OPRAVA SVITIVOSTI- SLABE XENONY

vše ohledně modelové řady Avensis
Odpovědět
Uživatelský avatar
julinkaa
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07.01.2009, 18:35
Bydliště: Uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinkaa »

Ahoj,nevíte kde bych mohl sehnat paraboly do xenon světel na avensise 2005 (ty co bývaj vypálené)Špatně mi svítí a opravu bych zvládl sám. Jen sehnat ty paraboly.Dík za rady
Uživatelský avatar
dodulo
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: ned 12.07.2009, 13:31

Příspěvek od dodulo »

karlos76 píše:Zdravim, dostal jsem nabidku na renovaci svetel viz nize, prijde mi zbytecne hnat se do polska. Pry to sfoukne i se svetlama na denni sviceni za den, bez toho za par hodin. A nejedna se o repas dil, nybrz o novou cocku, prej...

Nové čočky pár 4000,-
Nové výbojka 1000,- kus originál

Denní svícení 287 typ2 - 1850,-
Instalace 1000,-

S pozdravem

Auto moto xenony
Daniel Včelák
Návršní 1546/4
Praha4
140 00
www.dennisvicení.cz
www.bixenony.com
tel:608818171
no nechcem tebe a tej firme kazit idilku, ale svetla v avensise, ked svietia slabo neni to problem cocky, ale prave v "osuchanej" parabole proste na parabolu svetlo dopada ale sa neodraza tak ako by sa malo, vymena cocky by ti nepomohla aspon teda podla mna vobec

@julinkaa: prave v tom je ten trik, ze paraboly len tak lahko nezozenies a myslim, ze ani nezozenies iba ak komplet svetla, ak si cital zvysne vlakna tak si zistil, ze poskodene paraboly sa "striekaju" aby sa znova dosiahla ich ucinnost kedze z nich bola ta odrazova plocha zosuchana, ak si to trufas spravit doma tak nema problem

a este jedna dôlezita vec chlapi :!: potrebujem takisto robit nieco s tymi svetlami len takisto je pre mna Wroclaw dost daleko, ako to on vlastne robi? lebo citam, ze pridete k nemu vymontuje svetla, nahodi nahradne svetla a o 3 hodiny si pridete po svoje? teda naspät vam namontuje tie vase povodne? alebo to je tak, ze on namontuje svetla niekoho ineho a tie "moje" si necha na repasaciu?

dakujem!
Uživatelský avatar
julinkaa
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07.01.2009, 18:35
Bydliště: Uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinkaa »

Moje svítí tak 5 metrů před auto.Už se pomalu bojím večer jezdit.Do Wroclaw se mi moc taky nechce.Taky to nemám nejblíž.A v Praze za to chtějí 4500,-bixenon.cz.Nejvíce mě štve že si to TOYOTA nepřiznala jako výrobní vadu a mi to pak po cir.čtyřech rocích musíme nějak řešit.
Uživatelský avatar
burexmen
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: úte 10.03.2009, 21:03
Bydliště: Praha 4

Toyota Avensis 2.0.i A/T combi

Příspěvek od burexmen »

No a co takle udělat sraz s auty před zastoupením Toyoty v Praze ??????Dát na jevo nesouhlas s politikou firmy,přece nás toyoťáku je přece dost??? :roll:
Mirek_ave
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: stř 29.07.2009, 16:57
Bydliště: Praha

Re: Toyota Avensis 2.0.i A/T combi

Příspěvek od Mirek_ave »

burexmen píše:No a co takle udělat sraz s auty před zastoupením Toyoty v Praze ??????Dát na jevo nesouhlas s politikou firmy,přece nás toyoťáku je přece dost??? :roll:
OK. A já jim zasvítim Jackovejma - aby viděli ten rozdíl... :lol:
Avensis kombi - 2005 - 2.0 D-4D Executive 85 kW, 116 hp, 280 Nm
Lubos1
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20.01.2008, 17:14

Příspěvek od Lubos1 »

julinkaa píše:Moje svítí tak 5 metrů před auto.Už se pomalu bojím večer jezdit.Do Wroclaw se mi moc taky nechce.Taky to nemám nejblíž.A v Praze za to chtějí 4500,-bixenon.cz.Nejvíce mě štve že si to TOYOTA nepřiznala jako výrobní vadu a mi to pak po cir.čtyřech rocích musíme nějak řešit.
Toyota to ako vyrobnu vadu priznala, mne vymenili cele svetla, ale auto je este v zaruke (kupovane 1/2008). Vraj tie vymenene by uz mali byt OK.
Toyota Avensis 2.2 D-4D Exclusive
Uživatelský avatar
dodulo
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: ned 12.07.2009, 13:31

Příspěvek od dodulo »

a takisto vam robilo, ze ked ste svetla pustili tak asi 1,5 sekundy zasvietili silno a potom sa stiahli :(, ja si chcem len na 100% overit, ze je chyba v parabolach a nie v elektrike...lebo ako hovorim, vzdy ked ich zapnem zasvietia silnejsie a po chvilke sa stiahnu

dakujem za vase odpovede
Lubos1
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20.01.2008, 17:14

Příspěvek od Lubos1 »

To robilo vzdy, aj ked bolo auto nove, aj ked mam teraz vymenene cele svetla za nove, ale netrva to 1,5 sekundy, ale mozno iba pol sekundy. Proste moment. Myslim, ze je to normalne.
Toyota Avensis 2.2 D-4D Exclusive
Uživatelský avatar
mmajor
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: úte 26.05.2009, 19:27
Bydliště: Praha

Re: Toyota Avensis 2.0.i A/T combi

Příspěvek od mmajor »

burexmen píše:No a co takle udělat sraz s auty před zastoupením Toyoty v Praze ??????Dát na jevo nesouhlas s politikou firmy,přece nás toyoťáku je přece dost??? :roll:
To by asi nepomohlo. Rozhodnutí by muselo nastat v TME (Toyota Motor Europe), která by to ze svých rozpočtů hradila. Česká pobočka na to nemá bez pomoci TME fin. prostředky.

Zkoušel jste někdo už dělat naštvaného zákazníka a zavolat s problémem i po záruce na českou infolinku toyoty (jen u aut prodaných v ČR)... ???

Já sám jsem zaměstnanec TMCZ a nechal jsem si opravit světlomety u Jacka v polsku (to asi mluví za vše).
Uživatelský avatar
julinkaa
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07.01.2009, 18:35
Bydliště: Uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinkaa »

ČAU.Kdo to má blíž do Katowic může si světla zajet opravit tam. Dnes jsem jim psal ohledně mích xenonů a cena za repas dvou ks. 400zl,-xenony.katowice@interia.pl tel
MAREK 501-16-80-80
LUB ZBYSZEK 516-746-858
http://www.allegro.pl/item882484006_toy ... ginal.html
feronovak
Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: pát 17.04.2009, 11:47

Příspěvek od feronovak »

julinkaa píše:ČAU.Kdo to má blíž do Katowic může si světla zajet opravit tam. Dnes jsem jim psal ohledně mích xenonů a cena za repas dvou ks. 400zl,-xenony.katowice@interia.pl tel
MAREK 501-16-80-80
LUB ZBYSZEK 516-746-858
http://www.allegro.pl/item882484006_toy ... ginal.html
Skoda ze som to nevedel skor, katowice su ovela blizsie z vychodneho slovenska ako wroclaw :)
Toyota Avensis Combi D-CAT 2006
Shrek
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: úte 18.11.2008, 10:09

Příspěvek od Shrek »

Ahojte.Chci se zeptat jestli se po repasi nevyskytli nějaké problémy třeba s netěsností lampy a pronikání vlhkosti nebo něco jiného?
Má někdo zkušenosti z klukama z Katowic?

Díky :)
Uživatelský avatar
mmajor
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: úte 26.05.2009, 19:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od mmajor »

Zalepené je to dobře... já jsem musel měnit zadní plastový kryt xenon výbojky.. měl jsem vymačkanou gumičku a dostávala se mi tam vlhkost. Co jsem viděl, myslím, že to je lépe zalepené než od výrobce.
Mirek_ave
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: stř 29.07.2009, 16:57
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirek_ave »

U mě po pár měsících provozu vše v pořádku.
Avensis kombi - 2005 - 2.0 D-4D Executive 85 kW, 116 hp, 280 Nm
Shrek
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: úte 18.11.2008, 10:09

Příspěvek od Shrek »

A co ti kluci z Katowic?Žádná zkušenost?
Odpovědět

Zpět na „Avensis“