Beskydy Horní Bečva 22-24.5.2009 Fotky strana 23 dole

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tadaaaaaa .... tak jsme taky dorazili bez uhony (ackoli kdo vi, jestli nam nedojde slozenka s podobenkou z dalnice ..... ze Zuzi a Passi :-) ). Knedlikovi (a jeho tatkovi) moc dekujeme za super organizaci, ostatnim moooc dekujeme za spoluucast. Vsichni jste byli moc fajn lidicky, rozhodne radi dojedeme znovu (akorat ten "hromadny" vylet by mohl byt tak nejak vic hromadny a "organizovany") :-). Tech par fotek, co jsem udelal dodam hned, jakmile doma zapnu pocitac :-)
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

X_Mave píše: (akorat ten "hromadny" vylet by mohl byt tak nejak vic hromadny a "organizovany") :-).
No vylet byl oraganizovany, jenze par lidi odjelo driv, nez zbytek a pak uz to stalo za prd, ale vem to s te lepsi stranky:) bude vic fotek:D
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

mno ... ja se teda priznavam, ze jsem unikl rano s Petrem a Zdenkem (Lexusaci) ... ale paklize nekdo po ranu nadychal 2 promile, a vetsinu ostatnich jsem po probuzeni zastihl s plnym kryglem v ruce, nejak jsme nepredpokladali, ze se situace vyvine nejak vyletove :-) ... no nic ... pro priste vim, ze s vama je mozny vsechno :-)
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

dr.knedlo píše:
X_Mave píše: (akorat ten "hromadny" vylet by mohl byt tak nejak vic hromadny a "organizovany") :-).
No vylet byl oraganizovany, jenze par lidi odjelo driv, nez zbytek a pak uz to stalo za prd, ale vem to s te lepsi stranky:) bude vic fotek:D

Knedlíku nekecej, po ránu jste nebyli nikdo schopen řídit. Tak jak byl výlet zorganizovaný. Do našich dvou aut - mého a X maveova by se tolik lidí nevešlo.
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

všechno dobry jako vždy :-) nic jinyho sme od knedlika ani nečekali že jo :-P
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

zdenek.64 píše:
dr.knedlo píše:
X_Mave píše: (akorat ten "hromadny" vylet by mohl byt tak nejak vic hromadny a "organizovany") :-).
No vylet byl oraganizovany, jenze par lidi odjelo driv, nez zbytek a pak uz to stalo za prd, ale vem to s te lepsi stranky:) bude vic fotek:D

Knedlíku nekecej, po ránu jste nebyli nikdo schopen řídit. Tak jak byl výlet zorganizovaný. Do našich dvou aut - mého a X maveova by se tolik lidí nevešlo.
No je sice pravda ze ja osobne ridit nemohl:) ale kluci kolem problem nemeli:) a na prvni strance jsem psal ze : Sobota:
Tady bychom se asi domluvili opět na nějakém výletě.
Takze organizacne to zafungovalo dle planu, domluva probehla, bez ohledu na vysledek :) :) :wink: :wink:
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

abych to tak nějak zhodnotil, bylo to fajn ale čekal jsem něco trošku jiného...Většinu lidí uvidím zase rád, o jiných bych radši nevěděl(spíš o jednom). Trošku mně zamrzelo že ráno vstaneš a první co vidíš je jak se někteří (zase) drží kryglu a jsou na plech, byť ještě nezačal pořádně den. Dyť jestli se chcu ožírat non-stop tak to nemusím jezdit takovou dálku ale můžou sedět přisátí doma na zahradě u bečky.
Čekal jsem v sobotu trošku aktivnější dění-třebas něco jako spanilou jízdu a jít se někam hromadně podívat.

Je mi jasný že jsem asi jedinej kdo napíše neutrální ohlas ale dobrovolně se vám vydám aby jste mně za to mohli ukamenovat :oops:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

PetrD: Zadny kamenovani ... pod tohle bych se temer podepsal (ackoli jsem tolerantni a Stepana jsem udrzel v uctive vzdalenosti od sve lepsi poloviny, takze z nej trauma nemam :-) ) ... ale s tim vyletem je to tak ... po te, co jsem videl tu krasnou skupinovou panoramatickou fotku z lonska, nebo kdy, tak jsem cekal ten vylet trochu jinak ... ale to neni az takova vytka ... proste to tak probehlo a co .... ja si nestezuju ... den straveny s Petrem a Zdenkem byl velice v pohode a vecer zase se vama vsema naprosto taky. Takze .... abych to ukoncil .... pokud situace dovoli, priste jedeme rozhodne opet (doufame, ze i oba Lexusaci :-)), akorat si do zalohy uz predem prohlidnem mapu, at vime, kam se da do okoli vyrazit i neorganizovane .... jen pro pripad, ze by zase vetsina hned po ranu propadla volani divociny (becky).
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Tak akce proběhla jako vždy suprově, i počasí bylo super. Knedlo to opět zvládl bez větších potíží a ani si na nás myslím nikdo nestěžoval (že by to bylo tím, že tentokrát byl hotel naproti prázdnej? :D ) viz Soldierova akce s tubou naplno v 6 ráno (myslím že to bylo na loňským jarním srazu).
Cesta taky bez problémů a čelda překvapila kráááásnou spotřebou, tak dostává velký PLUS 8)
No a nyní už jen zbývá těšit se na další sraz, snad bude opět v září jako loni ;)
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

X_Mave píše:PetrD: Zadny kamenovani ... pod tohle bych se temer podepsal (ackoli jsem tolerantni a Stepana jsem udrzel v uctive vzdalenosti od sve lepsi poloviny, takze z nej trauma nemam :-) ) ... ale s tim vyletem je to tak ... po te, co jsem videl tu krasnou skupinovou panoramatickou fotku z lonska, nebo kdy, tak jsem cekal ten vylet trochu jinak ... ale to neni az takova vytka ... proste to tak probehlo a co .... ja si nestezuju ... den straveny s Petrem a Zdenkem byl velice v pohode a vecer zase se vama vsema naprosto taky. Takze .... abych to ukoncil .... pokud situace dovoli, priste jedeme rozhodne opet (doufame, ze i oba Lexusaci :-)), akorat si do zalohy uz predem prohlidnem mapu, at vime, kam se da do okoli vyrazit i neorganizovane .... jen pro pripad, ze by zase vetsina hned po ranu propadla volani divociny (becky).
S tím výletem: zatím to vždy vyšlo, že když jsme se neseřadili přímo u chatek, tak jsme se shromáždili na benzince pod Horní Bečvou a jeli všichni společně. Nevím kde tentokrát nastala chyba v komunikaci a ani to nebudu řešit.
Jo a ti co jezdí od prvních srazů tak už jsou tak nějak zvyklí, že když knedlík pořádá výlet tak se vyráží tak v poledne a vrací se až večer. Tak pro příště to už víte z vlastních zkušeností a můžete s tím počítat :wink:
Ta hromadná fotka: zatím se podařila víceméně jen ta jedna akce s lomem, to bychom se asi museli domluvit a hned v pátek jak dojedem tak se tam jet vyfotit nebo v sobotu. V neděli se všichni rozjíždíme domů
jak nám to vyhovuje a to se pak špatně něco organizuje. :wink:
No a k tomu volání "divočiny": myslím že zrovna před rokem tam vydržel paskiller, konik (a charlie?) až do rána. Ale tak to je věc každýho jednotlivce 8)
Hawk, domluvil jsem :D :D
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Oficialni stanovisko k problemu zvanemu vylet. Na vylete jsme se domluvili na parkovisti, po konzultaci s ostatnima jsme dosli na to, ze se pojede do Stramberka. Reklo se ze odjezd bude o pul.... kdyz ja osobne o pul prisel dostal jsem jen vzkaz ze par lidi jelo napred, a ze pockaji uz nevim kde ve Stramberku.. vyjeli jsme skupinove, par blbsustek po ceste i fotek probehlo, kdyz jsme dorazili na misto dostala se ke me zprava, ze ona skupinka odjela jinam nez bylo domluveno. Takze jsme se rozhodli ze se do Straberka podle dohody podivame. S parkovanim nebyl problem veslo by se tam i dalsich 5 aut . Prochazaka to byla super, vsude stanky krasny pocasi a super vyhled. Za to Renemu dekuju, ze hodil tak hezky typ na lokalitu.
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Tak tak, v tom Štramberku bylo fakt pěkně, i to počasí vyšlo líp než jsme čekali. A krásně jsme se prošli přes celé město, podívali po stáncích s "originálními a domorodými" výrobky od podnikavců s krapet šikmýma očima :D :D Ale sranda byla a to je hlavní ;)
maromachine
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: pon 04.08.2008, 09:56
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od maromachine »

jestli můžu předběžně hodit plan na dlaší sraz na HB,tak bych zajel na areál do mostů u jablunkova, s tím že by se jelo přes slováky a bylo by to 60km od HB. je tam bobová dráha a plno dlaších kravonek,co vy na to? :wink:
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

maromachine píše:jestli můžu předběžně hodit plan na dlaší sraz na HB,tak bych zajel na areál do mostů u jablunkova, s tím že by se jelo přes slováky a bylo by to 60km od HB. je tam bobová dráha a plno dlaších kravonek,co vy na to? :wink:
Ja jsem pro:)
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
maromachine
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: pon 04.08.2008, 09:56
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od maromachine »

aspoň někdo :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“