Chvilka k odreagování

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

daSS auto :-)

Obrázek
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne stř 06.09.2023, 19:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

Slo o vtip, samozrejme, ze tam chybi srouby a za tak malou plochu by ten disk v zivote nemohl drzet :-)


Pokud sledujete i ceskou youtube scenu, tak docela vtipne je toto - jak vypada video od youtubera a jak vypadaji podminky za tim schovane.
P.S nejdrive video a pak podminky :-D

https://www.youtube.com/watch?v=9Sm2OC0zjZ8

http://imgur.com/a/KQqMe
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od petrbk »

Hoši, hoši, já jsem fakt asi starej, když se dívám na tu naší jůtůb scénu :biggrin: Akorát vůbec nepobírám, proč Invelt chce cpát bramboráky někomu, kdo má sotva občanku a nudli u nosu :biggrin:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

No to je jeden pohled, druhy pohled je ten, ze jakkoliv nam to prijde divne, tak ti lide ovlivnuji obrovske mnozstvi dalsich lidi/deti.

Proste ta jejich sledovanost je obrovska a protoze ty videa jsou sestrihane tak, aby navozovaly uplne jiny dojem, nez je realita, pak to lehce ovlivni tzv. "slabsi kousky".
No a vezmi si tu reklamu, kdyz chces pustit reklamu na nove, kterou v horsim pripade sleduje 300tis lidi, v tom lepsim milion, tak si ji tezce zaplatis a navic bude pro spatnou cilovou skupinu, ptz treba tvuj potencionalni zakaznik sel zrovna pro chipsy, pivo, nebo na wc.

Kdezto tahle reklama je presne zacilena, ty vis naprosto presne, kdo se na tyhle videa diva a nediva se jen tak na tv s tim, co tam bude, uvidim. Ale diva se ze sveho rozhodnuti, ze na to klikl, takze se zajmem. Takze tihle lide s odbery nad 200tis pravidelnych divaku maji proste obrovskou moc ovlivnit "vetsinou spatnym smerem".

Dokonce si myslim, ze kdyz ti dva druzi, kteri nabidku neprijali a natocili o tom video zverejnili ty podminky a vrhli na bmw spatne svetlo, v konecnem dusledku to ma jeste mnohem vetsi dosah, ptz se o tom dozvi statisice dalsich sledujicich. Proste cely youtubering je obrovsky moloch, ktery funguje podle toho, jak nekdo chce. Davam tomu par let a bude to mit naprosto zasadni vyznam v informovanosti, ovlivnovani lidi, atp...
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od petrbk »

Přemejšlim co bylo za mě nejvíc cool. Mít na sobě asi tak o čtyři čísla větší hadry :biggrin: Jako je mi 28 a prostě tohle video je pro mě absolutní kýč a vrchol trapnosti, ale ono asi musí bejt, aby nějak splnila ty podmínky a nějakým způsobem "ovlivnila". O to je pro mě zarážející, čeho všeho jsou schopný aktérky na videu jenom proto, aby jedna z nich mohla "mít" nový bawko za nějakejch pochybnejch podmínek, pokud tomu je tak, jak je uvedeno. A zároveň mě trochu děsí, že tyhle internetový hvězdičky jsou schopný ovlivnit myšlení např. mého synovce či neteře a vůbec těch mladejch celkově. Na interentu trávim času dost, youtube samozřejmě nejvíc, páč tam lovim písničky, pak někde nějaký péčko a toyoty na prodej. Se zděšením vůbec nepobírám některý kanály a jejich sledovanost. I živit se tim dá a ne úplně blbě. Prostě jsem starej a nechytám se :biggrin:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

No zivit se tim da hodne blbe, dosahnout 1dolar za 1000shlednuti je docela velky kumst a na to uz potrebujes obrovskou sledovanost a i tak je to v CR porad malo.

Neco k Toyotam
Obrázek

JM jak za mlada :-)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od 29Carlos »

Luke_Luke píše:Slo o vtip, samozrejme, ze tam chybi srouby a za tak malou plochu by ten disk v zivote nemohl drzet :-)


Pokud sledujete i ceskou youtube scenu, tak docela vtipne je toto - jak vypada video od youtubera a jak vypadaji podminky za tim schovane.
P.S nejdrive video a pak podminky :-D

https://www.youtube.com/watch?v=9Sm2OC0zjZ8

http://imgur.com/a/KQqMe
Jako pokračování očekávám ultramegahustěkrutopřísný cool video, kterak to, to kunďátko s ještě neoschlým razítkem v řidičáku, vyválelo ve škarpě, když potkalo na silnici první zamrzlou kaluž a ta hustá kára jí zachránila život... To pak teprve začnou papínkové chrastit měšcema a v Inveltu se netrhnou dveře... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Jimmi »

Tak tohle asi fotošop není..... :roll:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od gramo »

Obrázky Santy mi touhle dobou nedělají moc radost, když máme přece Ježíška, ale tohle je výjimka:

Obrázek

Všem přeju poklidné a radostné prožití Vánoc.
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od kadel »

Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? :-) V roce 2004 to posílal dealer (nebo přímo Toyota?) k Vánocům. Každopádně tím každej rok manželku naseru, protože tahle ozdoba musí bejt ve výšce očí vepředu. :-)
Obrázek
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od 29Carlos »

Já určitě ne. Ale jelikož si nový auta nekupuju, tak jsem dealerům tak nějak u pr...e... :biggrin:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

Hele do kvalitni hudby to nemuzu dat, ptz bych tam dostal zakaz, ale pro pobaveni to teda dam zde :-))

2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od aczasa »

He he.. To už přežije jen Gunter a jeho you touch my tralala.. :-)))
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“