Pomoc ! AURIS - skrkani..co to je????

nová modelová řada - nástupce Corolly
Uživatelský avatar
Plextor
Věčnej rejpal
Příspěvky: 993
Registrován: čtv 02.09.2004, 21:11

Příspěvek od Plextor »

Jo nebral jsem to ani vazne protoze kvuli chrceni se soudit, tak to se s nim ani nikdo nebude bavit a takovejch zakazniku BUZERANTU uz jsem videl, jo holt nekohu vzrusuje sex nekoho pomlouvat.
Yaris 3 / 1.33 2011
VW Tiguan 2.0, 150k, 2018, po Praze do 6,8l, dálnice 6,4l
měl jsem E12U 1.4, E15U 1.6, T27 2.2.aut, RAV 4.4 - 2.2 aut.
Mickpdy
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: sob 14.07.2007, 02:07

Auris

Příspěvek od Mickpdy »

Kluci,nic si z toho nedělejte já mám Aurise měsíc a jak zařadím 5-tku cvakne mi v hlavici páky.Mám to v Hradci tak uvidíme 31.7.Mám podezření na spojitost při montáži Defendu.
Auris 1,6
academic
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 07.06.2007, 23:32

opravene!

Příspěvek od academic »

Takze po dlhych tahaniciach ...nebudem to vsetko rozpisovat (svihlo by vam) ...som bezradny a unaveny zabehol do Rakuska. Vbehol som do prvej Toyoty a so slzami v ociach im porozpraval svoj pribeh :shock: ....borci sa jej okamzite ujali, poslali ma prec a po 3 hodinach nasli chybu. Neviem presne kde...ale niekde v strede pri radiu bolo nieco uvolnene....len neviem ci to odpadlo, alebo to bolo zle vo vyrobe.....
.....samozrejme to bol iny pristup. Najazdili na tom 80 km az pokym neodhalili chybu. Jazdili dvaja a naozaj sa snazili. Co uz? Stalo ma to sice 150 EUR ale inak som nadmieru stastny.
Dalej mi este premazali zasuvku bezp. pasu, pretoze tiez vibrovala.....ten cerveny plast, do ktoreho sa to zacvakuje.

Inac je v pohode, mam uz 15000 km najazdene, ak chcete tak sa pytajte :wink:
Odpovědět

Zpět na „Auris“