Dlouhá Lhota -11.4.

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

kua, koukám na výsledky své kategorie a to co zajel človek na 4. míste sem zajíždel s klouzající spojkou. Podle casu co mi dával G-Tech v pátek večer ( a díky kterým sem tu spojku do*urvil ) tak bych stopro byl na 2. místě, možná i na 1. ve své kategorii :(
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

tomu se rika smula :?
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

Idaho píše:
garfielld píše:přidám jedno výtězný video ze sprintu(to proherní se nějak ztratilo :) ) s CRX (cca 150k a 1070kg i s posádkou) proti GT4 (přez 200k a cca 1650kg s posádkou), kromě startu sem měl pocit že mě nakonec dojede...
jj Petr mi o tom dnes referoval, stačilo upravit rozjezd a je to - turbo ti trosku ztrácí sílu "nahoře" skus s epodívat po NA sací vačce z 3SGE ( u super to funguje )...
co saci vacka ze 4gen taky 3SGE, nevis jestli je stejna jako u 5gen?
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Leňulka píše:
Idaho píše:
garfielld píše:přidám jedno výtězný video ze sprintu(to proherní se nějak ztratilo :) ) s CRX (cca 150k a 1070kg i s posádkou) proti GT4 (přez 200k a cca 1650kg s posádkou), kromě startu sem měl pocit že mě nakonec dojede...
jj Petr mi o tom dnes referoval, stačilo upravit rozjezd a je to - turbo ti trosku ztrácí sílu "nahoře" skus s epodívat po NA sací vačce z 3SGE ( u super to funguje )...
co saci vacka ze 4gen taky 3SGE, nevis jestli je stejna jako u 5gen?
leni to netuším - resp. neznám rozdíly ve vačkách jednotivých modelu, obecne platí že "ostřejší" sací vačka u přeplnovaného motoru zvedne pracovní otáčky motoru ted jde už jen o uložení a jaké "stupne" a zdvih má ta vačka..
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“