ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Dneska šel Thomson DPL 300HT do sběrnýho dvora... ale projel se... na šumavu ze šumavy... cestovatel :-) Hrál sem na něm asi tak 15 let
Vybral sem si z něj šroubky... různý druhy... tyhle se blbě sháněj :-) takže mam asi 30 šroubků... a šel...

Táta řikal, nech ho, já si ho dám třeba k bazénu... časem... tak sem ho rozebral abych viděl jako co je uvnitř... těžký to je... jako hmotnost.
No moc prachu tam nebylo... ale očividně se tam něco jaksi spálilo... nad kartou Surround byl vyuzenej- černej kryt... ze spodu... takže něco se asi událo :-)
No neblaflo to kdysi... byly tam 2 místa celkem "opečený" jak sem to uviděl ... tak adios amigo... já ti dám k bazénu... tohle už neni bezpečnej zesík :-)
Blaf a nazdar... celej barák :-)

Zato Onkyo za pár švestek, se ubytovalo...TX-SR502E ... Test... supr... až teda že sem zjistil že centál reproš nějak výstup šajze... sound test na Onkyu to prozradil...
L-R ok surr Left surr Right ok surr back ok....
Teď to zkoumat... nejdřív sem podezříval reprák... zní to jakoby byl reprák k.o. ale prdlačky... pak sem podezříval kabel... upraven... nene různě sem to prohazoval, vadnej výstup centrálu z Onkyo.
Což ale nevadí, protože se dá nastavit Back Surround... takže výsledek je totožněj. + 2x subwoofery Sony takže 5.2
Nechápu teda jak se někomu kdysi povedlo porouchat výstup na center... problém to neni, system dolby prologic IIx si s tim poradí, místo něj jede Surround back :-) center se vypne.

Ještě zkusim jiný kábly ty tenký, ne masivní... a center se pokusit přidat. chtěl sem 6.2 :-) :-) A nebo mrdnu 2 repráky na surround Back... což tlustýma káblama nejde... musej bejt tenký.
Jinak jako sound Onkyo exklusive 2007 made... 1500,- :-) Front jsou Tesly asi z let 70 velký... když se nastavěj na "large" + setup Double bass... je to kotel... :-) :-)
Rodiče věděli že sem šel spát v 5.00 :-) o 2 patra níž :-) Double bass setup je zajímavej zvukově... ale zbytečně agresivní...
Ideální setup je "small" na všechny repro... zní to líp než large front a double bass off. Je to optimální. Přesně akorát.
Jo jako pokochal sem se zvukem... oproti stereo + 2x subwoofer je setup 5+ 2 subwoofery když se to poladí--- geniální. všechny repro jsou v linii jako zeď... a dohromady je ten sound mnooohem lepší než jen stereo. 2x Tesla 2x Onkyo 1-2x Thomson + 2x Sony Subwoofer. Požitek ze stěny. Bezchybnej sound. :choon: :wub: 6.2 z něj ale dostanu... hňupa :-) příště buďto po dobrým, nebo po zlým :-)- double surround back na tvdo.... ještě 1 kanál... bych prosil :-)
Radost ale udělal jako mega... je to supr stojek na experimenty... možná by rozdejchal i 1x tolik repro... tedy 10.2 resp 12.2 :-) Takový hobby :-) Pořád stěnu zvětšovat a zvětšovat...
Když je schopná aiwa přežít místo 2 repro 4... ohmy nezájem :-) --- na stejný konektory... tak proč neotestovat Onkyo 10.2 12.2 :-) Může bejt klidně 12.12 :biggrin: :biggrin:
No prostě takovej koníček... chci si přidávat repra... až do toho limitu, což je 12.12. :biggrin: možná je níž :-) To se musí zjistit... :-) Mam na to celej život...
Každej rok prostě + 2 bedny... zajímavý...
Ne 12.12 je blbost, i když realizovatelný by to bylo... praktický je 12.6 :-) 6 subwooferů :-) a 12 repro :-) na takovej ten domácí poslech na šumavě :-) :biggrin: abych nikoho nerušil :-) :-)
Tohle by moh dát Onkyo TX-SR502E, mam z něj radost 5.2 dokonalost... je to muj miláček :-) Někdo mu ublížil... ale počkej buďto ten kanál vrátim, nebo bude expanze :-) expanze bude každopádně kanál nekanál :-)
Mně řikalo hooodně učitelů na gymplu a na vejšce... "ty máš na víc".... hovnoooo ONKYO má na víc.... :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Trocha muziky....
TDK radio guyana 192
http://96.31.83.86:8126

Hawaiian 192
http://s6.voscast.com:10108

Melodikos GR 320
http://37.59.14.77:9078

radiOzorachill 192
http://chill.out.airtime.pro:8000/chill_a

Včera mě pobavil film, francouzskej, kde policajti odposlouchávali zločince :-) A měli Yamahy RH5-Ma... moje miláčky sluchátka... fakt vtipný :-) Nemaj chybu... 3x byly v záběru... joj cool :-) jsou prostě dokonalý.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Upgrade k Yamahám RH5-ma. Jedny polštářky tyhle sem kupoval kdysi pro HPH200, příjemný, uši nebyly do ruda odřený po pár hodinách poslechu. Supr.
Tak sem vzal ještě jedny pro RH5-ma, ty origo polštářky taky trochu vadily, při poslechu delším než 5 hodin sem měl uši otlačený, červený a navíc se ty originály "lepily- potily" a pak štípaly :-)
Tyhle jsou perfektní... seděj dokonale, líp než originály- ty se kinklaly lehce na hlavě, dokonalá stabilita, nelepěj, jsou ultra měkkoučký... vynikající komfort. :listen: :inlove:
https://www.ebay.com/itm/Replacement-Ea ... 2670063905
Zároveň se trochu změnila akustika, původní polštářky měli vnitřek gumovej a malej otvor, Tyhle gumu nemaj a otvor je větší... zajímavý víc to basuje, rozhodně víc, ale ne nepříjemně... zajímavý.
Faktem je že basy se RH5-ma s normal polštářkama nechtělo moc... na Onkyu sem měl bass +2, teď je to optimální takže bass 0... sem netušil že i polštářky "dělaj divy".
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Jako je to zajímavý, zvukově a komfortně, jen jiný polštářky. Supr je že teď když člověk hejbá hlavou do stran, sluchátka se ani nehnou... dřív neměly stabilitu.
Maj stabilitu možná i na snowboard... Yamahy najednou... prostě líp seděj.
Zvuk je jinej, s původníma polštářkama byly geniální středy a vejšky... basy byly trošku odřízlý- tou gumou ze spod polštářků. Teď se basy objevily zčista jasna :-)
Jsou akorát... jen je trošku škoda že středy a vejšky jsou tim pádem ne tak čistý, ale maj trochu prostorový Echo. Je to smixlejší trošku... ale je to lepší než original.
No zněj jako jiný sluchátka... Yamaha RH5-ma+ :biggrin:
Než si polštářky "sednou dokonale" tak to chce tak tejden...
Teď sem zkoušel Sony MDR V150 co mě bavily na snowboardu... držej fest... ale zvuk je oproti Yamahám RH5Ma+ nuda. Takže díky upgradu můžou i Yamahy na prkno... výýýborně :-)
Rád budu dělat raklamu yamaze... koupit si to normálně nemůžeš... something special :-) japan only import + china upgrade. :biggrin: :inlove: :listen: a neni zima na uši :-)
když máš Yamaha. :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Tak je to tak 2-3 dny, trvalo to než si polštářky totálně krásně sedly, a než si člověk zvyknul na novej, ještě lepší Yamaha sound. Je to perfektní, konečně je to perfektní. Sluchátka nespadnou, nepohnou se ani když si člověk nazouvá boty, škubání hlavou do stran dávaj bez hnutí, to pude i na prkno, delikátní to bude poslech... perfecto. :inlove: :listen: Všechny Sony zněj proti Yamahám RH5-ma+ prostě hutně a nudně, utlumeně... tohle nemá chybu s Fiio BTR1 = koncert. :biggrin: Dřív to mělo chybu, že to šlo používat jen doma, nedržely striktně na kokosu... díky polštářkům jsou konečně i outdoor sport compatible a chytily basy.
Ta polo-otevřená konstrukce z 90 let je rozhodně nejlepší. Otevřený jsou zbytečně moc prostorový, a uzavřený zase málo- ponorka... polootevřený nej nej ideál :biggrin:

Chvíli to ale fakt trvá, než si to sedne... ze začátku taky trošku tlačily... musej "vyměknout" otlačit se...zkopírovat ušiska. No nemá to chybu... Zvukovej a komfortní ráj.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 307
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od elMuerte »

Mám dotaz, dnešní recievery neumí budit zapnutím hudby v určitý čas co?
Avensis T27 2o1o 2,0 D-4D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

elMuerte> Asi ne, moje Onkyo je starší model :-) Ale spokojenej sem, mega spokojenej.... čekám na ty VU metry pořád :-) a cenu max 6.000 jinak neni důvod nic kupovat.
Ale umí se sám uspat, když nehraje muzika, což je fain stejně jako stará TV Sony se Soundbarem Sony, ten vypne taky... šikulka :-) Sice to nechápu, že televize vypne zároveň i soundbar, ale je to super :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No rozhod sem se že fogimu seberu ty Yamahy RH5ma a místo nich mu dám Yamahy HPH200--- neseděj mi, jsou na jiný uši a palice... (i když maj stejný polštářky???!!!).... jako je ta jeho :-) Já miluju Yamahy RH5ma s upgrade polštářkama... dneska sem to testoval, a je to prostě tak... Je to dokonalost. Jak zvuková/hudební, tak komfortní.... Nemůže bejt nic lepšího... NIC. :biggrin: Tuhle dokonalost prostě žeru... :biggrin: Všechno akorát... dokonalý, jako když si člověk sedne do celicy... a uvelebí se v sedačce.... nechce se mu ven... :biggrin:
Chci mít 2 vzorky a ještě jeden dokoupim... :-) ten zvuk nemá totiž chybu... a ne vždycky sluchátka "seděj"... tyhle na mý palici ale dokonale... no lepší zvuk a komfort 10h-12h! nonstop poslech no problemo.... neočekávám NIKDY.
Ale jako HPH200 mi začaly vadit, tlačit se stejnýma polštářkama po 2 hodinách... kdežto RH5ma s totožnýma ne... ani po 10 hodinách atd... no je to umění vychytat si sluchátka a polštářky... každej má uši, palici jinou a je to složitý... :biggrin:
Proto si všichni radši cpou ty primeráky do uší... aby neměli problém s kompatibilitou... ale ten zvuk je jinej... je mega jinej... tady se využívá celá plocha ucha, s vychytávkama... kdežto když to máš jen hluboko v uchu... tak si hluchej jako poleno :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Sem si včera řikal co se to děje... že na Rule of Rune radiu jede dokola mix FIRESTARTER.... až se mi málem seknul- zacyklil mobil... nechápal co to je.... už včera nonstop od večera... tak dneska už to chápu. :choon: :twisted: :whaasup: :alian:
https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/2 ... ny-prodigy
Tak tohle mě dostalo, někdo to věděl už včera odpoledne- večer... BAD.
Jako tenhle sound byl muj start do milování hudby, mam ještě obě original kazety, jo ty pravý :-) Jako jediný sem si je nechal, všechny ostatní sem kdysi vyhodil.
Jako po poslechu Firestarter, nebo Breathe mě vždycky mrazilo po celým tělu, teď je to ještě drsnější... je to jako zásah proudem, celý tělo se otřese... dokonalý skladby.

Před pár minutama sem grabnul tenhle mix Firestarter.... co jel nonstop od včerejška... včera sem si řikal, to je tak dobrý, že si to musim grabnout- a to nedělám!!! udělal sem to poprvý.
I když sem nechápal proč to vysílaj dokola...
Jakmile sem to grabnul 2x... tak to přestali hrát na Rule of rune radiu... what a???? přesně akorát 18:55 dneska.
Tady je to dílo 320 MP3 double grab mix.
http://107.191.108.136:8020
Llupa : fallbackfile
https://uloz.to/!Hj2hs7pIy4ed/18-47-06-fallbackfile-mp3

Nevim jak a kde... proč zrovna tenhle obrázek... obrázek alba nebylo, ale nějak se mi ale tak to nechápu vůbec dostalo do tý skladby... já sem ho přísahám nevybíral, automaticky samo si to našlo tenhle obrázek v kompu, coooože... a samo si ho to pojmenovalo, já sem do toho nezasahoval... cooože :-) Vybralo si to prostě Eddieho Murphyho ležícího na kapotě...What a :-)
Přísahám že nechápu logiku toho proč zrovna tenhle obrázek... to prostě samo... WOW :-) No ne nechápu to... :twisted:
18-47-06. fallbackfile.jpg
momeeent jo on- AIMP player si ho zvolil protože se jmenoval 0000337.jpg takže byl první :-) Ale to vůbec nevadí, náhodou pěknej obrázek. Drsný ale je že si AIMP player vzal, a přejmenoval ho, poslal z F disku na C disk do Temp... a prostě si ho vybral.... :-) Otázka je jestli ten obrázek najde i mobil za chvíli na netu :-) No zajímavý :-)
Obrázek


No zní to fantasticky... už sem to slyšel asi min. 50x za sebou a ne, nemá to chybu... kvalitka. Teda ale stih sem to grabnout jen tak tak... nářez to je.
Celkem si ten Ďábel zaslouží udělat dokument... zajímalo by mě jak jako žil... koníčky... psycha atd... to by zajímalo docela dost lidí... :bigups:
No a na pohřbu bude hrát co? Firestarter... :onfire: to je jouda...
zajímavý je že čim je to víc nahlas tim je to lepší.... 50 volume je málo 60 a víc--->
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Muj privátní radio playlist... jak málo stačí člověku k radosti... 34 stanic, s tim bych si vystačil i na cizí planetě :-)
https://uloz.to/!B6t9AEto1fWU/micron-radios-m3u
https://uloz.to/!vuvKK8Oq8C6U/micron-radios-pls

Jo to je mix... :biggrin: přesně to definuje mě... všechno je dobrý... jen si vybrat, to je složitý... hudba je priorita.
Ty linky by měly vydržet... už jsou prověřený :-) Vybrat si to je problém... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Nooo zmizel nám jazz... nojono zase hledat něco bez reklam... JazzyB ale furt jede.... AAC, toho nedostanou :-)
Ale něco najdu... někde...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No zmizelo nám toho víc.... ale ještě bych tomu dal čas... ono se něco najde... :biggrin: pro nás socky :-) co si to chtěj užít :-) :biggrin: kurfa víte někdo kolik mam výdajů kurfa :-) :-)
lísteček resp poznámkovej block v mobilu:: pivo, pití, doutníčky, jídlo, wcpapír.... atd :biggrin: :biggrin: nákupní system :-) :biggrin:
jo a dochází kučup... :biggrin: :biggrin: Kámo bez kečupu si v prdeli, si nedáš ani rohlík s kečupem :-) :biggrin: Moment kolik je zmrzlých rohlíků? přesně v mrazáku 4???? bože :-) :biggrin:
Já málem umřel za živa.... strašná civilizace.... :biggrin:
A o tohle všechno se musim anoooo starat sám... já co sem komu proved :-) :-) :biggrin: + prádlo, nádobí, hajzl, koupelna.... jakš takš čistota atd... kurfa je to makačka na 1 hodnýho človíčka :-) :biggrin: Ale zase vim co to obnáší starat se o mě... :biggrin: Je to vesměs neustálá péče... 24h nonstop :-)
Když spim a to spim různě v různých časech tak to sem nenáročnej :-) No jak se probudim, noooo většinou se mi ani nechce se probudit kde to jsme kurfa :-) :biggrin:
Jo jasně už to chápu jsme tu pro ostatní... tak jo... hlavně ať mi nikdo nevolá nebo ho zabiju... potřebuju 1hodinu klid než vyrazim do tý vyprcaný pracovní prahy....
Zlatíčko klídek... já ti dám klídek... do prdele kde je kafe? miláčku.... nooo vidíš jak si hodná holčička, teď ale nemam čas, až se vrátim vysvětlim ti jak si hodná holčička :-)
Tohle by nebyla taková ta klasická hra... smutná.... já nabízim veselejší real not game :-) Nemam rád hry se mnou a nerad si s někym hraju.... a nikdo by si neměl hrát se mnou... ta hra je neskutečně psycho. A co neni psycho... psycho je žít s někym.... ale dá se žít s někym kdo má psycho a ty máš psycho... pak je to psycho... No to sem se dostal někam kam sem nechtěl dostat :-)
psycho je totiž záležitost každýho člověka a je naprosto osobní.... psycho můžeš bejt z čehokoliv a z kohokoliv....

Existujou lidi co nemaj psycho.? Asi jo.... protože myslej jen a jen na sebe a na nic jinýho... všechno ostatní blokujou.... takže jako ty... no vlastně jo... já myslim na všechny ale firmy se mě bály.... z nějakýho důvodu... protože vědi že vim mnohem víc :-) Než jakou hru hraju....
No budu hrát hru že sem cca blbec :-) to většinou vyhovuje :-) a uvidíme...
I když prostě je mi úplně jedno jakou hru hraju.... je to jen hra.... a časem se to všechno změní... k nepoznání :-) Důležitý prostě bude to jestli má smysl do toho investovat... nebo ne. a nenechat se vojebat. :biggrin: smůla nebo štěstí je v tom kolik zmrdů člověk kdy něde potkal.... ne nechci žádný zmrdy... jo se mnou je to těžký... já sem zmrdů viděl až až.... nemaj šanci... :biggrin: Prostě řeknu právníkovi, hele podivejte se na to.... a až pak se rozhodnu :-) žádnej voser ani omylem... ale zároveň chci působit jako jouda :-) let´s play a GAME! comediants....
mě divadlo vždycky bavilo.... inspirovalo, myslíš si že víš s kym se bavíš? nevíš... nevíš kurva nic.... a nechtěj to vědět.... Nechte to bejt.... je lepší to nechat bejt. okej---
No na druhou stranu nevim co by proti mně někdo měl... ale lidi maj hemzy proti všem :-)
No tak má 2 auta ten bastard... 1 veterána a druhý nový ten šmejd... pak má byt 3+kk v osobním vlastnictví, jo.... ale to je minimum je toho mnohem víc :-) Jo mam to ale nikdy v životě sem se nechoval tak jako bych byl snob... rád si dám slaninu s rohlíkem.... a žiju normálně.... nikdy nikde na to neupozorňuju.... a nechci aby si mě někdy někde holka všimla kvůi tomu co mam... a to je minimum, v budoucnosti toho bude mraky mraky.... řekněme 50milionů min spíš 150 milionů atd.... seru nato... tohle se uchovává pro další případný generace.... když na mě bude svlečna hodná tak jako já na ní.... a všechno se bude hlídat.... no neni to tak jednoduchý hrát si na obyčejnej život, jenže kdyby se na to nehrálo, tak by člověk žil v nevim jak to popsat...
Prostě family se snaží abych žil život stejnej jako ostatní.... ten vlastně žiju, člověk je zadluženej hypotékou, a má makat kdekoliv... pak dostane bonusy.... já poznal takovejch firem, kdy ti lidi lžou do očí... to je nechutný.... a tak snad tahle firma mi lhát nebude... člověk by si jí teoreticky moh koupit celou... ale tak proč by to dělal když se uvidí že nefunguje.... :biggrin: a nebo že by fachala?

Nikdy sem nežil jako snob a nebudu a nechci tak žít.... Táta taky ne... dá se říct že jako rodina pohrdáme snobismem.... a tak to bude vždycky. Moh mě fogi a nebo bráchu rozmazlovat víc, ale pak si uvědomíš jednu věc... když tě přestane bavit porsche nebo nej motorky... tak tě nebaví nic, a dostaneš depresi jako prase... můžeš mít všechno ale máš z toho depresi.....protože zjistíš že vlastně už nevíš co si koupit.... za blbost.... proč si tu blbost kupoval? jen abys jí ukázal? :-)¨ježiš tak tam tam se já nikdy nechci dostat, neni tam ani fogi ani nikdo.... a tohle prostě ne.... jako vzor bych tam nechal celicu.... do aut se neinvestuje, ale celica má vyjímku.... :-) proč? no protože je součástí rodiny.... dokáže přiject na letiště a vyzvednout 3 lidi i s bagáží.... :-) coooool
a každej ví že podobný auto neuvidí nikdy nikde--- prostě zlatíčko celica.
Pak je problém- lidi co si myslej že jsou bohatý..... je to ta generace co prostě utratí všechno téměř... co zbylo... no prostě utratěj všechno... a další generace bude mít hovno :-)
No takže takhle ne... Ty megaprachy co kdysi fogi vydělal tak nezmizej ani do aut atp... to bude jiný kafe.... to bude drsný kafe :-) Ale tohle kafe budu bránit i pěstma... ne jen právně :-)
Nechám to zaseknout.... a jedině po poradě s bráchou se to odsekne.... ty krááávo to je hestej stromek, no sipiš... raky sem ho našel, kurva ale co s nim :-) Hele nevim ale objednal sem jich celkem dost :-) Daj se dát kamkoliv--- nooooo ty vole noooo tak jo :-) :biggrin:
Něco na tom je... sexy... tak sorry jo je to sexy.... :-)

zajímavej produkt:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Nevim ani jak ale napadlo mě, co pak má Fiio.... A ejhle :-) stejně krásná mašinka, design zůstal, no aby ne, nemá chybu... BTR1 ne nemá, je to potěšení si to vzít do ruky a zapnout :-)
Takže design zůstal, jen se to krapet poladilo... lidi měli pár hemzů kdysi dávno... no už je to přes 2 roky co mam Fiio BTR1 ne taky nepotřebuje záruku :-) Fiio ne :-) Tady je vidět jak se china firma vyšvihla a nabízí stejnou kvalitu jako kdysi Japan.... jo je to tak.
Fiio jsou božani... Tak kdysi měli lidi kecy jako že neumí USB DAC.... tak už umí :-) No a po 2 letech stojí stejně jako kdysi... 1500,- původní skvělej, immortal model... takže dostaneš maximum ne jen z mobilu a bluetoothu... ale i z notebooku... kdy je pak jako externí zvukovka DAC... oleeeee :biggrin: ve stejným balení, krásnej design, kov.... Fiio mam prostě rád, protože bez něj by mě hudba nebavila... Vítej BTR1K
https://www.fiio.com/btr1k
https://www.euronics.cz/sluchatkovy-zes ... k/p539956/
Tady sem před 2 lety kupoval BTR1 ... fachá skvěle... tenhle je trochu vytuněnej :-) cena zůstala stejná... cool
Ale daj se koupit i ty původní, ne nestěžuju si :-) teď za 600-700 :-) Ebay Germany
https://www.ebay.com/itm/FiiO-BTR1-V1/302746572548 V1 nemaj AAC (Apple) Což ale Androidy s AptX nezajímá, prodal 177ks :-) wow... pak byla ještě verze s AAC BTR1 2.0
https://www.ebay.com/itm/FiiO-BTR1-V2-0 ... 3378268099
Stejnej prodejce... ne nešlo to si přehrát firmware... 600-700,- dobrá cena... jeliman to ale umí očividně... nějak??

I když ten novější BTR1K je taky zajímavej... nabije se rychlejc o 1/2 hodiny... umí Bluetooth 5.0 což neumí ani muj foun :-) A umí rozehrát notebook... No jako proč nemít dva... ta kvalita zvuku totiž nemá chybu... je to zvuková koupel s pěnou :-) A nemá to konkurenci, je to mistrovský audio dílo... technický i designový... a je to kvalitka... používám to skoro každej den, přes 2 roky bez chyby... baterka drží... fain company. FiiO jako že Jooooo!!!!
Je prostě lepší mít 2 zvukárny.... Sony Z5 compact 96000Hz až 192000Hz k tomu OpenSL výstup, místo nudnýho Audiotrack, AIMP player.... kterej to umožní..... a pak to poslat přes AptX do Fiio BTR1 nebo Fiio BTR1K... kterej to dovychytá max má 32 bit 384000Hz :-) Výsledek???? mp3 128/256/320/ aac atd... no je to prostě jedno naprosto jedno... co byl zdroj, protože výsledek je vždycky stejná lahoda, jako jahoda :-) :-) Je to neuvěřitelná technologie, co se dá vytřískat z třeba 20 let starých mp3.... kdysi sem si řikal jo je to celkem dobrý, teď :-) :-)
To je božský!!!!!! Šílený... jako smekám---- ty některý starý net radia co pořád jedou.... tak zněj líp a líp.... takhle to ani autor něměl v úmyslu :-) Aby to tak pěkně hrálo :-) To je prostě hustý....

Čistí jak smrad foun... kterej předělá 44000Hz na 96000Hz.... 16bit... úprava OpenSL, to pošle přes AptX do Fiio... BTR1 a ten pracuje dál.... max 32Bit 384000Hz... :-) WOOOOW
Nejde poznat jestli se v originálu jednalo o mp3 128/256/320 o aac... vždycky je výsledek dokonalej... ne neni tam nikde rozdíl ani chybička.... je to famozní :-) Technologie. To prostě vůbec nechápu. To vše pak jde do Yamaha RH5-ma.... ty taky nemaj chybu studio monitor.... starý ale kurfa dobrý.... maj basy, středy, vejšky dokonalý.... tim myslim dokonalý... a když do nich pustíš tohle Fiio... ojojojojoj :-) :biggrin: nemusíš 2 dny jíst, si nakrmenej :-) Kdo nezažil... neví :-) Krása zvuku u Yamah RH5 je docílená za A skvělýma repro a za B: tim že jsou polo- otevřený... takže dejchaj.... bass neni ultra hutnej, ale akorát.... a v uších nevzniká podtlak... takže jsou krásně přirozený i středy a hlavně vejšky... takže tak to mam rád :-) Problém je že tyhle sluchátka se daj koupit jen Japan import... made in Japan... a záruku taky nepotřebujou :-) fakt ne :-)

No mam prostě rád výrobky co nepotřebujou záruku.... protože sem je měl v záruce nebo ne, ale vim že 2 roky hahaaaaa 5let klidně... no prostě jí nepotřebujou... některý Subaru, Sony, Onkyo, Yamaha, Fiio... ne nepotřebujou :-) :biggrin: Toyota jenom ty made in japan ne...turkey CHR atd... sorry fakt yo... :biggrin: to yo.... No když si něco kupuju tak tak aby to bylo perfect... jinak neeeee :-) Rád sem vybíravej... jake Eddie.. na fotce nahoře... :biggrin: A nerad něco reklamuju.... asi 20 let sem nic nereklamoval... protože si vybírám :-) Jo subwoofer Sony.... vyhrála YAMAHA. Nic jinak... Sony neumí repro a subwoofery vůbec ne... ale uměj jiný věci... velmi dobře.... mobily, sound bary, foťáky, kamery, audio do aut atd.... v pohodě :-) Hlavně ale ne subwoofery to ne.... to snad stačilo :-) Tohle umí YAMAHA.... takže ruce pryč :-) Kdysi fakt dáááávno to Sony umělo... subwoofery... ale tak 5 let nene vůůůůůbec.... mam 2 krásný zachovalý co to uměly.... ne zapomeňte na to... YAMAHA jediná umí. tečka. Ty co mam tak jsou SAW generation kdy to ještě Sony umělo... mam je jako dual spojený 2x Bass... pro kochání... :-) 90 léta ale uměj basík :-) lahodnej... tohle se ale neprodává :-) Ty jsou z dob kdy Sony umělo Subwoofery. :-) a slouží tam Onkyo sestava k pokochání... Tesla Repro, 70-80 léta!!!, funkční, Onkyo repro kupovaný použitý, funkční, 2x Subwoofery Sony SAW 305... a 2x Thomson repro decentní :-) No a tam když si člověk sedne... do koženýho křesla... a pustí si tam přes Bluetooth na Onkyo systemu něcooooo.... ejeeeejejejejeejjjjjjj :-) dá si doutníček :-) Jejejejejejejj :-) To je krása... :biggrin: YEEEES !!!!!! Tuhle místnost mam na šumavě.... v podkroví :-) Ten sound nemá chybuuuuu!!!!!! Porno.
Člověk má prostě radost z toho skvělýho zvuku.... jak se to všechno propojilo díky Onkyu.... i ty TESLY zněj... ale jaaaaak!!!!! když jim pomáhaj subwooofery Sony.... že :-) Díky nim se Tesly nezničej.... a jedou si středy a vejšky.... Basy si berou 2x Sony.... :-) A Tesly vydržej.... Na basy tu jsu Sony SAW :-) Kdyby totiž člověk pustil teslám bass tak by zgebly... tim sem si jistej :-) Je to takovej sound systémek ale je vyladěnej :-) 70 léta až moderna že by AptX :-) Bluetooth :-) no tak byl zvyklej na bez AptX.... ale tak joooo :-) I fakt starý bedny hrajou fain, jen je potřeba jim pomoct... Basy maj mít jiný bedny.... a když ne... tak je zničíš... starý drsný famozní TESLY.... :-) A to ne... SONY je jistěj 2x... Tesly jen středy a vejšky... žádný basy... ty si zasloužej Sony... a pak Yamahy... když Sony odpadnou :-) :biggrin: Podstatný je aby neodpadly Tesly... protože ten zvuk je hustej....
prostě pouštíš nejdigitálnější sound do nejanalogovějších beden.... YES :-) :-) A ten zvuk je skvělej.... když to jistěj Sony atd.... ne je to něco mezi historií a budoucností.... krásnej zvuk :-)
Líbí se mi prostě spojit něco co někdo vyrobil v letech 1970 s tim co vzniklo v letech 1990 a dokonce i v 2019... celý to spojit aby to fachalo.... a užít si ten zvuk.... :-) jeeeeeej :-) co ovládáš na mobilu... YES..... poladit to přesně... akorát :-) Aby vynikly zvuky 70 let, basy 90 let a ambient mezi-+tim... frekvence aby vynikly... No tak tohle mě baví :-)
Chápu ale že tohle asi nikoho tady nebaví :-) :biggrin: :biggrin: No to jejedno.... Ale jde tu o boj mezi analogovým zvukem a digitálním.... kdy jsou oba dohromady... prostě vnutim digital do tesel 70 let.... a naopak vnutim analog do subwooferů... sony.... míchat analog/digital.... je supr!!!!!
No prostě celý to pokochání zvukem je o tom že se mixne analog s digitalem.... ale musí se to udělat tak, abyse neublížilo ani analogu tak digitalu.... musí se jim to líbit :-) oššššš :-)
No tak jde o požitek ze zvuku.... o nic jinýho nende :-) Jde o to že kombinace starejch beden a novejch beden udělá mega krutě dobrou akustiku... jak analog tak digital :-)
Mně se nelíbí že někdořikal analog je nej..... a psk někdo že digital je nej.... takžeeeeeeeeeeee kurfa chci oboje.... :biggrin: :biggrin:
Analog Tesla 2x 20W.... 1970 cca originals + Sony SAW 305 2x 1995? 50W x2 BASS.... Thomson 20W x2 Center, High... a 2x bedny Onkyo Basy-středy 50w. Noooooo je to zajímavej sound.... Když se o to stará člověk.... jinak se zblázněj:-)
Tyco maj basy takbudou buznit Sony Subwoofery že :-) :-) Ale ty maj větší basy prostěěěěěě.... :-) No ale vysvětluj to :-) Kurva doprdele nikdo se tunebude prát.... do prdele... všechno tu bude v klidu nebo se naseru.... no se naseru ahovno :biggrin: Jako co si chtěl? Víc ???? :biggrin:
No nic du se pročistit :-) Ne seru na to :-) konec prdele dneska... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

57000 zobrazení... sem něco vyhrál ne :-) :biggrin: no nekeke.... :biggrin: 57351 pardon :-) no je to zajímavý jak to tak fachá.... ty internety a tak... :biggrin: úplně mi to jde do hlavy... a teď co... PANIC :-) :biggrin: nejste normální když čtete tohle.... :biggrin: já mam rád kliiiid..... co tohle má jako bejt...???? Ale jo můžu si psát sám pro sebe... proč ne :-) :biggrin: a nebo tu bylo 50.000 lidí omylem :-) :-) No i to se může stát.... :biggrin: Ale tak to by napsali.... kurva ty zmrde sem tu byl nahovno jako těch 40-50.000 klikařů.... taky kurfa... to je moje proč tu jste :-) :-) Měli byste za to platit!.... no jistě :-) :biggrin: internet je nevyzpytatelnej..... absurdní.... :biggrin:

No ale tak si jedu pro bránik, paráda.... odcházim z garáže... dveře buch.... a no neeeeee do prdele, no do prdele.... už se mi to stalo asi 3x... jenže teď jsou 2h ráno... no kurfa.... tak bránik mam.... klíče od auta mam, aleeee nemam klíče kurfa od bytu... ty jsou v autě a nedostanu se tam.... neeeeee :-) You are Fucked! No do pííííči...

Tak dostanu se ven ale pak nikam.... kdo by tak přijížděl odjížděl garáží ve 2 ráno....??? Jen já :-) Kurfa doprdele...
Tak stojim venku v prdeli s 2l Bráníkem.... a vidim že někdo svítí dole naštěstí.... v přízemí... ty vole nebudu otravovat... nooo tak neotravuj a zmrzneš tu normálně zgebneš kámo :-) :-) Taaak jo :-)
Jdu k okénku, ťukám ťukám, a řikám prosimvás... moc prosim, já ááá mam auto dole a tam mam klíče od bytu, jenže nedostanu se do garáže... nedostanu se nikam... mam jen klíče od auta... Noooo dobý den :-) ve 2 ráno týpos :-) To máte teda blbý... no my nemámáme ty čidla do garáže.... nmáme garáž... neeeee :-) :-) No Já Vás pustim aspoň dovnitř...
Ty vole jako ven to jde, ale dovnitř ani hovno :-) I ta branka nene...

Borec mi odemknul a popřál mi hodně štěstí :-) Tak jedu do -1 a zkoušim lomcovat dveřma, ty kundy jsou na to čidlo co mam zavřený v autě.... nic, vypadaj pevně :-) Do prdele....
Tak jedu -2 a zkoušim 1 dveře, taky pevný si v prdeli kámo.... :-) si totálně v hajzlu.... no nic zkoušim poslední dveře... měly vůli... celkem velkou, tak sem do toho dal mega monstrozní svojí slabou sílu.... a kurfa otevřely se.... jenže sem zapomněl toho bráníka na opačný straně.... tak si řikám... Bránik nebo svoboda??? Nooooo to stihnu... běžim pro bránik.... dveře se zabouchly... aleeee stejným škubnutím šly otevřít.... noooo do prdele :-) Vězeň ve vlastním baráku... se dostal na svobodu...

Zajímavý že tam jsou zvonečky a tlačítka, a jakoby to má bejt i nouzovej východ.... NO NENI :_) teda je pro mě.... ale ze 4 dveří funguje pod násilím nouzově jen jeden východ :-) To neni OK :-)
Jako zabezpečený je to dobře, aleeeee až tak dobře že je to blbý pro lidi co tu bydlej... a ten nouzovej východ co svítí i když jsou dveře zablokovaný je taky drsnej... zvonek co vede nikam....
Nooooo... ale jako naštěstí ty dveře -2 se daj vyškubnout.... jinak nevim.... asi bych musel vyškubnout další... tyhle už někdo dal předemnou... asi se mu stalo to samý.... chápu, naprosto to chápu... :-) :biggrin: Je to bezmoc... ale musim ještě někdy poděkovat tomu týpkovi co ve 2:30 ráno byl v pohodě.... bez něj bych se nedostal ani dolu... kurfa :-) :-) Zasraný technlogie.... sere to i uživatele... jako kdyby ten chip byl v mobilu.... jeeeeeeje..... jenže chip od garáže byl na sedačce v autě... kuuuurfaaa :-) Stupid
Se musim zeptat jestli to jde nahrát do mobilu doprdele... ten v autě nenechávám... a byl by klid.

Jasný je to, že do baráku se nikdo bez prosení nedostane :-) Ven to jde... Jakmile jsi uvnitř jsi zabloknutej :-) Jedeš výtahem -1 -2 kde je nouzový světlo zelený u východů... neotevřeš jediný dveře... to je asi špatně mam ten dojem.... :biggrin: Takhle to dopadne když to někdo přehání se zabezpečením... samotný uživatelé jsou v prdeli... řešila by to kopie chipu v mobilu... ješššš to by byla krása... :biggrin: a vesměs nevim proč bych měl mačkat tlačítko když jedu do garáže.... to by měl udělat smradfoun... nejsme zastaralý???? Většina lidí se splete a stejně zmačkne oboje vrata... špatně tototototoooooo :biggrin: Smradfoun ví když vyjíždíš a zajíždíš.... automatic.... tohle to chce... do prdele s dálkáčema a chipama. To patří na auto, ne na garáž.
Ty chipy prostě musej fachat i v mobilech.... je to tak....
protože klíč necháš omylem na sedačce pro to, že s nima musíš kurfa otevírat garáž.... proto tam ležej... kdyby to dělal mobil, nemáš klíče od bytu na sedačce spolujezdce...
Někdo by řek, no tak máš mít ten chip na klíčích od auta... a co když máš 2 auta???? Na parking máš jen 1 chip... a to je ten problém :-) Blbost. Chip máš na klíčích od bytu.
A pak maj bejt klíčky virtuální na mobilu... NUTNOST :biggrin: Fest nutnost... nejsem jedinej IDIOT
Problém je v tom, že t zjistíš že klíčky nemáš až když se zavřou dveře z garáže... zpět to nejde... měly by teda bejt čidla i zevnitř když jdeš ven.... nepustit člověka ven, protože ho to zablokuje... :-) Aleee nej by to bylo mít chip v mobilu... pustilo by mě to zpět, a řeknu jejejejej technology SUPER!!! YOYO
Tohle zabezpeční je až tak dobrý drsný,,, že je až divný.... žádnej průchod v případě pořáru atd... zabloklý... WTF? Nebo je to naopak až moc chytrý že ví že se tam nic neděje... jen se micron nemůže dostat k autu :-) Nevim... ale nepříjemný to je 2 dveře bloklý... další patro.... 2 dveře jedny odblokovatelný....naštěstí?
No chce to chipy do mobilů... tak to je. Jakooo kdyby nebyli ty lidi vzhůru, tak tam mrznu ještě teď :-) Jako hovado :-) A vy byste z toho měli tak akorát hovno... :biggrin: a prdel :-)

No jako moh bych to navrhnout jako téma numero uno.. na společ....dggjojfohjrojdro vlastníků "a pronajímatelů :-)" ---- aby to ale nevypadalo jako že chip chybí jen mně :-) To se musí podat... jako že ty stávající chipy už nejsou bezpečný... hrozí strašlivý zneužití :-) :-) Atak :-) :biggrin: No zásadní zneužítí chipu spočívá v tom, že vám nebude fungovat... no a dál bysme se o tom mohli bavit třeba 2 tejdny :-) :biggrin: :biggrin:
Jde o to chipy přemístit na ultra mega super bezpečnej server, a tam maj přístup lidi přes smradfoun... smradfoun sám zvolí otevírání dveří IN/ OUT jakmile se přiblížíte... program vás nenechá jako kreteny stát v mrazu venku... nebo uvnitř, pustí vás--- nepotřebujete mít chip u sebe....
WOOOWWWW :-) :biggrin: :biggrin:
Neznamená to že by chipy přestaly fungovat.... aleee můžou komunikovat i s vašim mobilem... kterej dokáže otevřít zadní vrátka .... :biggrin: Ty zadní vrátka jsou někdy dost důležitý :-)

No prostě system je špatně.... u baráku maj mít všichni code v mobilech.... otevírat vrata mobilem, všechno mobilem... chip je jen navíc... je jen navíc.... všechno se řeší jinak....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

eh
Naposledy upravil(a) micron dne ned 22.12.2019, 01:33, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“