Vysoke otacky na volnobeh - cim to? sytic? lamda?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

skoda
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Diablo
Manager Týmu
Příspěvky: 381
Registrován: úte 26.10.2004, 16:42
Bydliště: Ostrava City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diablo »

Dirti ozvi se mi odkud seš,mam doma dílů ze tří celic,tak to nějak skutíme.A motor už jsem dělal 3x výměnu za jeden den.Takže at s tim mas cokoli spravime to 8) Ja sem z ostravy.
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No když jich máš doma tolik co takhle přední blinkry ale ten model co je měl v jednoum kuse až pod mrkačku
Uživatelský avatar
Diablo
Manager Týmu
Příspěvky: 381
Registrován: úte 26.10.2004, 16:42
Bydliště: Ostrava City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diablo »

Jeste ve čtvrtek byli 2 kmani,ale jelikož jsem jsem v patek udělal trojity loping a zkončil na střeše :oops: jsou karosářské díly separovány na novou káru..... :D
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Zdar - ja jsem luhacovice >> Zlin. Myslim ze by v tom nemel byt problem - Ostrava je relativne za Humny ;-) videl bych to tak nekdy na zacatku cervence. Co ty na to? Pokoupil bych nejake blbiny a kdybys vedel jak na nektere mejo neduhy mohly bysme to popravit v ramci moznosti jednoho dne. Mas nejakou dilnu?
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Jelikoz jsem si tady z toho udelal stezovaci kukani :-) tak musim hodita dlasi schizy z auta. byl jsem s tim na diagnostice ?? (jak byla delana to nevim) a typek na me vysolil tyto veci (az jsem koukal)
1. spatna draha odporu ve vaze vzduchu (na pohled vypada dobre :-)
2. spatne kabely
3. stare svicky
4. lina lambda
5. horsi tlak v jednom valci - ostani pry maji 14 a jeden ma 11 - prej to muze byt ventil??
6. nejde nastavit predstih - prej byl nastaven na 22 a nejnize jde na 16 na klasickych 10/11 se pry neda dostat
7. je treba repase vstriku (prej dava kazdy jinou smes)
8. pri normalnim nastaveni je spatna smes . . .

-----
takze asi to tlacim ze skaly. nekdy mam pocit ze vsichni ti mechanici ze me chteji jenom tahat prachy. na predstih 22 jsem projel holandsko, bulharsko , chorvatsko... a jelo to - ted po jeho zasahu to klepe ventilama. na to ze jsem auto koupil za 45 a proinvestoval do nej behem 3let provozu tak 100tisic je to pekny vysledek ... (spojka, rozvody, kinetaky, loziska, vyfuk, motor svicarsko (165tis), kotouce/desky vsechny, tlumic, predni sklo, hromada drobnych dilu.. proste japonec je peklo - jede to jak cert, je to pohodlne ale ma to tolik hejblatek v motoru ze opravy jsou jako zivit leasing na nove auto...ted palnuji vrazit 10do prevodovky a do gufera na vacce . . . ou shits ( nechcete to nekdo prevzit po me?? :-)
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Nechceš za těch 10000 celej druhej motor i s převodovkou?
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

tot otazka - myslis ze je dobry?
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Pokud by byl z auta ktere jezdilo na 100% nebo mel vyrazne malo najeto a prevodovka by byla 100% v cajku - stalo by to za hrich... koupit jej a alespon otestovat
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
mison
Manager Týmu
Příspěvky: 417
Registrován: pon 20.12.2004, 14:05

Příspěvek od mison »

a za prehodenie zaplatis dalsich 10tis
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

no mozna i mene ale jde o to ze musis delat - rozvody + naplne atd.. >> jak rikal jeden znamy dlabat na to a jezdit az to klekne tak utes a dolu...
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

A na té cifře 10000 za výměnu motoru jsi byl kde? Tu výměnu by mu kamoš klidně udělal a určitě za úplně jiný peníze
Komanche

Příspěvek od Komanche »

njn na Morave sou holt jiny ceny :lol:
mison
Manager Týmu
Příspěvky: 417
Registrován: pon 20.12.2004, 14:05

Příspěvek od mison »

no ja by som to urcite lacnejsie nerobil.. ked mate fanatikov ktory su to ochotny robit za 2tis tak si kludne niekedy pojdem dat vybrat motor. Vyberal som ten svoj a je to jebacka s velkym J.
Celica2.0GTI píše:A na té cifře 10000 za výměnu motoru jsi byl kde? Tu výměnu by mu kamoš klidně udělal a určitě za úplně jiný peníze
Komanche

Příspěvek od Komanche »

no me staci se jenom podivat do motorovyho prostoru ... a nedelal bych to ani za desitku :D
Odpovědět

Zpět na „Celica“