří. To že se pak měnil termín, který se nakonec stejně nezměnil je jen vina toho, že se dal ve stejný termín co je jiný sraz.

NECHÁME TOHO. MOŽNÁ TO OPRAVDU ÚMYSLNÉ NEBYLO. BERU. ALE ZKUSTE SE DO TOHO VŽÍT. JESTLI BY VÁS TO TAKY NENAŠTVALO.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

biscuit píše:fooste sorry, ale jsi trochu hysterka.
jen co jsem se zacal rozhodovat, jestli na sraz celic nakonec precejen nepojedu, jsi mi jasne ukazal, ze moje puvodni rozhodnuti bylo spravne. tvoje osoba je proste pro me neprekousnutelna. howgh
Nápodobně tvoje volba.V tvém případě budu jen rád. Schrneme si to. Pokuď vím nikdy jsem tě neuražel a vždy se jen bránil tvejm urážkám a nesmyslným připomínkám UDĚNÍ, VELKÁ PÍSMENA (která zde na foru nepíšu sám). Osobně jsme se vyděli na spanilé jízdě, kde jsem tě pozdravil a zase bez nějakých připomínek. Na sraz jsem tě vždy zval bez připomínek i když ty si jich měl více než dost. S polu jsme jinak nekomunikovali. Obrázek si asi každy může udělat sám a kromě toho to incidentu s termínem srazu, který mě v tu chvíli dost vytočil jsem docela bezkonfliktní. Ale to nedokážeš pochopit, protože si tu nikdy nic nenaplánoval a neudělal umýš jen krytizovat. Tak najdi kule na to a udělej nějakou akci a uvydíš všechno jinak. Jesli mi něco chceš tak to napiš přimo mě a nezahlcuj forum blbostma typu udění atd.

Sice mě dost našvalo to s tím termínem. Na takové věci mam horkou krev a jednám spontálně (někdo pochopí někdo ne) ale i tak dr.knedlo dělá něco pro lidi v klubu což mu chválím ale co si kdy udělal pro lidičky s klubu ty??

Už Vám sem nebudu vstupovat s těmito připomínkami ať toto forum slouží jen pro organizaci srazu Bečva. Když chcete tak vytvořte jinde téma, kde toto můžete probírat.
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

To bude nejlepsi nechejme toho. Nikomu naschval nedelam, proste si delame svou akci nedke jinde, protoze bychom stejne nejeli do "Hradce" Prece nebudem lapet doma. Kazdopadne te z casti chapu, ale prece sis neblokl v cele republice termin jen na svou akci... Takze tvymu srazu preju hodne stesti a my si opecem spekacky u pivka na HB
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

dr.knedlo píše:To bude nejlepsi nechejme toho. Nikomu naschval nedelam, proste si delame svou akci nedke jinde, protoze bychom stejne nejeli do "Hradce" Prece nebudem lapet doma. Kazdopadne te z casti chapu, ale prece sis neblokl v cele republice termin jen na svou akci... Takze tvymu srazu preju hodne stesti a my si opecem spekacky u pivka na HB
Jasný necháme toho. Akorát není žádné tvému srazu ale našemu protože je nás všech a ne můj. Také Vám přeju povedenou akci snad nám vyjde počasí alespoň teď si to přejou všichni.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tak ještě malinko já, ale už naposled. :wink:

Měl jsem možnost se letos účastnit minisrazu v Plzni a taky jarní Bečvy. Osobně jsem se setkal jak s Foostem, tak s Knedlem na výše uvedených akcích. Předně tedy musím dodat, že jak Foost tak dr.knedlo jsou fajn lidi a maj můj obdiv za to, že dovedou něco zorganizovat.:!:

Na svoji obhajobu Knedlo musím uvést jen to, že jsem se prostě na Bečvu těšil a proto jsem byl rád, že to alespoň z prvu vycházelo na ten další víkend po Celica srazu. Sem prostě smutnej, že si musím vybrat jen jednu akci. Rozhodně to co jsem napsal nebylo Knedlo myšleno nijak zle a už vůbec né proti tobě. Samozřejmě že tu SZ od tebe jsem dostal a naprosto chápu, že když to tak dopadlo, tak se s tím nedá nic víc udělat. A až bude holt jarní Bečva, tak doufám, že mi nebudou okolnosti bránit se opět zúčastnit.

Dále musím zdůraznit, protože to pořád někdo nechápe, že Celica srazy jsou nejenom pro Celici. Fost jasně vysvětloval, že je to jen pojmenování srazu, protože když organizoval první sraz, tak se prostě sešli hlavně Celicáři. Takže CELICA MEETING je setkání nejen majitelů Celic!!!

A moje poslední poznámka se týká pana biscuita: ta tvoje reakce byla docela hodně mimo mísu. Opravdu si zkus nejdřív něco zorganizovat a pak suď. Mile rád se na tebou pořádanou toyota akci přijedu podívat ať bude kdekoliv v ČR, když se tam bude moct dostat autem.
P.S. biscuit ser na emoce a netrhej partu. Rád tě na Celica srazu uvidím.

Taže toť vše a budiž situace uzavřena. Následovalo podání rukou a vřelé přátelské zhodnocení u škopku pořádného píva, že to byla ale zas kravina coó? :D :D :D :D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 Foost - podívej, co si budem povídat, dnes je prostě doba, kdy jsou peníze až na prvním místě. A co jiného jsem si měl asi pomyslet, když's takovým fofrem vyjel po Knedlíkovi? Protože když nejde o prachy, tak o co tedy, že tvoje reakce byla taková, jaká byla, zvláště když "Akce je zcela zdarma"?
Myfune píše:Taže toť vše a budiž situace uzavřena. Následovalo podání rukou a vřelé přátelské zhodnocení u škopku pořádného píva, že to byla ale zas kravina coó? :D :D :D :D
OK, naprostý souhlas, slunce v duši a i na srazech.
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

No pekne jste se tu do sebe pustili, ale aspon to tu trochu ozilo 8).
Ted uz to nema cenu resit, karty jsou rozdany a hra se pro nekoho teprve rozjizdi, pro jine uz skoncila patem...
...ale sem zvedav, jestli moje eso v rukavu v podobe rijnoveho babiho leta prijde jeste na plac :twisted:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

:)
Naposledy upravil(a) dr.knedlo dne pát 03.09.2010, 11:37, celkem upraveno 2 x.
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

Foost vs. já - uzavřené téma :idea:

Kysák - takové oživení je o ničem, ožijeme až u pivečka, ne?
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

CharlieCh píše:Foost vs. já - uzavřené téma :idea:

Kysák - takové oživení je o ničem, ožijeme až u pivečka, ne?
No moc bych rad, ale tentokrat bude Becva beze me...ac bych se jakykoliv jiny vikend aspon na den ci dva urval, tento kryci je krizovej, takze mirim na Celica sraz... hlavne teda kvuli tomu, ze chci probrat par veci s lidmi, se kterymi uz jsem neco resil, a taky poznat lidi, se kterymi budu v budoucnu dalsi veci resit... a to pivko k tomu samozrejme patri 8) . Chtel jsem na oba srazy, ale jak sem psal predtim, karty sou uz rozdane...tak snad na jare zas na Becve bando :wink:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Já jsem byl na Cel. srazu v loni a musim rict ze byl supr. Ale na HB uz jsem nebyl asi x let, takze HB ma letos prednost. Rad vas zase vsechny uvidim, opilci :mrgreen:
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

lidi já to nechápu jedno fórum a 2 srazy za celej rok ve stejnou dobu má to logiku???
a to se pak maj lidi domluvit ve vládě když mi to nedokážeme na toyota forum :(
mně z toho jebne!!
neříkam , že si to děláte naschvál ,ale tak se mohlo sejít víc lidí :D :mad: :!:
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Petr: prosim tě ještě je popichuj :D

Prostě přese všechna opatření to vyšlo na jeden výkend a přeložení ani jednoho už možný nebylo. Neviděl bych v tom žádnou tragédii.

I když chudák Foost z toho měl o pár příspěvků výš málem srdeční příhodu. Chápu, příprava akce velký jako Celica sraz dá mraky práce (ne že bych organizoval něco podobnýho :D )
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

však právě že to dá tolik práce tak se ti 2 hlavní měli domluvit a udělat jen 1 tot vše není to žádná tragédie
vím že Knedlo to už párkrát dělal a bylo to super,ale nejde mě do hlavy že se tu pár lidí nedokáže domluvit :shock:
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

toz mozna taky dorazime :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“