Beskydy H.B 13.6-15.6.08 komplet foto str.28 + VEREJNE FOTO

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Kdy?

30.5-1.6.2008
2
7%
6.6-8.6.2008
5
18%
13.6-15.6.2008
21
75%
 
Celkem hlasů: 28

Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

petiss2.0Gti píše:Přátelé, kamarádi......
Tož u nás to zatím vypadá tak, že jsme se domluvili na srazu v 16h ve Brně-Slatině u Lídla (naproti vozovně autobusů a trolejáků MHD). Dřív to Spookey nestihá, pač v 15:45 může vypadnout z hokny. Tak bych viděl reálný odjezd nejpozději 16:30 z Brna. Další zastávka bude ve Vyškově u Hypernovy na tradiční nákup jídla a blbostí :twisted: Tam budem tak kolem 17h a zdržíme se max. půl hodiny. Pak valíííííííííme s větrem o závod dál na další zastávky. Tak by asi bylo nejlepší to nějak odvodit abyste tam na nás nečekali zbytečně dlouho nebo pojedete sami. Což by byla škoda, čím víc nás pojede zaráz, tím větší akce - viz poslední sraz a projíždění kruháčů :lol: 8)
Kdyžtak mi písněte do SZ vaše mobilní čísla abysme se mohli v průběhu odpoledne spojit a domluvit nějak přesnější časy :wink:
Teď mi zrovna volal Celerak, tak za hodinku dojede k Praze, udělá pauza a valí do Brna. Pokud bude všecko v pohodě, tak by měl kolem 13h dojet dom a tudíž stihnout odjezd s námi.
no zkusim zmiznout uz v 15:30, ale obavam se ze nez projedu pres brno takhle v pa odpo ze to ta hodka bohuzel klido muze byt, ale znam par zkratek takze uvidime ;-)
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

petiss2.0Gti píše:Přátelé, kamarádi......
Tož u nás to zatím vypadá tak, že jsme se domluvili na srazu v 16h ve Brně-Slatině u Lídla (naproti vozovně autobusů a trolejáků MHD). Dřív to Spookey nestihá, pač v 15:45 může vypadnout z hokny. Tak bych viděl reálný odjezd nejpozději 16:30 z Brna. Další zastávka bude ve Vyškově u Hypernovy na tradiční nákup jídla a blbostí :twisted: Tam budem tak kolem 17h a zdržíme se max. půl hodiny. Pak valíííííííííme s větrem o závod dál na další zastávky. Tak by asi bylo nejlepší to nějak odvodit abyste tam na nás nečekali zbytečně dlouho nebo pojedete sami. Což by byla škoda, čím víc nás pojede zaráz, tím větší akce - viz poslední sraz a projíždění kruháčů :lol: 8)
Kdyžtak mi písněte do SZ vaše mobilní čísla abysme se mohli v průběhu odpoledne spojit a domluvit nějak přesnější časy :wink:
Teď mi zrovna volal Celerak, tak za hodinku dojede k Praze, udělá pauza a valí do Brna. Pokud bude všecko v pohodě, tak by měl kolem 13h dojet dom a tudíž stihnout odjezd s námi.
Tady bych si dovolil vam doporucit spolecny nakup ve vlamezu hned vedle vlakoveho nadrazi kolem ktereho pojedete je kaufland..Ja jen aby se na vas zbytecne necekalo v Bystrici brnaci.. A zaroven prosim petise aby sem hodil casy srazu, ja zachvilku odjizdim z prace nachystam se a vyrazim na H.B. jak uz jsem psal vyresit malej technickej problem
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Pro Spookeyho mam darek :lol:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

ja_ma píše:Pro Spookeyho mam darek :lol:
ja vim 8) :banana:
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Lubomir Klinkáček
Řidič
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27.02.2008, 18:53
Bydliště: Písečné 66

Příspěvek od Lubomir Klinkáček »

Tak za hodinu vyrážím a budu se na vás těšit na benzínce v bystřicy :thumbsup: :banana: :lol:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Lubomir Klinkáček píše:Tak za hodinu vyrážím a budu se na vás těšit na benzínce v bystřicy :thumbsup: :banana: :lol:
esi tě ještě stíhám, tak my tam budem tak kolem šestý, doufám.. a sraz ještě s červenou celicou 4g v bystřici taktéž ;) - s vojáčkem :D
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

dr.knedlo píše:
petiss2.0Gti píše:
dr.knedlo píše:Lidi prosim vas do stanu se nesmi v botech takze PREZUVKY TEPLY PONOZKY A HLAVNE SPACAKY:.....
A platí to i pro hafíka?? Taky musí mít přezůvky?? :onfire: :woot:
Rozkaz zněl jasně "Sestřelit muže s koženou brašnou na zádech..."
Tak to teda nevím o kom mluvíš, já žádnou koženou brašnu na zádech nemám... :twisted: :lol:
Však počkej až se ti zakousne ten malej dráček do nohy :twisted:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

ja_ma píše:Pro Spookeyho mam darek :lol:
A pro nás nic??? To aby ses tam ani neukazoval :lol: :P
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Spookey: tak už sme v Brně na Vinohradech, takže stíháme zatím v pohodě. Takže v 16h u Lídla ve Slatině :wink: Nějak to stihneš, neboj :wink:
A rozmysli si, kde se teda budem stavovat na nákup, jestli se spokojíš s tím navrženým Kauflandem nebo budeš trvat na Hypernově :?:
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

tak se hezky bavte, já jsem stále bez vozu, ale příště se stavím :-)
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Marty píše:tak se hezky bavte, já jsem stále bez vozu, ale příště se stavím :-)
OK, příště s tebou počítáme ;)

Jinak vyrážíme z domu na sraz u Lídla v Brně.
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

zdarec vespolek, akce super, více komentářů později, nicméně vám sem dávám první foto, ať se máte na co těšit 8) :twisted:
bohužel někteří odjeli domů dříve, což je škoda :( je to poskládané z osmi fotek... :)

jo a říkám dopředu - z důvodu úspory místa budou všecky fotky hozený na velikost 1024x768, tak se nezlobte... pro oko to stačí, kdo by potřeboval originál velikost, ať pisne a pořešíme individuálně :)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Celerak2.0Gti dne ned 15.06.2008, 19:38, celkem upraveno 2 x.
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Nazdárek, tak jsem doma. Po cestě jsme měli malý crash, Tomas se svou čeldou nedojel, protože měl tak ojeté brzdové destičky, že mu jedna propadla přes třmen na silnici. Takže auto nechal v Bystřici.
Jinak bych Vám všem chtěl moc poděkovat za účast. Potěšila i návštěva Petra s rodinkou a Leňulka, která nezklamala a taktéž dorazila na pokec. Celerák dává dohromady fotky a budou tady k dispozici jako jeden celkový balík (zip). Zhodnocení srazu nechám jako obvykle na Vás:)Jen bych dodal, že se vypilo 260 piv (17 patek)(12 sobota), nějaký to tvrdý, spapalo se 10Kg kuřat a ubytovalo 31 lidi. Speciální poděkování patří Charliemu a Lukášovi za chlaďáček, všem kdo chystal dřevo a staral se o oheň Koníkovi za velmi rychle sehnanou bečku a zbytku za pomoc při nakládání pily, diky této pomoci jsem se mohl účastnit hromadného odjezdu.
Naposledy upravil(a) dr.knedlo dne ned 15.06.2008, 19:38, celkem upraveno 7 x.
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

dr.knedlo píše:... Po ceste jsme meli maly crash, Tomas se svou celdou nedojel, protoze mel tak ojete brzdove desticky, ze mu jedna propadla pres trmen na silnici....
bych to nenazval crash, ale prase řidič a nedostatečná údržba auta... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

a na fotkách se už pracuje, přes týden jsem opět pryč, takže co nejdřív to půjde tak to zde bude, slibuju...


no děkovat nemáš zač, to je snad jasný že ti pomůžem, když ty to celý organizuješ, no ne? :)

a akce to byla hodně vydařená, na větší komentář teď není síly už :D 8)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

jj srazik super 8) :D knedlik to vyknedlil dobre ;-) a samozrejme spousta fajn lidi takze na podzim zase :-)

2 Petiss: sem se rano nestihl ani rozloucit s enzem toz mu to vyrid :lol:
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“